Обичам я, а ме плюят заради това
Обичам много бившата си и страдам от факта, че тя се раздели с мен. Всички ме плюят как може да съм толкова прост, и наливат масло в огъня като ме обиждат. Те също ми казват, че съм жалък, а това не е вярно. Според мен е сладко всичко това, че не мога да живея без нея и че я обичам много.

Коментари

1.   Шеста тема? ! Не е сладко, досаден си.

2.   Още време ти трбва явно и ще осъзнаеш, че животът е хубав и без намесата на външен човек в него.

3.   А защо не я потърси? Защо се разделихте?

4.   Ми добре, да ти е сладко тогава, ама какво общо има това с нас и какво се очаква да коментираме.

5.   Нищо не си разказал за вас, за връзката ви, какво се е случило, така че няма как да знаем прост ли си, не си ли..

6.   Това е 4-тата ти тема. И все едно и също пишеш. Търси психолог

7.   Наскоро преживях същото като теб. За това момиче, бих минал и през ада само, за да е добре. След като ме заряза, все едно нещо в мен се счупи. За един миг загубих смисъла на живота си. Опитах се да я забравя с алкохол, поредната и работа. Два безвъзвратно загубени месеци на самосъжаление. Страдах за човек който при първата по-сериозна трудност избяга. Няма смисъл сам да се нараняваш като я чакаш. От опит ти го казвам, колкото по-бързо приемеш, че вече я няма ще си по-щастлив. Да ще ти липсва в началото, няма да имаш очи за друга, все бившата ще ти е в мислите.
Няма да те лъжа, на моменти тя все още ми липсва, въпреки че са минали няколко месеца, но вече го приемам с усмивка, явно това е бил плана на Бог.
Мен приятелите и едно прекрасно момиче прекъснаха този цикъл на саморазрушение. Продължих живота си и нещата започнаха да се нареждат. Смених си средата, започнах нова работа и тренировки, и сега се чувствам много по-добре. Сега съм с ново момиче което ми показва какво е истинска любов и какво съм изпуснал за тези четири години.
М 25

8.   Нямаш опции и затова страдаш за нея. Ако имаше хубав живот и много обожателки, нямаше да ти пука особено. Я ги виж жените, как се разделят и след два дена хоп разбираш, че вече си има приятел, и колко са щастливи. Там е проблемът на нас мъжете, че жените щракат с пръсти и утре са с друг. А ние 6 месеца не можем да си намерим приятелка и затова не можем да ги забравим.

9.   Доста е важно човек са се чувства, че е прав, когато всички му казват, че греши. Давай все така :-))))

10.   Не е сладко, а е само-разрушително.

Имах един познат като теб - преди много години неговата приятелка го изостави. Тя даже не му беше приятелка, а просто го използваше и по някога му пускаше.
Както и да е - моя познат изпадна в депресия, после постепенно се пропи - уж малко, уж само вино, ама редовно, а после и по-твърд алкохол и после - от сутринта.
Ожени се за едно момиче, което искрено го обичаше и му роди дете, но нашия си страдаше по старата любов и удавяше мъката си в алкохол. Разведе се и почна да се слага на жената на един от компанията, накрая преспа с нея и я разведе и нея, та още две деца израстнаха в разбито семейство.
От пиенето разви епилепсия и наскоро чух, че си е отишъл, а беше само на 55.

Ако си същия - с право ти казват хората, че си жалък.

11.   И ти си прав, но и близките ти са прави. Прост и жалък си, ама явно на теб ти се услажда така.