Всички ли?
Всички мъже ли биха искали да разнообразят жената в дълга връзка?
Има ли такива дето са доволни и биха искали само жена си?
Бихте ли изневерили, ако жена ви няма да разбере?

Коментари

1.   Мисля, че ще получиш само отговор "Да".
Мнение от жена

2.   Ооо, да

3.   Разбира се

4.   Семеен на 48г. до като ме задоволяваше редовно. При нужда, в удобно за двете страни време. Беше отлично. Но след 42г започна да я боли главата. И се наложи да помисля за друга. Макар и на 56г но без главоболие. Естествено, че жената не знае. Иначе се налагаше да онанирам.

5.   Не, аз не бих изневерил на приятелката си. Искам да съм с тази жена до края на живота си. Няма по-голяма награда от това да е до мен вечер и да мога да я прегърна. Дори и да не разбере пак не бих си позволил да изневеря. За какво ми е друга, като имам тази която искам?

6.   Уж хората се различават от животните по това, че имат разум, морал, ценностна система, чувства и т. н. За съжаление при по-голяма част от мъжете, еволюцията, уви все още не си е свършила добре работата. Опре ли до това защо си го търсят и на други места, отговорът е отчайващо банален- еми това е само нагон, просто ловен инстинкт, аз нищо не изпитвам, беше само секс. И ако при животните това е напълно оправдано, поради естеството на природата им, то при мъжете, тези оправдания на звучат на жените доста елементарно. И далеч не го правят само тези, на които жените им не им пускат, както пише н. 4, доста повече са тези, които търсят просто разнообразие и помпане на егото. Тъжно е, че трябва да има такива разлики в ценностната система на двата пола, тъй като водят до много разочарования, тъга, разбити връзки и семейства, самотни деца и т. н. За това една жена е добре да се труди, да бъде независима, да разчита на себе си, за да може при такива животински изцепки да не потиска огорчението си и да се примирява и търпи, а да си хване шапката и да си тръгне.

7.   Не е необходимо връзката да е дълга и да са в брак от десет години. Просто някога като, че ли обстоятелствата го налагат и тогава няма време за размисъл и анализ. Като правило, колкото и банално да звучи, това най-често се случва на работното място. По цял ден са заедно, непрекъснато контактуват. Така, че на работното място винаги е имало и ще има контакти. Понякога и самият акт може да е на работното място, късно вечер по време на някакъв купон. Помещения много, всички се заключват, някои по -удобни в посока обзавеждане, подходящо за целта, понякога не толкова, ама кой гледа мебелировката в тези моменти. Тогава се живее за момента, сърцето бие в гърлото и не се усещат неудобствата. Е, вярно тогава бяхме млади и значително по-безгрижни. Нищо ново под слънцето. А всичко започва толкова случайно, от някакъв блус, при който може съвсем случайно, някой да е прегърнал колежката малко по-плътно и тя вместо да се отдръпне, също съвсем случайно се е притиснала до него. Може и биополетата да са работили на една честото, може и преди това да е имало някакво неосъзнато привличане. Може при този блус, гъвкавото и тренирано тяло на колежката да е реагирало някак по-отзивчиво, може аромата на парфюма да е бил по опияняващ, може очите очите и да сияят с някакъв не познат до момента блясък. Може младият мъж да е бил тъжен и някак беззащитен, в своите изживяванията, може да не е разбран, може точно в този момент да е бил по-уязвим, може да е имал проблем в семейството, може точно в този момент, колежката със своята женска интуиция да се е досетила за тези емоции, може да е искала да помогне и да го успокои, но нещата да са ескалирали, да са преминали в сферата на ирационалното. Ами живот. На всеки може да се случи , даже нямаш време за реакция и тогава , все едно си парализиран от някаква сила. Това може да се случи не само на работното място, може да се случи на симпозиум, може да се случи при командировка в Съветският съюз. Все пак бяхме на млади и умни, колежките хубави и чаровни, смятахме, че света е в краката ни. Жевеехме с приятната заблуда, че сме значими.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време

8.   Глупости, след 15 години заедно още я ч***кам почти всеки ден и не ми трябва друга, не съм и имал през годините заедно.
Не вярвай на обобщения, кръшкачи си има и при мъжете, и при жените, както и такива които не кръшкат.

9.   Аз не бих изневерил.

10.   Жените, които се поддават са просто к*рви. От личен опит като жена поне три предложения съм отказвала. И все от женени. Единият даже ме запозна с жена си, пък после не се свени да поиска. Другият ми беше автоинструктор. Мъже к*рвари.

11.   До 6

Точно вие жените да говорите за морал и ценности, еле пък за разум е много лицемерно. Реално средностатистическата жена изневерява много повече от средностатистическия мъж. Най-красивите и от двата пола са и с едни от най-големите бройки. Нормално ако ти си търсиш някой готин мъж да очакваш в бъдеще изневяра. За един такъв мъж и да си топ момиче, пак не си незаменима.

И не знам защо завъртя темата и за пари? Никой не ти е длъжен да те изхранва, мързел такъв. Учиш наравно с момчетата от 1 до 12 клас, след това имаш право да запишеш висше. Не само че не си дискриминирана от обществото, но и за вас се откриха безброй незначителни професийки, които да ви изхранват. Даже ви взимат много по-лесно на интервютата при постъпване на работа.

От моя гледна точка въобще не бих се посвенил да изч*кам някоя, ако ми се отдаде възможност. Не виждам чий чувства бих накърнил? На някаква женичка, която се ч*ка още от 12-годишна и която преди мене е имала повече бройки в леглото си, отколкото аз някога приятели? Да! Добре. Точно на такива като вас ще ви мисля как ще се почувствате, ако разберете. Нямате ли срам не мога да разбера?