Имам усещането, че само аз движа нещата
Намирам се в тези отношения от почти 2 години, като дори не знам как точно да ги нарека.
В началото той ме търсеше повече, ама не било, за да ме сваля, просто му било приятно да си говорим. Върви го разбери.
Откакто обаче му се объркаха нещата в работата, буквално е обсебен от нея или поне така иска да го представи.
Аз му звъня основно, аз му пиша... аз го посещавам.
Той все казва следното "ако не те потърся няколко дни, ореваваш орталъка, започваш да си мислиш разни неща". От своя страна пък му отговорих, че не виждам проблем да ми звънне за 5 минути или да драсне два реда, ама не би.
Онзи ден ми се обади с думите "рекох да ти звънна, че ще се цупиш, че не те търся".
Стана ми гадно, защото излезе, че го прави не защото иска, ами за да не се сърдя и правя скандали.
Уморих се вече да се чувствам все едно положението е - исках, ама нямах желание.
Говорих по темата, излезе, че искам да го "депресирам".
Казах му, че ако иска да се разделим, не е начинът да ме оставя непотърсена.
Просто да си каже... Не било така, глупости съм говорила. Плаче ми се вече от тази липса на заинтересованост.

Коментари

1.   Еми за да го прави от самосебе си първото нещо, което трябва да направиш е да спреш манипулациите чрез скандали. Пробвай се нищо не губиш, нещата могат само да се оправят. Насила хубост не става са казали хората.

2.   Нарцисистче е. Ако мъж те иска, няма хич да се чудиш за намеренията му. Почне ли да се държи така, или не си единствената, или е просто грубиян. Пък така и после ще се изявява като жертва, че ти си била капризна, досадна.

3.   Отдръпни се за известно време и нещата ще си дойдат на мястото.

Знам какво е, на всеки се е случвало. Ако можех да върна времето назад, бих отрязала всякакъв контакт при подобно отношение. Да, всеки има проблеми и задължения, но като не чувстваш човека като твоя половинка, го пускаш да си намери щастието, а не действаш така като господина от историята - хем се дърпа, хем не пуска окончателно.

Не е свестен тип този.

4.   Още един недорасляк. И тук момченцата ще ми говорят че жените били виновни за ниската раждаемост. Махай го и не му позволявай повече да ти губи времето.

5.   Лесно решение - спри да го търсиш.

6.   Криворазбрани отношения.
Трябвало да я търсят за да се чувства желана. Не искала да и казват да не се сърди ама се сърди....
Има хора като мен, които нямат нужда от толкова много вербално взаимодействие. Достатъчно ми е тя да е край мен. Не е нужно да си дуднем с часове.
Но има и жени, които имат нужда от спаринг партньор за тяхната устна гимнастика. Като се съберат двата типа и става това.
Като цяло най-вероятно го изтощаваш с непрестанното си говорене и човека иска да си почине. Бас държа че нямате разговор под 1 час по телефона, а на живо вероятно не падате под 3 часа. И основно говориш ти за разни съмнителни погледи и помисли на твои приятелки или колежки...
Каквото и да го караш да прави, ще го прави щото си го накарала. Мисля че е логично. Няма как хем да го накараш, хем да го прави по собствено желание. Пълен абсурд е дори само като си го мислиш, ама нищо ново в женския свят...
Като настояваш на твоето, просто ще го отблъснеш.

7.   Няма да го бъде