Наистина ли съм лош човек?
Разделихме се преди време. Но все още не мога да я забравя. Иначе като бяхме заедно всичко си беше добре, говорихме си мило, не се обиждахме не се карахме никога. Опитах се да приема това че вече не ме иска, но не можах. Веднъж се свързах с нея и и казах, че не мога да я забравя и че не мога да търпя болката ми. Тя не ме разбра. Друг ден опитах пак същото. Отново не ме разбра. Всички ми казват, че я тормозя и видяха истинското ми лице, а това е че съм лош човек. Въпросът ми е наистина ли съм лош човек и наистина ли я тормозя, като и казвам че не мога да я забравя?

Коментари

1.   Пак ли ти... За да ти казват, че си лош човек и ти се е видяло истинското лице, значи има нещо, и не казваш цялата истина. Моля те, спри да пускаш една и съща тема, това вече ти е 5-6-та такава.

2.   Не, че си лош, но споделяйки и, че те боли, се опитваш да я манипулираш и да и вмениш чувство на вина, че те е зарязала. Манипулиране е според мен, ако очакваш тя да те съжали и да се върне. Приеми, че тя си е отишла и това е безвъзвратно. И колкото и теми да пуснеш тук, няма да чуеш нещо различно от това, което вече сме писали. Стегни се, мъж си, не е свършил светът. Имаш здраве, значи имаш всичко. Занапред много внимавай как приемаш откази от други хора, без значение за какво. Като не можеш да промениш ситуацията, я приемаш и продължаваш напред. Успех!

3.   Чак пък тормоз не е, но е вероятно неприятно. Така че са прави. Представи си на теб да ти звънеше човек, когото не искаш да чуваш - щеше да ти е досадно. Когато отношенията са приключили с някого, преставаш да се занимаваш (мисловно) с него.
Може и да те е заболяло, но явно не е била споделена обич, така че нищо не е можело да излезе от тази връзка като стабилно семейство, така че нищо не си изгубил, когато сте се разделили.
Не може само ти да я обичаш (или пък обратното), търси си твоя човек, не е тази това със сигурност.

4.   Е, тогава защо се разделихте? Да не е кръшкала?
Не си лош, а по-скоро слаб.

6.   Разбрала те е идеално. Просто не ре обича и не иска да има нищо общо с теб.

7.   Не си лош човек, а слаб.

9.   Нямаш право повече да я притесняваш, да се опитваш да и еняваш вина едва ли не. Да, това е тормоз също.

10.   Не си, за жалост си влюбен и загубен. Спри да ѝ звъниш. Така още понече падаш в очите ѝ. Зависи колко често ѝ казаш, че не можеш да я забравиш. Ако е през 5-минути, това си е тормоз. Остави я сама, тя трябва да реши да се върне.
М 25

11.   Токсично е от твоя страна, но това не те прави лош човек автоматично.

12.   Toва ти е 7 тема по въпроса за твоята любовна болка. Досаден си и да, тормозиш хората около и по-далеч от теб.
Айде, чакаме 8 -мата.
И, мода да не вземе да те пропусне.

13.   Лош е силно казано, но постъпката ти е егоистична. Може ти да не я приемаш като такава, но се замисли от друга гледна точка - разделени сте, не казваш по каква причина, но явно момичето не желае да поддържа контакт с теб. Това е нейн избор и дори в твоята глава да е по-добре да сте заедно, ако в нейната нещата са приключили, то ти трябва да го приемеш. Ако ти е много гадно ще търсиш успокоение, лесния начин да ти спре болката е да се съберете. Но не е правилният, ако отсрещната страна не желае това. Става въпрос за уважение, научи се да приемаш, че колкото и да ти се иска нещата не могат винаги да стават по твоя начин и дори да ти е гадно в момента, трябва да приемеш ситуацията и да продължиш напред. Уважавай чуждите граници и не ги прекачвай.

14.   Унижаваш се и и досаждаш.
Може да насочиш цялата тъга към нещо, което да промени живота ти. Работа, език, детска мечта, дори?

15.   Автор до 4 - да, позна

16.   От автор до 10: през няколко седмици и го казвам

17.   От автора до 1 : След като тя започна да ме обижда когато и казвам че страдам започнах да си правя фейк акаунти на нейната възраст, за да съм с нея, но тя ме разкриваше.

18.   15, е, като е изневерила защо ревеш за нея? По-ценна ли стана като го пъхна и друг?

19.   Най добре е на жива среща с нея за да и обясниш какво точно искаш и как. Така с профили разни и по соц. мрежи е несериозно и самозалъгване.

20.   От 10 до автора. Спри да ѝ казваш, че страдаш. Постави се на нейно място. Момиче което ти си зарязал те тормози постоянно с фалшиви профили и вменяване на вина как ще реагираш?
Аз ако бях момичето и ме следят с фалшиви профили и аз бих те обидил.
Ако тя иска да се върна няма да е заради тези неща. Възможно е да осъзнае грешката си и да се върне. До тогава ти трябва да я преодолееш, за да си готов евентуално ако се върне да я приемеш или да си щастлив с нова.
М 25

21.   Автор: Искам тя само да разбере какво е да те боли толкова душата.

22.   Авторе, щом искаш да страда, това не е любов. Просто ти е засегнато Егото. Искаш да докажеш, че си по-добър от този.
Аз също бях влюбен в бившата си. За нея и живота си бих дал. Правих глупости. При мен дори и до бой се стигна. Изгубих пет месеца от живота си, в самосъжаление и чакай я да се върне. И за добро така и не се върна.
Изневярата показва, че това момиче вече въобще не те уважава. Ти допълнително си се унижил с това което си направил. Спри да я търсиш, защото така още повече пропадаш в очите ѝ. Все повече ми звучиш като обсебен от нея. За твое добро просто спри да се интересуваш от нея.
Не знам как си склонен да ѝ простиш изневярата. Дори и по неведоми пътища Божи, тя се върне и съберете, след известно време отново ще ти изневери. Като не иска да е с теб, прав ѝ път. Усмихваш се и с ведра крачка напред.
М 25

23.   Намери психиатър, човече. Състоянието ти става все по-зле. Ако съм на мястото на момичето ще извадя една ограничителна запвед.