Филмирам ли се?
Здравейте. Мъж съм на 32. Случката е следната:
Женен съм щастливо с малко дете. Наскоро се наложи да ходя до съседна страна ри сестрата на жена ми. Естествено за дрешки и разни неща за детето, защото сестрата има по-голямо детенце. Дотук добре ама не чак толкова. Сестрата приготвила това онова, но на тавана имало още неща и ме вика да си избера. Застанала на стълбата, но с рокличка малко над коленете. Изтръпнах, защото рязко и доста отблизо попаднах за момент. Тук си казах случайно е това и не се е усетила. Ок настаняват ме в стая. Лягам си аз, че ще пътувам на другия ден за България. Добре ама късничко бравата на вратата се натиска. Бях заключил. Може би изненадана, сестрата каза нещо от сорта.... търся нещо дето е в гардероба в стаята и по навик влизам.
Тук имам два въпроса. 1. Филмирам ли се или нещо се натискат.
2. Да споделя ли на жена ми тези неща или ще направя голяма грешка като и кажа.

Коментари

1.   И да, и не. Сега много хора ходят разголени, но от друга страна може и да се е натискала. Изчакай. Не споделяй на жена си за момента. Когато се увериш със сигурност, тогава. И да знаеш, че те като сестри се подкрепят и накрая ти ще излезеш виновен, даже може да измисли сестрата, че ти си се натискал, като отмъщение и да си развалите семейството.

2.   Реагираш като ощипана ученичка. Сигурно ли е, че си мъж?
Държиш и сметка какво носи у тях си ли? Че и си се заключил в нейния дом?

3.   Нищо не казвай на жена си, но си дръж гащите вързани.

4.   Пич в никакъв случай не казвай на жена си затова, ще си проклинаш дните. Сестра и дори да е искала нещо от теб тогава. Мислиш ли? Че ще си признае? Ще го отрече и ти ще излезеш лудия и ще те обвинят "Как си можел да си помислиш такова нещо".

Много добре знам как действат жените. Напълно възможно и да ти въртят номера.

Възможно е, тя и жена ти, да са се наговорили да тестват да видят дали си склонен да и изневериш. Виждал съм и такива случаи.

Има и вариант сестра и, ако не е омъжена да си го търси. Попринцип забранения плод е най-сладък. Следващия път остави отворено и виж докато ще стигнат нещата. Ако легне при теб ясна е работата.

5.   Каквото и да правиш - гледай да има доказателство... Видео и т. н.

6.   Не казвай на жена си и не пускай на сестрата, стой далеч от нея, може да извърти нещата пред жена ти и да каже че ти си я натиснал!!

7.   Как да постъпя?
Аз съм мъж на 53 не съм женен никога не съм имал време затова все бях отдаден на кариерата си. Ноо от една година имам връзка с момиче на 23 тя е прекрасна млада интелигентна дама, не мисля че е с мен за парите до сега никога не е искала от мен скъпи подаръци или пари дори когато ходим на екскурзия тя винаги иска да разделим сумата ( за мен не е приятно, но спрях да споря с нея по тази тема ), а аз се чувствам като мръсник сякаш ѝ преча. Обичам я и тя мен, но като се замисля, сякаш ѝ преча искам тя да бъде щастлива, да има семейство, деца, с мен колко може да живее 20 години едва ли. Но от друга страна с друг човек не мога да си я представям не знам какво трябва да правя. Когато споделям тези мои мисли с нея, тя се чувства зле, казва че е щастлива с мен и аз съм щастлив с нея но не мога да спра да мисля за тези неща.

8.   На мен не ми звучи да ти се натиска, тя и с клин да беше, какво щеше да помислиш?
Може и да и е трябвало нещо, защо не отключи, за да си го вземе?
Едва ли точно на теб ще се натиска