Как да постъпя
Аз съм мъж на 53 никога не съм се оженил, все нямах време бях отдаден на кариерата си, но от една година имам връзка с младо момиче на 23 години, тя е прекрасна млада интелигентна дама, обичаме се и се уважаваме не е от онези кифли които биха искали скъпи подаръци или пари дори когато ходим на почивки тя винаги държи да си разделим сумата (което не ми е приятно, но отдавна спрях да споря с нея за тази тема ). Много сме щастливи заедно, но ме мъчи това че аз съм на 53 чувствам се като мръсник сякаш ѝ преча, искам тя да бъде щастлива да има деца семейство, с мен колко може да живее 20 години едва ли. Но пък с друг не мога да си я представям. Когато споделям тези мои мисли, тя се чувства зле и казва, че е щастлива с мен, както и аз с нея, но не мога да спра да мисля затова.

Коментари

1.   Та тя ти е като дете! Явно има daddy issuies.

2.   Смях!! Пич ти не си добре чесно тя е курва от ясно по ясно.

3.   Въпреки че тук повечето жени пищят като има повече от 3 години разлика, доста жени минават през периода на дърти мъже... Точно както пищят от насилници, ама такива търсят, защото нормалните са им скучни.

От друга страна, пада и от теб големи превъзнасяния:
"прекрасна млада интелигентна дама, "

Хайде моля те, 23 годишна пикла, и то с 53 годишен... колко да е "интелигентна" и колко да е "дама". Всеки дърт мъж иска млада жена, и друго не го интересува. Бъди реалистичен, ще карате няколко години и ще си намери нов като поумнее.

"казва, че е щастлива с мен"
Ще ти го преведа от женски - щастлива е с теб В МОМЕНТА. 20 години няма да е с теб, не я мисли... Пак казвам - това е просто период за доста млади жени, да са с възрастен мъж. Днес е щастлива, утре не е. Няколко години ви давам. Ако и двамата сте ок с това... то това са модерните връзки.

4.   Живейте, докато можете заедно. Не вярвам обаче, че тя ще се задържи с теб, защото след 15 години ти ще си вече дядо - тоест ще имаш здравословни проблеми. Знам за двойки с 20 години разлика, но 30 е може би прекалено.

5.   Здравей! Аз съм момиче на 20г. и съм влюбена в 50 годишен мъж. Той ми дава всичко, което искам и се чувствам прекрасно с него. Но за жалост, както аз, така и той осъзнаваме, че тази връзка е невъзможна. Той е доста по-възрастен от мен, има и деца, а аз едва сега започвам живота си. Обичаме се, но решихме че е най-правилно да поемем по различни пътища. Мен още ме боли, все още съм влюбена, но правилното решение е да си взема по-млад мъж.

6.   Не можеш да направих нищо, освен много да я радваш!

7.   26 години разлика са си множко, а и мъжете след 50 изведнъж доста провисват в лице. Отстрани наистина е неприятна гледка. Амортизиран чичо си хванал младо невинно момиче.
Но за теб е добре, радваш се на млада свежа кръв, а тя на какво се радва - на нещо старо и многократно употребявано.
Такива жени винаги са златотърсачки, пък били те и прикрити.
Познавам две такива двойки, в едната той е на 83, а тя на 56 с дъщеря на 17г и син на 7, като синовете му от предишен брак са с деца на близки години до тези от настоящия му брак. Има и една, която на 38 роди момче на 75-годишен французин, след 12-годишна връзка, но той имаше двама сина и една дъщеря от предишен браки, а техните деца бяха по-големи от момчето от втория брак. Той инаше фирми у нас с далавери по европрограми и доста имоти в Южна Франция, както и апартаменти в София. Прехвърли всички фирми на новата жена, както и й преписа всички апартаменти в София. Сега жената е на 48 г., но не знам той дали е още жив и дали не е пратен в някой дом за дементно болни.
Познавам и трети случай. Тя студентка на 21, той 52-годишен доцент, сключиха брак, когато тя се дипломира, роди им се дъщеря. Когато дъщеря им навърши 16-години го пратиха в дом за дементно болни, където за две години го довършиха. Сега дъщерята е на 20 и си накупуваха нови апартаменти с парите му, а междувременно благоверната съпруга, още докато старецът гниеше в дома, ежедневно публикуваше снимки по клинчета и къси впитипотници с разголен пъп в предизвикателни пози от фитнеса. Изглежда прекрасно и никой не може да и даде повече от 30, въпреки че вече е на 47.
Сам си помисли какво те чака.
Например аз като майка не искам такова бъдеще или настояще за дъщеря ми. Ако тя един де се хване с такъв престарял, ще намеря
начин да му издействам ограничителна заповед.

Имам 10 години разлика с мъжа ми и с напредването на възрастта тя все повече се задълбочава. Не бих препоръчала дори такъв брак, на която и да е жена.

8.   Тя няма бъдеще с теб. Рано или късно ще се осъзнае. Максимум до три години ще си е намерила връстник. Защо не си намери наборка да споделяте старините си заедно? Трябва да си много наивен ако вярваш че това момиче ще седи 20 години с теб и ще ти сменя памперсите. Няма да си намери някое свежо лъвче, ами ще си ляга със старчок.

9.   Ами помислете си дали ако ви беше дъщеря, бихте искали това за нея. Малко егоистично ми се струва това вашето.

10.   Мечти в трета възраст :) няма лошо

13.   Зарязвай я веднага, просто се чудя как може млади момичета да се хващат с такива чичаци като теб

14.   Направи и дете, бе пич. Иначе наистина няма смисъл.

15.   Автора съм благодаря за коментарите, ще продължа пък докъдето стигне, каквото донесе съдбата.

До номер 2 - как може да слагаш етикети уважаеми/а без да я познаваш, курва в моите очи е онази която излиза с всеки един без да има чувства, колкото да се задоволи. А това момиче не е имала гадже до сега, първия съм ѝ във всичко, а това прави нещата още по-сложно, защото нараня ли я едва ли вече ще има доверие към друг.

16.   Въй 7 как пропищя.
Всичко е индивидуално, до ген, до начин на живот, нагласа и т. н. Никак не е задължително мъжът, макар и по-възрастен да има сериозни здравословни проблеми, да изглежда по-зле, да има по-малко енергия и т. н. Щото аз имам примери точно за обратното.
Проблема в случая е че момичето като навърши 30 рязко ще реши че трябва да мисли за бъдещето и ще се преориентира.
Автора единствено може да се наслаждава на момента. Евентуално да си направят дете. Тя е на идеална за целта възраст. Ако не иска - е тогава вече може да почне да се съмнява в нейните мотиви да са заедно.

17.   Ами честно казано е много трудна ситуацията ви, аз имам двама такива познати единия беше на 54 когато се ожени за момиче на 21, живяха заедно почти 30 години имат две вече пораснали деца, мъжа почина миналата година, а жената е на 51 години и много често ѝ казват, че още има накъде и да се омъжи, тъй като живее сама, но тя не желае. Втората двойка е с 25 години разлика моя племенничка, все още живеят заедно, но подозирам, че мъжа ѝ се заглеждат по други жени. Така че гледай си живота, щом сте щастливи кое ви пречи, важното е да поддържаш форма и да не пускаш корем да не стане после гнусно за момичето. С мъжа ми имаме 5 години разлика не съм разбирала никога защо хората се хващат с много по хайде да речем "зрели" мъже, но кой както си прецени. Живота е непредсказуем

Ж, на 56 години

18.   Абе да ви кажа аз пък с мой връстник, но изобщо не съм щастлива, не може да ме задоволи нито сексуално нито емоционално, говорих с него многократно ако продължава по този начин не виждам бъдеще. Така че важното е да цениш момичето, Да определено имате много разлика аз съм на 20 баща ми е на 57 представи си, но може би 5 години щастие е много по-добре от 10 години мрачен живот.

19.   Трябва да си зададеш въпроса дали я обичаш и дали би я приела такава каквото е, защото може би има има проблема наречен daddy issues но се радвай нали е млада

20.   Като спреш да вдигаш самолета ще си чао.

21.   Когато бях на 25, имах невероятна любов с мъж на 60 г. Това и до днес са някои от най-най-щастливите ми години! Аз не съм грам златотърсачка, за смях в този период дори аз го издържах и той остана да ми дължи 20, 000 лева на онези години. Моят приятел вече почина (след като се разделихме), но и до днес пазя най-прекрасни спомени за него.

Моят съвет е бъдете щастливи, докато тази любов трае! Най-вероятно няма да е завинаги, затова когато дойде времето, пусни я с много обич да върви по пътя си.

Ж37

22.   Авторе, мъжко или женско си? Я виж коментари 15, 17 и 18, от един хаш са.

23.   Ако наистина те е грижа за това момиче, остави я! Ти си на 53 вече, тя на 23, това са 30 години разлика. Не й взимай младостта, остави я да си я изживее, не да я поробваш. Съжалявам, но истината е, че твоята си е изпята вече, щом до 53 не си се оженил, не е приятно да го чуеш, но е реалността. Момичето е още младо и наивно, за това не се възползвай от него. Аз имам дъщеря на нейните години, ти нямаш и няма как да знаеш какво е. Не бих си представил какво би ми било ако така се подиграе с младостта си и се хване с някой на моите години. Наистина, ако те е грижа, помисли над това..

24.   Мисля, че темата е някаква провокация. Авторът не иска съвети, тъй като с коментар 17 и 18 се опитва да ни убеди, че това е нормално, представяйки се за друг човек. Мъж на 53...