Как да го изплаша?
Мъжът ми ми изневери, но още го обичам и мисля да му дам втори шанс. Имаме и деца, финансово независима съм. Преди прошката обаче искам да го стресна така, че много да си помисли дали би изневерил отново. Да му дам да разбере, че този път се е разминал на косъм.
Не търся анализи редно ли е да прощавам, а съвети конкретно по въпроса. Жени, споделете какво е сработило да ошашкате мъж, че ще ви загуби?

Коментари

1.   Щом е изневерил веднъж ще изневери пак. Всъщност не му пука, вече има деца, така че няма от какво да се притеснява. А ти плашиш гаргите :D

2.   Да те хване "случайно" че говориш, споделяш с друг мъж, много те разсмива този друг мъж.

3.   Смени си рязко визията, закъснявай от време на време, прави се че си чатиш с някой и не казвай с кой...

4.   Зарежи го...

След изневяра... вие ще сте мразещи се същества..

Любов няма при вас.. а само интереси и страх.. да сте сами..

6.   ем, че напусни го и вземи децата - примерно при майка ти и чакай неговата реакция. И/или подай молба за развод - така или иначе има период в който можеш да я оттеглиш.

7.   Облечи си костюма на Ghostface от Писък, издебни го вечер на тъмно, като се прибере от работа, и внезапно изскочи пред него с нож в ръка и зловещи крясъци "аха, хванах ли те сега натясно, ще те заколя и ще ти изям вътрешностите, ха-ха-хааа! ". След това, гарантирано не само, че ще го стреснеш, не само, че ще спре да ти изневерява и ще ти бъде верен завинаги, ще почне да заеква и да се напикава от уплаха, ами и ще трябва да го водиш да му леят и куршум. :)))

9.   Пак ще изневери.

10.   Глупости са това, което си замислила - само още един повод за дрязги...
Изглежда романтичният ви период вече е приключил. Седнете и се разберете като зрели хора дали ще си гледате децата заедно или не. Но каквото и да решите, всеки от вас ще трябва да направи някакви компромиси от тук нататък.

11.   Дано не се разсърдиш, но много ти е тъпа идеята. Готова си да го прибереш обратно, заради децата може би, няма лошо. Да простиш, значи да забравиш или поне да си над нещата и да не ти пука. А ти искаш да го плашиш и да се подсигуриш да не ти кръшка повече. Съжалявам, но това дали дюкянът му ще стои закопчан навън изобщо не зависи от теб и плашенето ти. Можеш като човек да му кажеш, че при още една издънка няма да има шанс отново и толкова. И после да си удържиш на думата и да го натириш. Ултиматумът ти само те унижава още повече и му показваш, че всъщност се страхуваш да се разделите.

12.   Не е невъзможно да се оправите. Обществото ни страда от криворазбран идеализъм и самовнушения. Случват се тези работи.

За плашене - не знам далитова е възможно. Може и да има как, но зависи от специфичната ситуация. Трябват малко повече детайли за да можем да ти кажем. Някои неща са стряскащи за един, а приемливи за друг. Като цяло - ако някое негово желание или мечта би била застрашена от нещо.

13.   Замина за друга страна и го остави намира!
Най ще го уплашиш и със сигурност ще разбере… там каквото искаш да разбира

14.   Не може да искаш само определени мнения. Писала си и ще получиш.
Да си знаеш, че ще се повтори - гарантирано. Няма с какво да го изплашиш, изплашената си ти. Човекът си в пъхал оная работа в друга, ти си мислиш, че може да го изплашиш... Наивна си.

16.   Насила мъж не се държи, трябва да го задържиш не с ка шка и камшик. Защо мъжете изневеряват на свестни жени, домакини, винаги изчистено и сготвено. И отиват при жени, който са мили, нежни, дават им любов, РАЗБИРАТ ги. Една нацупена жена с парцела в лъка, неподдържана, вечно готова са скандал няма щастлив брак. Преди да се правиш на интересна, прочети повече за връзката между м жът и жената, съвети от специалисти и тогава вземи решение, не заради него, а заради теб, за да се осъзнаеш ти.

17.   Сплашването не означава, че ще се откаже от изневерите. Говорете за случващото се. Ако не отбира- направо действай. Профил в приложения за запознанства, излизане на срещи- не е задължътелно да се стига до леглото, късно кино с изключен телефон и уикенди- тимбилдинг. Сложна ти е задачата с децата- те ще санай- в стрес и не е оправдано за мен.

18.   1, който се смее последен се смее най-силно. Той животът ги нарежда такива, пука ли им или не, рано или късно.

19.   Ти сериозно ли? Ще го сплашиш, ще го "подчиниш" и това ще го накара да спре? И е най-добре ако има лесен и хитър начин да го направиш, нали? Така няма да се налага да положиш някакви усилия ти самата...
Първо трябва да установиш причините да изневерява. Щото може той да е боклук, ама може и вината да е в теб - просто да не те намира вече за привлекателна (отпуснала си се, мрънкаш много, правиш скандали, не правите секс и т. н. ).
Това със сплашването 99% няма да сработи както очакваш и най-много да се разделите скарани. Като искаш да загасиш огън, не наливаш масло в него.

20.   Щом е тръгнал да изневерява, значи вече е допуснал, че ако го разкриеш, може да го напуснеш.
Няма с какво да го стреснеш. На него не му пука.

Можеш да се пробваш да го накараш да дари определени имоти или дялове от обща съсобственост на децата, а реакцията му ще покаже дали смята да те напусне.

Ако смята да те напусне или да продължи да кръшка, няма да прехвърли нищо.

Да го приемеш обратно, без никакви санкции, означава само едно - ще продължи да кръшка. Нямало е последствия за него, няма и да има.

21.   Изневярата е предателство, а на предателите нито им пука, нито избитват любов или вина към измамения, така че няма начин да го стреснеш, има начин да го санкционираш и да го накараш доброволно да си плати като прехвърли имоти на децата ви.

22.   14 коментар, топ.

23.   Ма това е наивно. Не се прави така. Почвай да му изневеряваш и ти редовно, за да се квит. Нали не вярваш, че е еднократно. Ти докато го хванеш, е имало още милион пъти. Гледай си личния кеф и удоволствие и го лъжи и ти и след половин година ако си намериш по добър от него го разкарай. Но трудно ще намериш, защото си с деца, така че просто си карайте така.

24.   Един мъж като реши, ше й го сложи и в обедната почивка, скришно, без ти изобщо да разбереш.
Коцкарите страх нямат, то е по-силно от тях.

25.   След всички тези съвети, които са ти написали, знаеш ли какво ще направи мъжът ти? Ще си го премести в другия крачол. Ти ако тръгнеш с друг или имитираш това, да не мислиш, че той ще заплаче? Тъкмо ще се развихри още повече и ще те отсвири окончателно. Той остава свободен с любовница/и, а ти с две ремаркета. Ха познай колко желаещи за гледане на чужди деца ще намериш? Както са ти писали плашиш гаргите. И май ти си уплашената, щом въпреки изневярата искаш да останеш с него.

26.   Изневери му и ти, да се успокоиш.
Той няма да спре:)