Токсичните хора и техните имена
Предварително се извинявам, ако засегна някой, но това е моят житейски опит. От него установявам, че най-токсичните жени са Гергана и Виктория (като при Викториите или са много яки, или точно обратното), а при мъжете може би Кристиян. При вас как е? ПС:Пак се извинявам, ако съм обидила някой, който се казва така и не е такъв (разбира се, че има изключения, аз само споделих от моя живот)

Коментари

1.   Страшна глупост. Сега пък името имало значение за токсичността. После пък ще са очите, носа, ушите.

2.   Ти май пишеш за втори път за този Кристиян. Доста ти е бръкнал някъде.

3.   Кристиян е супер педалско име, всички такива говеда, които познавам са авантаджии и мърши.

4.   Токсичните хора и техните теми

6.   Абсолютна простотия.. това ако го е писал някой по-голям от 16, тъжно..

7.   Има токсични хора с всякакви имена

8.   И аз отдавна мислех за подобна тема. За Виктория си права, само ще кажа, че в Ергенът в първи сезон рускинята Виктория Капитонова беше много злобна и тя си е такава. Другата Виктория от първия сезон пък само ревеше за щяло и нещяло, правеше се на жертва. Във втори сезон стюардесата Виктория беше истеричка, а в трети сезон Виктория коментира злобно всички други и постоянно.

И в блока имахме една такава съседка с това име.
За сметка на това пък мъжете с името Виктор са свестни. Никога няма да си кръстя дъщерята Виктория, но Виктор за сина може! Вероника е добра алтернатива.

За Герганите като цяло пак е така.

И за Кристиан е така - и по новините все са нещо луди повечето. Един съсед с това име стана престъпник, имам и още много подобни примери.

На мен като цяло ми е направило впечатление, че жените с име, започващо сбуквата А са проклети като цяло. Особено ако се казват Александра или Александрина. Не ги понасям, призлява ми само като чуя едно от двете имена.

9.   Радка, Александра, Васил, Цветелина, Мира.

10.   Що за глупава тема. Името не прави човека. Всеки ще изреди тук най-различни и разнообразни имена на база субективен житейски опит, и какво?

11.   Познаваш 5 човека на кръст и правиш обобщение за имена. Кажи как се казваш да знаем кои са имената на глупавите.

12.   Ами права си, на мен всички хора с името Путин ми изглеждат токсични.

13.   Напълно подкрепям за Викториите. В повечето случаи са токсични, та не се траят. Както и Кристиян. Да си спомним за Вигенин и веднага става ясно за фалша и лицемерието. На противоположната страна е примерно Спиридон. Личност стабилна, на него може да се разчита.

14.   Всички Кристияновци (почти) са мега гадни. Злоба, заяждане, отмъстителен характер, агресия в особено големи количества, ако може така да се изразя.

15.   Няма как да се казваш Георги и да не си женкар и лошо момче.

16.   Виктория почти всяка година е най-популярното име в България, така че шансът да срещнете такава е много голям...

17.   Изключително глупава тема.

18.   Към токсичните женски имена бих добавил и Диана, много съм патил от такива жени - с високо самочувствие, мислещи че света се върти около тях.

19.   18 вярно е. На работа имам няколко с това име и всичките са хвани едната удари другата.

20.   За Георги е точно така. Женкари, егоисти, не стават за сериозни отношения.