Закъснява за срещи, губи интерес или ме тества?
Когато момиче, което преди е идвало на време за срещи, започне да закъснява с по 15 минути всеки път, това какво означава - че губи интерес към мен или точно обратното - че интересът й се е задълбочил и тества до колко държа на нея? А аз какво трябва да направя, да й се скарам ли, което ще скапе времето ни заедно след това, или да преглътна закъсненията и да се насладя на остатъка от срещата?

Коментари

1.   Не и дреме за теб. Какви тестове те гонят? !

2.   Това което описваш значи, че си много хлътнал и си станал неврозен и се вглеждаш в някакви адски маловажни детайли. Още по-неприятното е че вероятно и тя знае че си хлътнал и може това леко да я накара да си прави квито иска експерименти.

3.   В тестовете не влизат закъснение ххаха
Кой и ти, че ще се скараш на момичето? Пробвай, да не се оплакваш после тук.
Но да, може да и кажеш нормално, че не ти е приятно да закъснява толкова често. Случва се някой път, но ако няколко поредни пъти, .. може би и не и се идва чак толкова.

4.   Т. е. питаш дали случайно някой от нас не е в главата ѝ да ти каже какви са ѝ мислите.

5.   Можеш да я попиташ защо закъснява.

6.   Като момиче мога да ти кажа и трети вариант - чувства те близък :))
Поне това мога да споделя като личен опит - когато започна да чувствам някого като близък човек, без да искам закъснявам, макар че съм започнала да се оправям доста по - рано и би трябвало да съм с оправила, за времето което съм си оставила. Не го правя нито, за да се правя на интересна, нито по каквото и да е друга причина, но някак си когато чувствам някого близък, колкото и по - рано да съм започнала да се оправям закъснявам - дори да са само 5 минути.

7.   Тества колко си загубен... Викат му шит тест.

8.   Просто е от хората, които вечно закъсняват. В началото е положила свръх усилия да надмогне себе си и да е навреме, защото първите срещи и впечатление са най-важни, след това просто се е отпуснала. Това не е загуба на интерес, а очаквана с напредване на времето проява на недостатък.
Разбира се, че е редно да кажеш, че не си ОК с това като не е задължително да правиш разговора гаден и да скапваш настроението. Може просто преди срещата да й пишеш "този път бъди навреме, моля :) " и ако отново я чакаш й кажи само "пак закъсня... " Ще схване.
Но имай предвид, че ако е от типа хора, за които си мисля, никога няма да спре да закъснява. Като болест е. Най-близката ми приятелка е така и от години вися и си чакам по заведенията, понякога по 40-45 мин.

9.   Приятелче, това не е кой знае какво закъснение. Все пак имате романтична среща, а не бизнес такава. Може да се прави на интересна.

10.   Махаш я и продължаваш напред.

11.   Че какво са 15 минути? Доста дребнаво от твоя страна, намери си нещо по-важно, за което да се дерзаеш.

12.   Човекът е прав и не важи само за гаджета и приятели. Постоянните закъснения показват липса на отношение и не трябва да се толерират.

Да поговори спокойно с нея, че не е редно и да се вземат мерки - по-късен и удобен час, момичето да тръгва по-рано и т. н., разбира се, съобразено с ангажиментите ѝ.

Инцидентно се проявява разбиране, но всеки път - твърдо не. Ако мъжът, с когото се вижда една жена закъснява всеки път, дали ще е приятно? А за училище/университет или работа дали ще ни търпят?

Трябва да се стремим да бъдем точни.

13.   Минал съм през това. Това е човек на който не можеш да разчиташ. Зарежи я.

14.   Не разбирам хора като вас. Тя нито се обажда/ пише да те информира, че ще закъснее, нито пък ти я търсиш да я питаш какво става. Не да я пришпорваш, а просто като 15-20 минути не идва, просто да видиш какво е станало. Седиш и чакаш като забравен багаж, без да звъннеш. Буквално всичко може да се е случило. Хем тя е несериозна, хем ти. Ако се срещам с някого и той не си прави усилието да разбере защо закъснявам, ако не се обади поне веднъж, смятай колко държи на мен.

15.   "Когато момиче, което преди е идвало на време за срещи, започне да закъснява с по 15 минути всеки път, това какво означава - че губи интерес към мен или точно обратното - че интересът й се е задълбочил и тества до колко държа на нея? "" Има такива дребни курвенски номерца, които могат да означават много неща, като се почне, още от самото начало, да е опит за налагане на доминация, проверка на психическа устойчивост, опит за контрол, проба за проверка на чувствата, емоционална незрялост, особено, ако момичето е на малко години, от порядъка 17-19 и т. н. Не казва, че не може да се закъснее, случва се по ред причини, но когато е системно това вече е някакъв знак. Крайното решение зависи от индивида, на който се случва.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

16.   Номер 1 говори глупости. Ако нямаше интерес въобще нямаше дори да идва на среща.

По принцип 15 минути закъснение е нищо, на мен са ми закъснявали с 40. Ако толкова ти пречи ѝ кажи вече след като сте се видели да не закъснява повече.

17.   Губи интерес, но я попитай какво тя ще ти каже, така ще знаеш какво да правиш.

18.   Щом идва на срещите, значи има интерес. Като загуби интереса, изобщо ще спре да идва.
На всекиго му се случва да закъснее. Докато се опитваме да се представим в най-добрата си страна - да омаем другя, се стараем повече. Като се усетим сигурни, че вече нещата вървят добре, понякога се отпускаме и не се престараваме.
Моя съвет е да не правиш драми от това, защото само ще я отблъснеш. Не се дръж като родител или учител!

20.   Кажи ѝ, че вече ще идваш с половин час по-късно- срещата ако е в 19 ч вече ще е в 19. 30. Ако пак закъснява, става от 20 часа.
И я предупреди, че повече от 5 минути няма да я чакаш.
Неявяването навреме е признак на неуважение.
Може и да се отдръпнеш някъде настрани и да я гледаш като дойде със закъснение как няма да те намери. Като си тръгва, иди при нея и я питай приятно ли е когато другият закъснява.

21.   Не си ли чувал поговорката - Закъснявай за да те уважават.

22.   А ти като виждаш, че не идва, звънниш ли и? Или чакаш да се появи, ако ще и час да киснеш? Тя като пристигне дава ли ти обяснение- няма къде да паркира, автобус?
Редното е тя да те уведоми, че може да закъснее. Редното е и ти да се поинтересуваш като кавалер и гадже къде е и защо се бави. Примерно, ако някой ми закъснява, независимо какви сме, се притеснявам да не е станало нещо. Давам толеранс 10 минути и звъня.

23.   Преглъщай, преглъщай и после се чудите защо никой не ви уважава.

Идването навреме за среща/уговорка е елементарно човешко отношение и уважение. Без значение дали е резервация за ресторант, среща с гадже/бизнес среща и т. н. За мен е огромен червен флаг когато някой не си спази уговорката. И не, не се интересувам от причини. Чакам 10 минути макс, и си тръгвам. Ннщо общо не искам с хора, еле пък да правя бизнес с подобни хора. Какво говорим за жена. Ама нямала къде да паркира - че тя от Марс ли пада и не знае че има задръствания между 18 и 20 часа? Ако е искала щяла е да тръгне по-рано от работа/без кола, все едно. Когато човек иска нещо - намира начини, ако не - причини.

Това са Принципи, който разбира ок, който не ги знае нямало е кой да го научи. Но тук я има и другата страна - аз самия никога през живота ми не съм заксъснявал за среща, нито пък за работа.

ЗАложи на сигурното! Избери младите девойки!

24.   Много са ми интересни тези като номер 10. Вие изобщо имате ли приятели, имали ли сте връзки и умеете ли да комуникирате проблеми щом за нещо толкова дребно и незначително махате хора от живота си? Представям си как приятел от детство започне да закъснява с 15 мин за срещите ни и аз прекратявам всякаква връзка с него от раз... Нелеп съвет.

25.   Много са ми интересни тия коментари "щом закъснява, не те уважава", все едно на Марс живеят тия хора и нямат приятели/познати/роднини/колеги, че не знаете ли, че има хора, дето все си закъсняват - а имам колеги, дето с уволнение ги заплашват, идват на работа 1 седмица навреме и после - айде пак.

Това се корени някъде във възпитанието, даже съм го наблюдавала, как една приятелка детето и даваше зор, че имаше среща с други деца и щяло да закъсне, а моята приятелка му каза - като закъснеш, ще те чакат. Имам приятелки, дето животът им да зависи от това, няма да дойдат навреме, на шофьори на междуградски автобуси съм се молила да чакат, за да не изпуснат тия жени автобуса.

Момче - тепърва ще са нагледаш на закъсняващ хора в живота ти, няма какво толкова навътре да го приемаш.

26.   24 - Имало вечно закъсняващи? Ами след второто-третото закъснение и аз ще стана от тях. Нали закъснението е дребна работа, да си почакат те тогава.