Не страдайте от изневярата
Знам, че много хора се депресират, след като партньорът им изневери и знам, че няма как да спра хората да изневеряват, но бих искала да отправя това съобщение към жертвите, понесли изневярата. Първо, към дамите: Мили дами, нито една сълза не си струва да отроните за боклука, който е решил да ви изневери, затова недейте да ревете за някой, който не би ревал за вас. Сега към господата : Скъпи мъже, никога недейте да се депресирате заради к*рвата, предпочела да ви изневери. Не страдайте за човек, който не би страдал за вас. Много жалко е, че изневеряващите изневеряват и хем са във връзка, хем не им пука, а пък жертвите не са направили нищо лошо, и пак те страдат. Затова, хора, недейте да сградате за човек, който не ви заслужава. А колкото и да е свестен един човек, изневери ли, вече цялата му репутация отива на кино. Дано да съм успяла да ви накарам да замислите над това.

Коментари

1.   Авторке, недей да очакваш разумни коментари в този сайт! Тук всеки втори подтиква към изневяра просто, защото сайтът не позволява да се казват истинските имена на коментиращите. Друга песен ще бъде обаче, ако се разбира и се виждат “клетите” им физиономии, когато разберат, техните партньори са им изневерили или продължават да им изневеряват! Съмнявам се на 100% че ако тоя сайт беше нещо подобно на Фейсбук, където всеки си качваше кривата физиономия на поглед, нямаше да са толкова “корави” че да пришпорват другите към изневери. Тук всеки е нещо, обаче извън сайта е нищо!

Гаро

2.   Ножът за да реже в къщи, трябва да се точи навън.

4.   За да ти бъде изневерено, някъде ти преди това си изневерил на себе си.
Съветът е добър. Защото така или иначе за нищо не си струва да страдаме, но изневярата е всъщност прекрасна възможност да се обърнеш към себе си. Да разгледаш поведението си, връзката си, чувствата. Обичаш ли наистина или си просто привързан?
Дали ще останеш с изневеряващия или не - това си е решение на всеки. Понякога изневярата заздравява отношенията, друг път ги разбива. Най-често отношенията продължават, но всеки е скапан отвътре и с години се мъкнат все кисели.

Нещата са много, много по-дълбоки. Сърце е това, емоции, травми…

5.   1, никой никога не е подтиквал към изневяра в сайта, говориш глупости.

7.   Не плачем за "боклука" а за себе си и няма лошо, пречиства що и оздравяващо е. После сме благодарни, че сме се отървали от такъв. И урок за когато дойде истинският.
Виж н 2... А в домът му ножът някой друг трябва да точи... Ами такива са.

8.   Изневеряват боклуците и рано или късно животът им го връща. Не се интересуват от чувствата на другите, как би страдал другият, дори депресия и мисли за самоубийство може да получи от подобен шок. Само че един ден попадат на по-големи играчи от тях, които им го връщат тъпкано. Или остават сами да кукуват около възрастните си родители.

9.   Изневеряващите са комплексирана измет, от която човек веднага трябва да се освободи.
Не ми е било приятно, защото съм се почувствала предадена, но нито за миг не съм търсила причината у себе си. Мъжко внимание никога не ми е липсвало, а онова нещо беше толкова невзрачно и посредствено, че да се блъснеш в него, пак няма да го запомниш.
Зарязах го моментално и се радвах, че разбрах много бързо що за стока е.
Изневяра никога не бих простила. Тя е вид предателство.
Ако не мога да се разбера с един човек и не виждам бъдещето си с него, му казвам, че искам да се разделим и приключвам. Оттам-нататък всеки е свободен да търси щастието си другаде.

10.   Рядко се изневерява на готини партньори, това ще ти кажа аз. Кой мъж ше хукне по други жени, когато си има разкрепостена и готина жена? Почти никой! Същото и при жените, изневеряват на скованите си мъже.

11.   Аз не страдам от изневяра. Страдам, защото ми казват, че винаги ще ме обичат и ще са до мен