Минаха две години, а не мога да я забравя
Скоро ще станат две години откакто се разделихме. През това време опитах с всичко. Ходене на почивки, нови жени, нови хобита. Нищо не ми помогна. Все още на моменти плача, заради нея. Може ли някой да ми даде съвет какво да правя.

Коментари

1.   А защо трябва да я забравяш? И аз съм влюбена в един мъж и не мога да го забравя и преодолея, въпреки че от година не поддържам никакъв контакт с него и не го търся. И все още съм влюбена в него с всеки свой дъх, точно както в първия ден в който го видях. Приела съм, че явно той е моята съдба и за да е в мислите ми, има защо да е там. Единственото, което в никакъв случай не бива да правиш, е да залъгваш други жени, че вече не я обичаш, и че сърцето ти е свободно за тях. Жените усещаме тези неща и когато има и сърцето на един мъж е другаде, колкото и да отрича. Не наранявай другите, просто се отдай на това, което изпитваш, а недей да се опитваш да го спреш. Да си влюбен и да обичаш е най-великото чувство на света, дори когато е несподелено.

2.   Ето ти съвет - да си купиш повече кърпички. За попиване на сълзите. И да спреш да пускаш темата си десет пъти.

3.   Ако не си опитал да я махнеш от всички социални мрежи, там е проблема. Не може да ме убедиш че си имал други връзки и продължаваш да мислиш за бившата си. Да ти кажа аз трудно преодолях бившата си, намерих си друга, сега съм с нова, обаче не забравяш никога. Често мисля за нея, не защото искам а просто се досещам разни работи, обаче не ми пука за нея, просто защото беше част от живота ми. Опитай се да простиш ако те е наранила, само тогава ще имаш покой.. забрави за това да я следваш в социалните мрежи, просто ако го правиш ти е най голямата грешка

4.   От автора: Тя ме блокира от всички социални мрежи. И по време на други връзки също съм мислил за нея. Сега съм сам и не знам какво да правя.

5.   Да те блокира може. да има две причини: 1. Това е инфантилно и детско и 2. Ти си сгафил нещо сериозно.
Каква е причината за раздялата?

6.   Недей да бездействаш кьм нея, така се измъчваш само. Опитвай се с други профили да пробиеш, за да се разберете поне.

7.   Ами говори с нея някак - телефон нямаш ли, имейли? През общи приятели, ако трябва, се свържете. Обаче само, ако мислиш, че можеш да ѝ предложиш нещо добро. Имало е причина да те блокира навсякъде и тя обикновено е, че ти си направил нещо кофти спрямо нея. Виж какво си направил, извини се и виж дали и тя е сама, дали би искала да излезе с теб отново и така...

8.   Автора : на телефона също ме е блокирала, имейла й не го знам, варианта е чрез общи познати, но може би е добре да я оставя за няколко месеца поне и тогава

9.   Автора: Също така тя се е променила и е станала по-груба разбрах от нейни близки.

10.   Автора: Иначе лошото нещо, което направих е, че миналата година си правих фалшиви профили, от които да съм друго лице, за да мога да съм с нея, но тя ме разкриваше.

11.   Еми това ти е грешката-друго лице/фалшиво/. Изрази се истински към нея а не мишкарски. Как да те приеме иначе я се замисли.

12.   А преди да си направиш фалшиви профили какво направи, за да те блокира? Не мисля, че това е единственото лошо нещо спрямо нея, което си направил. Имало е причина. Как точно ви се случи раздялата и защо? Спестяваш детайли, мисля.

13.   Абе човек остави момичето на мира, не виждаш ли, че не те иска, спри да се унижаваш.