Тя ме блокира, но продължи да ми влиза в профила
Преди седмица тя ме блокира. Обаче аз преди няколко месеца реших да й дам профила ми в Spotify, защото има абонамент за премиум. Тя обаче продължи да го използва. Смених си паролата, но все още има достъп до него. Мисля да го изтрия като изтече премиума. Какво мислите по въпроса? И според вас тя правя ли е да продължи да ми влиза в профила, след като ме е блокирала.

Коментари

1.   А теб защо толкова те интересува това. Надяваш се, че още не те е забравила или имаш уклон на счетоводител, който пресмята колко ще ти изхаби ползването на Spotify. Това, че не казваш защо те е блокирала ме кара да си мисля, че нещо си се издънил и сега тя не иска да контактува с теб, а ти си се хванал за това, че ти ползва услугата. Кой знае, най-вероятно това, че не иска да слуша теб, не значи, че не иска да слуша музика. На теб като това ти е проблемът закрий си достъпа и драма няма. То и сега няма, ама ти търсиш под вола теле.

2.   Според мен ти много го мислиш, чакайки някой да ти каже че тя още те мисли и те желае. Занимаваш се с тъпотии.

3.   Смешно е от нейна страна, надали го осъзнава обаче че ползва профила ти - в спотифай апликацията не влизаш всеки път с профил и парола, веднъж го правиш и после ползваш.

4.   Това че си й предоставил на добра воля достъп до акаунта ти в Spotify, не означава че й е забранено да го ползва дори и да те е блокирала. Ако толкова ти пречи това че го ползва, изтриваш си акаунта като ти изтече премиумът и проблемът ти е решен. Егати драмата, за какви глупости се чудите! Има хора, които няма къде да живеят и какво да ядат, а вие повечето тук в този сайт ревете за глупости в стил, , Ама той ми взе химикалката" и разни подобни дивотии. Стегнете се, моля ви! Не визирам само автора на тази публикация, а поне 70% от другите пишещи.

5.   Как ти ползва профила като си сменил паролата? Дори и да цъкне на забравена, получаваш ти мейл с линк. И не може да влезе.
Иначе кой се отказва от ползване на аванта? Изтрий го като искаш.