Изненада и впечатление на момиче
Здравейте, след около месец заминавам на доста далечна дестинация в доста развита цивилизация. ( не искам да казвам локацията нарочно). Ще сме група от около 16 човека. В групата има едно момиче на което искам да направя впечатление, ние се познаваме пишем си, но тя не знае, че може да имам нещо към нея, всъщност тя никога не ме е приемала на сериозно, защото винаги се шегуваме по- между си и смеха и шегите винаги са били взаимни между нас двамата, дори нейна приятелка ми е казвала, че с нея може да сме готина двойка. Давайте идеи за изненади които мога да и направя в движение нещо романтично и нещо готино. За момента в главата ми е да излезем двамата и да вечеряме някъде само двамата. Малки подаръци също, но искам още някакви запомнящи се и интересни неща да направя за нея да я накарам да се разплаче пред другите, но от щастие.

Коментари

1.   Защо искаш да я изненадваш пред други хора? Просто бъди честен и си признай, че ти харесва, виж тя какво ще каже и така. Това си е между вас само.

2.   Първо и кажи, че я харесваш, после карай с жестовете. После ще виеш и ти, че те използвала.

3.   Недей гласи предварително такива неща!

ИМПРОВИЗИРАЙ!

4.   Това ми изглежда на много лоша идея. Романтичните изненади ги правиш насаме, когато отношенията ти станат такива. Сега можеш да я поканиш на заведение, каквото прецениш, че е подходящо. Подаръци, когато се увериш, че сте заедно. А, да я изненадваш пред публика е мега тъпо. Може да не желае да има такива отношения с теб и това да я засрами.

5.   Автора: Може би съм се изразил грешно или отсреща не са ме разбрали. Аз няма за цел нарочно да я изненадам пред другите само и само показност да събера. Просто казах, че ще сме група и двамата сме в тази група. И покрай приключението което ни е организирано искам някакви изненади за нея. М. 29

6.   С мускули и татуси

8.   Ами не знам къде ще бъдете и какъв ви е графикът - все пак трябва да се съобразявате с още 14 човека и едва ли е ок да я грабнеш и да идете някъде сами, освен в някакви малки ситуации. Но можеш да ѝ направиш впечатление като я опознаеш и се опитваш да си близо до нея без да я обсебваш. Например, можете да се заговорите кой какви неща харесва в съответната държава и да ѝ подариш нещо свързано с това, което тя е споделила. Да я заведеш на някаква атракция индивидуално - примерно, ако има някакъв музей, парк или каквото и да е, които биха ѝ допаднали, но не сте посетили с групата.
Като цяло, изненади не е хубаво да ѝ правиш преди да сте се опознали добре и тя да ти е показала с нещо, че те харесва. Жена съм и би ми било конфузно, ако ми направиш изненада, а аз не те харесвам като мъж, например, а си ми само дружка.

9.   Не се качил на магарето, вече вика дий. Има такава поговорка за хора като автора. И защо всичко трябва да е предварително измислено и нагласено по сценарий вместо искрено и спонтанно? Кажи ѝ, че я харесваш и искаш връзка, а пък каквото стане. В крайна сметка тя решава. Иначе общи теми, интереси, шеги и разговори може да имаш с разни хора, но това не значи, че са запленени и искат по-близки отношения с теб. Ако не те иска за гадже никакви подаръци и номера няма да помогнат.