Как да ги тълкувам тези знаци?
Здравейте,
В края на миналото лято отивам да спортувам в парка, наоколо няма никой, но срещу мен се задава красива млада дама, която държеше в скута си малко кученце. Не е познавам. Спря ме и заговори нещо за кученцето си, аз нямам куче, казах й да не се притеснява и продължих към хълма, но след 10 мин пристигна при мен, пак говорихме за кученцето и се разделихме в различни посоки. През цялото време не сваляше поглед от мен, а аз имам атлетично тяло.
Преди 2 седмици отивам да спортувам към парка, тя се задава с кученцето, вече пораснало, води го на кайшка и до нея вървеше възрастен мъж и той води друго куче. Вървяха един до друг, не прегърнати, аз ги загледах и продължих.. След 30-40 метра се обърнах да е видя, тя вече се беше обърнала към мен и ме гледаше.... Може би имаме над 20 г. разлика. Как да ги тълкувам тези знаци? Нищо не знам за нея, помня е само в лице и тяло. Благодаря!

Коментари

1.   Със сигурност се е влюбила в теб от пръв поглед, сънува те, мечтае си за твоето атлетично тяло и те вижда вече като баща на кученцето си.
Представя си как ще те обслужва на всички нива и във всички възможни форми.
Луда е по теб без съмнение!
Особено като вижда, че и само 20 г по-голям, атлетичен младеж!

2.   Никак - това, че някой те е погледнал или заговорил не е никакъв знак. Помисли си ти всяка жена, която погледнеш, какъв знак и даваш - никакъв.

3.   Направил си и впечатление и е искала да говори с теб. Като сте се засекли отново не те е поздравила, защото е с онзи мъж, но щом се е обърнала значи те помни. Харесва те.

4.   Мен само ме притеснява да не е златотърсачка, която търси провайдър за кученцето си. Има голяма вероятност, те българките са така.
Видяла е хубав младеж, атлетичен, само на годините на баща и, т. н и хем за себе си да те използва, хем за кучето... Внимавай, авторе.

5.   Гладна кокошка просо сънува. Иска ти се млада жена и вече всичко тълкуваш като знак. Ти си много наивен и глупав човек. Никоя жена няма да иска да бъде с теб.

6.   Ако си с мускули, татуировки и брада най-вероятно те е харесала. Само атлетичен не е достатъчно. Важно е да си наистина нацепен.

7.   Не е добре с главата женицата или пък е много отчаяна та си търси тъпкачи по градинките. И в двата случая е по-добре да си по-далеч от подобни индивиди.