Защо сте толкова недостъпни
Въпроса ми е предимно към жените, защо постоянно игнорирате мъжкия интерес към вас? Ние мъжете пишем на десетки жени в нета, преди някоя да благоволи просто да ни отговори. Дори тогава, често интересът на жената замръква скоро, и то при най уважителен разговор с общи приказки. Често не отговаряте на въпроси (най обикновени и опознавателни), дори при наличие на съвпадения в харесването в приложенията за запознанства. На какво се дължи тази дръпнатост и мълчаливост?

Коментари

1-50 от 51

1.   Не е въпрос на недостъпност. Просто 1 разговор често е достатъчен да се прецени дали човекът отсреща ни харесва - като външност, като общи интереси и теми за разговор, като чувство за хумор и т. н. Неотговарянето за мен е категоричен знак за липса на интерес. И по-добре така, отколкото напразни надежди и симулация на интерес от куртоазия

2.   Защото всички се мислят за принцеси дори и най-грозните. Те си мислят, че като имат това между краката си там горе те са непревземаени и това им е най-голямото богатство. Колко жалки са.

3.   И ги питаш тях, че и чак очакваш да ти отговорят честно и откровено?? !? !? Да не си на 15?

4.   Това не е черта от поведението, с която жените да се гордеят. И най -смешното, е че жените не винаги имаме логично обяснение за това.

5.   Лицемерна работа. Той задява поне 20-30 жени заедно с мене, ама иска като му отговоря да съм само негова и само на него да отделям внимание. Двойни стандарти...

6.   Ако някоя започне да отговаря на всички ви, да ви обръща внимание, да ви задоволява любопитството, да се разкрива пред реално непознати хора, да тръгне след това по срещи и да ви позволи "уж случайно" да я пипате и да ѝ се натискате, ще я определите като парцал, к*рва, златотърсачка, меркантилна, която търси някой да я черпи и т. н. Самочувствието ви на ловци и свалячи ще хвъркне до небето. И от тази висота ще започнете да се държите с нея без уважение, да си играете на топло-студено, да я пренебрегвате. На жените, стигнали до сайтовете за запознанства тези театри вече са им ги играли и подобни номера са им пределно ясни. Съвсем естествено предпочитат да си ги спестят.
Има и съвсем просто обяснение - като ѝ пишат много мъже, жената не може да отговори на всеки, защото това би ѝ отнело твърде много време.
Най-вероятно избира един-двама, а останалите без отговор я смятат за недостъпна, надменна и надута.
Това са мои предположения, аз такива сайтове не съм ползвала., нямам и профил в социалните мрежи. Разбира се, че това не важи за 100 процента от случаите и не ангажирам никого с написаното.
След като имате безуспешен опит с 20-30 жени, мисля, че е излишно да пишете на още 200-300. Както казва Айнщайн „Лудост е да правиш едно и също нещо, отново и отново, и да очакваш различен резултат. “
Вместо да губите време в писане, потърсете познанство на живо.
С мъжа ми например се запознахме в университета.

7.   Дължи се на това, че на една жена и пишат стотици, че и хиляди мъже и тя просто физически не може да отговори. В един момент и става досадно и изобщо не гледа кой и е писал. Основно отговаря на мъжете с брутална физика, татуси, брада и прически и на такива с професионални снимки, на които демонстрират фалшив статус. Дори много место жените сами пишат първи на мъже с такива снимки. Отсрещният може да е тотално неграмотен и да не може да свърже думи в изречение на живо да гледа тъпо и да мълчи като пън, но това не значи, че жените не са готови да му се хвърлят в леглото.

8.   Не са недостъпни, просто на теб не ти отговарят. На готините мъже жените сами им пишат и ги търся, и не говоря за някакви топ 10% или такива с много пари, а за хубави, привлекателни момчета. Само влез в ТикТок лайф на някое хубаво момче и виж, че жените сами им пишат и им се слагат.
А на теб защо някоя да ти отговаря, при положение, че пишеш на десетки жени? Един вид си отчаян и искаш просто "коя да е" да ти върже, а нямаш интерес към конкретната жена?

9.   Коя трябва да е толкова закъсала, че да отговаря на някой, който пише наред на всички в очакване някоя/няколко да вържат? !
Гледам, че и в тик-ток сте налазили с впечатляващите "здр. ко. пр" или "много си хубава" ей такива като видя и аз се чудя как не припада от щастие жените за обърнатото внимание.

10.   Ако жената е достъпна за много мъже - проблем, курва е. Ако отказва на много мъже - проблем, недостъпна е. Последно мъжете знаете ли какво искате? !

11.   Никой не е длъжен да ти отговоря!

12.   Ако няма интерес жената, защо да ти отговаря?

13.   Жените като занижат стандарта, вие се държите все едно компромисът са те.
Така и не разбрахте, че трябва да "обладаете" първо умът на жената, така ще и "затворите" очите за друг.
Българките най-после започнаха да ценят себе си!

14.   Не бате, ти си тоя, на който не отговарят, както и много други мъже сме били в същата ситуация.
Номер 5 да не ми говори за лицемерие, че самият и коментар в абсолютно лицемерие. Жените имат по 10-20-30 чата само с мъже, които държи като резерва, тръгнала тя да ми говори как нямало да пише на някакъв, който търсел много жени.
Много ясно, че ще пише на много жени. Ти да не си най-специална от всички, та само на теб ще отделя внимание, а в същото време в чата ти има още 15 други.? Още едно показно как се мислите за принцеси, а визуално сте като продавачки от щандаза риба в кауфланд.
Както един каза, просто не си видял в мрежата за какво става въпрос. Жените симпват на готините мъже като луди, пишат невероятни тъпотии само и само да им обърнат внимание, директно си им се предлагат още с първия коментар, пращат голи снимки, каквото се сетиш. И това го правят и женени жени.
И тя седнала да ми говори после за лицемерие.
Не става пич, треа да си брутален във всяко едно отношение, иначе ще ти развиват теория колко са принципни, докато в същото време праща голи снимки на някакъв пълен селяк.

15.   Защото е пълно с психпоати. Защото не съм в Инстаграм. за да си пишя с непознати типове, които изобщо не се знае дали са това за което се представят. Защото много от вас са толкова елементарни че след време ще напишат "дай гола снимка" и ще си изпратят срамотиите. Защото сте заъсляжи, пишещи на още 20 жени едно и също, пък която върже. Кифляка си има подготвен лексикон дори :D. И противно на някои типчета тук, аз не отговарям и на батките. Както казах, с друга цел съм в Инстаграм, а не да си губя времето със закъсляци. Профилът ми е поверителен и имам само снимка на профила, която не разкрива почти нищо. И въпреки това има досадници, смятай за какви закъсляци говорим.

16.   Съвет към пичовете - направете си един фалшив женски профил по сайтовете за запознанства и много неща ще ви се изяснят. Аз реших да пробвам и само за ден получих над 100 лайка, писма, покани за чат и т. н. при положение, че тия неща са платени и то не евтино. Просто в тия апове жените не търсят нищо друго, освен последователи за инстаграм и да си помпат фалшивото самочувствие. Има и една малка част застаряващи кифли, които от години висят по тях и в крайна сметка не тръгват с никой, явно чакат там да се появи принца. Преди време писах на една такава и тя ми отговори забележете, че не ѝ било приятно да и пишат така непознати. Ами тогава чий го дириш по тия места ма, лельо? Тази дори ме блокира, но продължава да виси по Тиндър, Баду и където още се сетите. С една друга се бяхме мачнали, тя ми писа първа дори, но като и предложих среща скалъпи някаква глупост, че била в болница и не можела сега, после спря да ми отговаря. Не работят тия сайтове, въпреки че и аз продължавам да си губя времето в тях, с надеждата че все пак може и някъде да ми излезе късмета...

17.   Интересно авторът какво разбира под определението "недостъпни". През целият ми живот съм комуникирал с момичета, когато бях дете и жени като възрастен. Бях смотан и стеснителен при общуването с момичета, а те понякога ме тормозиха, но никога не съм отговарял с физическа сила. Бях слаб, жилав, пъргав, с момичета комуникацията ми беше трудна, с момчетата е ясна, там се сбиваш, от нечий нос тече кръв и въпросът е уреден. Момиче не докосваш, както и да провокира, по-добре бягай. Там проблема е изпълнен с диалектическо противоречие, хем много харесваш момичето, хем искаш да го докоснеш, хем те срам и най-вече страх. Този страх е имагинерен, страх те е какво ще си помисли момичето, страх те е от самият себе си, страх те е, че няма да си разбран, страх те е да не те обиди момичето, страх те е, че тя израснала в разбиранията си над теб, с една дума комплексен страх от неизвестното. Вече като по-голям след казармата бях в среда с момичета както във ВМЕИ, така и в института, в койтод работех ми след завършването ми. В моят програмен колектив бяха осем млади жени и момичета. всичките инженерки и научни сътрудници, образовани, четящи, възпитани, културни. Е, лошото е, че почти всяка се опитва да те формира по някакви свои критерии и ти се явяваш нещо като пресечна точка на различни въздействия. Опитваш се да бъдеш равно отдалечен от всяка или пък равно приближен до всяка, но не се получава толкова добре. Като правило се разбирам много добре с жените, без да съм досаден, настъпателен простак. Имам чувство за хумор и не се мисля за дар божи за жените. Понякога е случвало да попадам на злобно хапливи, като с една съседка. С нея винаги сме поддържали културни и добри взаимоотношения, тя е с английска гимназия, докторска степен, културна и начетена, но съпругата ми нещо не я много харесва. Веднъж стоя пред входа, на блока, чакам съпругата си да слезе всеки момент, а съседката в този момент идва от някъде, спира се пред мен, преднамерено ме оглежда, като, че ли ме вижда за пръв път, даже леко отстъпва, уж да има панорамен поглед и "изтърсва" нещо от сорта :"Я какви левенти имало в нашият вход, да не повярва човек, но те повечето са геьове". Аз се усмихвам глуповато, в този момент идва съпругата ми, разменят няколко думи, а ние се качваме в колата. Вече вътре казвам на съпругата ми как по елегантен начин са ме нарекли педераст. Съпругата ми се вбеси и като всяка жена даде кратка характеристика на съседката, тя от злоба не е пораснала. То и съпругата ми не е баскетболистка, но е някъде към 165см, а съседката е я има, я не 155см. С кифли, курвички, моделки, плеймейтки и разни други видове проститутки не искам, и нямам допирни точки. Като правило жените, с които контактувам са образовани и културни, някои са добри приятелки, искрени и отзивчиви. Така, че както има един надпис край Ваймар "Всеки му, своето" //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

18.   До Номер 5, ама ти само с един ли си пишеш?

19.   8 - какво за тебе е "хубаво момче"? Описаните от номер 7 натегачи и негодници, нали?

20.   За мен жена, която е регистрирана в тези приложения не си заслужава освен минаването 1-2 пъти. Никога не бих имал сериозна връзка с жена, която виси по такива сайтове и апове.

21.   Ще ти отговоря от моя гледна точка като момиче на 21, много пишат дори и не познати е сега като знам, че не го правят, за да са и просто приятели, заслужава ли си да отговоря, след като съм против интернет запознанства и връзки започнати чрез соц. мрежи. Хората сме социални има хора навсякъде на училище/университет, работно място и т. н. не е толкова страшно да заговориш момиче на живо, да започнеш разговор и вече като сте приятели или гаджета може да си пишете, но директно да пишеш на момиче без да си я виждал на живо без да имате дори и приятелски отношения почти никоя няма да ти отговори, защото всички знаем, че такива пишат и на още поне 10. Пък и НИКОЙ не зависимо дали е момче или момиче, не е длъжен да ти отговоря има си свободна воля и може да спре да пише когато си поиска. Даже много често мъжете разбират грешно когато една жена колежка, позната няма значение просто се усмихне и почвате да мислите да ли ви харесваме

22.   Защото те не са в интернет да търсят връзка или някакъв секс на екс, а за да си повдигат самочуствието. Сигурно ще се изненадаш, ако ти кажа, че повечето от тях вече са във връзка или по най-малкото си има ебач извън виртуала.

23.   Защо сте толкова недостъпни?

ЗАЩО, трябва една жена да отговоря на мъж, към когото тя няма интерес? Нито към него, нито към въпросите му. Има ли такъв закон наложен? Че всеки мъж, който ни пише ТРЯБВА да му се отговори.
Ако една жената има щастлива връзка, ЗАЩО да почне да отговоря на някой, който просто иска да се позабавлява с нея? Щом, някой не ни отговоря, значи той няма интерес да общува с нас... толкова ли е трудно да се възприеме. Не е надутост, а липсва на интерес, не бъркай нещата.

24.   Що за въпрос? На колко си години, авторе? Щом пишеш на една жена и тя не ти отговаря или явно не проявява интерес, това е защото не и харесваш. Не търси друго обяснение защото няма такова. Единствено ако е някоя инфлуенсърка и има 3000 последователи да не ти отговори защото е затрупана със съобщения и принципно не ги чете. Но една обикновена жена ако не ти обръща внимание то е защото чисто и просто не и харесваш.

25.   На нея й пука на кого тя пише първа. А ти вземи се стегни и търси жени извън социалните мрежи, че само смотаняците са там

26.   На тези "десетки жени", дето ти им пишеш, им пишят "десетки" мъже като тебе. Тя и да иска, трудно ще отговори на всичките, а ти явно не попадаш напред в класацията.
Ако се опиташ да понамалиш бройката примерно до една жена - може и да имаш повече успех.

27.   18 от 5
Да. Колкото и извратено и ненормално да звучи. Не всяка жена има по 40-50 чата на ден и си играе на Момата. Някои просто си държат на един човек и само с него общуват от другия пол. Е, не се е оценило до този момент, но това е друга тема.

28.   Регистрирай си един женски профил, сложи снимка на някоя симпатична и бързо ще разбереш причината като започнат да ти се изсипват по 50 съобщения на ден. Като прочетеш половината и видиш повтарящи се лигавения ще схванеш още по-добре. Даже може да ти мине желанието да пишеш и да се включваш в тълпата от мазници.

29.   Подсъзнателно задание, това е отговора. Не защото някой го иска, а защото в днешно време повечето хора не се само анализират, от там действат първосигнално сякаш са животни от джунглата.
Пример далеч от питането ти. Всяка сутрин си купуваш кафе и баници преди работа от едно и също място. Държиш се любезно и възпитано. Отначало прави впечатление, след което често нещата се обръщат. Заради любезността този от кафето решава че ако му е криво, може да се ебава с теб, просто защото поведението ти към него е добро и той не вижда заплаха в теб. Виж ако гледаш лошо, говориш нечленоразделно и независимо колко адекватно изглеждаш, този човек подсъзнателно няма да те погледне дори, защото ще усеща агресия. В баничарницата питаш любезно кое е най-топло, като след време като редовен посетител с добри обноски, ще видиш че на един и същи въпрос отношението на баничаря ще се промени, защото едва ли не задаваш всяка сутрин един и същ досаждащ въпрос. В същото време като редовен клиент той вместо да те задържи като направо ти дава нещо топло, той ще започне да те ингнорира, иронизира или открито да негодува на така повтарящия се въпрос всяка сутрин, независимо че ти даваш парите и имаш правото да искаш точно това, което търсиш.

Та за това което питаш нещата стоят по същия аналогичен начин. Доброто отношение и обноските са хубаво нещо, но само към правилните хора. В противен случай, осъзнавайки че нещо не работи и повтаряйки го, значи че ти някъде не можеш да се адаптираш към настоящата среда и още по-малко можеш да промениш себе си, за да си по-атрактивен, което често води до изводите че глупостта е твоя в твоя ти живот, независимо колко неправилно е нечие отношение към теб.

30.   О, наистина им пишат много, но по принцип е трудно да правят разлика между читави и кофти мъже. Над половината от 10 жени са до тъпак, който ги е залъгал и е покрил някой дебилен стереотип, ама иначе във виртуалното пространство са големи фасони и претенции. Представям си, че всяка една е изпуснала няколко десетки мъже, с които е можела да живее прекрасен живот, само защото й станало тъпо на второто изречение. Почти всеки ден се потвърждава, че жените не умеят да преценяват подходящите за тях мъже, но никога не го признават. Само мъж може да каже, че друг мъж става за дадена жена, не жена.

31.   Другото е че на писане повечето мъже са с доста износени лафчета, точно стил “пиша на 50 едноврменно едно и също”. Нелепо е. Според мен, затова не ти отговарят, сигурно и ти пишеш на 50 на конвейер.

32.   8 до 19

Под "хубаво момче" разбирам хубаво, красиво, привлекателно момче, или ако е над 30 - готин мъж. Бавноразвиващ ли си, не знаеш ли какво е хубаво момче? !

33.   Не ти отговарят понеже се мислят за нещо повече от останалите хора. Тук може и да ти обясняват как това не е надмедност а просто липса на интерес, но ако се замислеш малко повече и вникнеш в дълбочина ще разбереш че жените не отговарят защото смятат че повечето мъже са под тяхното равнище т. е имат се за нещо повече отколкото са реално. А това ако не е признак на надутост и надменност то не знам какво друго е. Само погледни колко жени след като поседят в разни салони за красота и си пооправят малко външния си вид след най-различни процедури и пластични операции как си дигат самочуствието до небесата и си мислят че са центъра на вселената и всичко се върти около техните мижави телца. Даже някои се наричат и богини, явно се мислят за съвършени. А и с това голямо внимание което разни женкари, свалячи и секс маниаци(роби) им дават в интернет и подобни сайтове още повече им затвърждава това чуство на превъзходство което явно изпитват до момента в който не се случи нещо, което да им покаже че не са нищо повече от останалите. Между другото много хора се правят на много положителни но реално не са. Това просто е една маска за пред хората.

34.   До номер 33.
Два пъти прочетох коментара ти и останах много доволен, че има хора като теб, които виждат нещата в дълбочина. Аз няма какво да добавя, просто се радвам на прозорливоста ти в човешките отношения. Би ми се искало да има повече коментатори като теб.

35.   Това с хилядите съобщения е вярно, но само донякъде. Пише се много, но на жени с хиляди снимки в профила и с един куп изкуствени неща по тях. То и целта им точно такава - да им пишат и да има лайкове. Убеден съм, че нормална жена с няколко снимки в профила, различни от такива правени в тоалетна и дискотека, не получава кой знае колко съобщения. Говорим за фейсбук профил разбира се, не за тиндъри и подобни.

36.   Авторе, интернет става вече все по трудно място, за да си намери оттам човек сериозна жена за своя съпруга!

Казвам ти го като човек написал стотици писма в сайтове за запознанства още в зората на интернет в България - 2006-2012г.
Дори в началото още нямах компютър и ходех да пиша по залите - имаше компютърни зали тогава, където се плащаше на час, за да седнеш на компютър с връзка към интернет.

Но тогава имаше сериозни сайтове за запознанства и някои хора си създадоха семейства така.

Но имай предвид, че дори тогава, средно на около 10-15 писма ми отговаряха веднъж. Като имаш предвид, че:

1. Имах достатъчно качени снимки и съм сравнително симпатичен
2. Анкетата ми беше попълнена много подробно и детайлно, и от нея ставаше ясно че съм сериозен и отговорен човек, а и съвсем точно и ясно бях написал, че търся само сериозна връзка с цел брак.
3. Бях си съставил много добре написано, честно и открито начално писмо, в което накратко разказвах за себе си и за целите си - и първоначално това писмо го изпращах на всички.
4. Пишех само на жени, които също търсеха сериозна връзка

И въпреки всичко това - стигнах само до 7-8 срещи(въпреки, че си писах с десетки жени), но с нито една жена не се харесахме достатъчно на живо. С 2-3 излизахме по няколко пъти, но колкото повече се опознавахме - виждахме, че не сме един за друг.

А имай предвид, че сега - ще бъде 100 пъти по трудно!

Има няколко фактора за това, като най-важните са:
1. Появиха вече много извратеняци - и затова жените станаха по предпазливи и недоверчиви към непознати хора
2. Сайтовете за запознанства се изродиха, напълниха се с обратни и такива, които търсят изневяра
3. Тези поколения, сегашните, израстват като цяло по недоверчиви към хората, не гледат на отсрещния човек чистосърдечно, с любов и уважение, пълни са с комплекси

Така, че съветът ми към теб е: да се насочиш към запознанства в реалността! Като търсиш жена, с която да имате сходни възгледи, цели, приоритети, да гледате в една посока - ако ме разбираш, какво искам да ти кажа.

Постарай се и да влезеш в такива среди.

Не се отчайвай и не се отказвай!
Аз повече от 10 години търсих подходяща жена за своя съпруга, слава на Бога - накрая я намерих!

Който търси - намира! - казва Господ Иисус Христос - и това е абсолютна истина!

37.   Аз съм мъж на 33 от София.

Въпреки че темата ти е обърната към жените аз ще ти отговря.

" Често не отговаряте на въпроси (най обикновени и опознавателни), дори при наличие на съвпадения в харесването в приложенията за запознанства"

Много е просто. Въпреки че съм мъж съм попадал с тая ситуация от другата страна. Гледам някаква мацка 5-6/10 давам и лайк примерно защото горе долу става. След това виждам друга 7/10 лайквам я и нея. След това някоя 8-9/10. Това като се повтори тоя цикъл 4-5 пъти имам най много съвпадения от мацките 5-6/10 и по няколко съвпадения от 7, 8/ 10. Реално почвам да си пиша с тея 7 и 8 от 10 тъй като са ми най доброто което мога. Може да си попиша малко и с някой от 5-6 от 10 за да ги видя горе долу какви са, защото може да не са толкова яки но да имат други неща който да ми харесат в тях. След като ги видя след кратък разговор че не са нещо специално ги оставям и си се фокусирам върху 7-8/10

Виж колко е просто, но никоя жена няма да седне и да си играе да ти го обесни с 2 думи.

38.   Защото и жените имаме право на избор. Какво толкова има да се разсъждава?

Първо, не можеш да отговориш на всеки, който пише. Много мъже въобще не проявяват оригиналност. Представете си да получите 100 съобщения "Здр. Как си? " На "шльокавица" обикновено, че да е пълна красотата. На всичките ли ще отговорите и ако да - какво точно, какъв диалоги би се получил.

Второ, има си заядливци, простаци, сексисти маниаци и прочие. На тях какво да им пишеш, да почнеш да превъзпиташ вече възрастен човек ли? На когото липсват на първите 7, а първите 17 години? Да му обясниш, че жената не му се полага ей така, има собствено мнение, право да не отговори, че "не всяка е с тарифа на час", че някои подигравки и откровени заплахи му рискуват присъда в нормална държава? Какво да си кажеш с човек, който изначално не уважава жената, не знае как се общува с жена и не може да предложи нищо? Сигурно има и прости и невъзпитани жени. Същото е.

Трето, усещаш, че няма какво да си кажеш/пишеш с човека, а при това положение за какво да отговаряш? Или няма привличане. Може да е свестен, а ти просто не искаш да му/си губиш времето. По-добре, отколкото да мотаеш с месеци и да стане по-зле. Както и Вие правите с жените, които не Ви привличат, нали?

Четвърто. Колкото и да ми е неприятно да го напиша - различия в интелектуално отношение. Усещаш, че просто не ти е на нивото. Ти можеш да разговаряш по всякакви теми, в час си с политиката, изкуството, науката, имаш широк кръгозор, искаш да видиш свят. А той... той като че се е родил да яде, пие, след работа се забива вкъщи, не излиза никъде, нищо не му е интересно. И така смята да си я кара. Да, със сигурност има и такива жени, не е до пол. Не е зле да се чете повече, да имаш планове, различни от какво ще се яде днес и как е завършил мачът по телевизията.

Такива неща... И за мъжете, и за жените е трудно да намерят сродна душа, че и да се получат нещата. Не сте само Вие. Когато спрете да очаквате каквото и да е, изведнъж ще се наредят нещата.

39.   До 38

"Когато спрете да очаквате каквото и да е, изведнъж ще се наредят нещата. "

Пълно клише! Ако при вас жените се получава, при нас мъжете не. На никой средностатистически мъж не му се редят 100 жени пред апартамента или 1000 жени да му се натискат в социалните мрежи. Дори не всеки средностатистически, ами на 80% от мъжете никоя не им се натиска. Така че не виждам как "ще се наредят нещата", особено ако спрем да очакваме нещо и по типично женски начин се оставим "някоя" да ни поиска и току-виж тя се окаже "правилната"! Т. е. разсъжденията ти са на ниво глупачка на 15-16 год., която още вярва в съдбата и голямата любов.

Другото, за сродните души. Ами трудно е, но коя от вас търси усилено и чака да срещне сродната си душа, а? Смях в залата! Еб*те се с който ви падне още от най-ранна тийнейджърска възраст и последното, за което мислите е как ще чакате и ще се отдадете изцяло на сродната си душа. Пак смях в залата!

Сега да започнеме по твоя списък подред:

Първото - жените не може да отговорите на всички и никой не иска това, но защо ли почти всички ваши забивки са с най-примитивните боклуци, батки, нискочели примати, които в училище са били тоталните двойкаджии и, разбира се, с наркоманчетата и пияндетата, с футболните запалянковци, масата от които са тотални дегенерати и с комплексарчетата, които са се снимали до някое БМВ- нце да изглеждат като тежкари със заголени татуировчици, а? Как мислиш? Същите тея съм убеден, че започват разговорите с вас по "много оригинален и закачлив" начин!

Второто - точно заядливите, простаците, сексистите, които въобще не ви броят за живи хора и са с вас само, за да си начешат патката и маниаците, които ви бройкат и ви изневеряват, включително с проститутки, ги гледам, че винаги са с някоя от вас и не само това, но не им и липсва женско внимание! Това как си го обясняваш, на фона на глупостите, които твърдиш?

Третото - Нямало привличане!!! Той може да е и свестен, но е по-добре да не му губиш времето! Ама ти си като майка Тереза, бе! Направо ме просълзи с твоето милосърдие. Всички виждаме кои мъже за вас са привлекателни, по кои хлътвате и с кои чувствате, че имало между вас "ПРИВЛИЧАНЕ"! Това са същите онези, които описах в коментара ми за първото ти дебилно твърдение, което очевидно, че не е вярно като всички останали. Излиза, че колкото и да е свестен даден мъж, то за вас нямало "привличане", молим ти се!

Четвъртото - На различно интелектуално ниво сте били! Ами че ти описваш образите от точка 1 и техния интелектуален багаж. Явно е, че си обкръжена само с такива и само с такива общуваш! Иначе как си обясняваш, че въобще споменаваш тези нискоинтелектуални търтеи? И ти самата на какви мъже се сваляш? На интелигентни, образовани висшисти или на онези, от които уж бягаш? И за да си потвърдиш думите е хубаво да кажеш ти с какви мъже си спала досега? С образовани и културни или "все си попадала на другия тип"???

Общо взето си не по-малко заблудена от останалите жени, които не са с твоите претенции за интелигентност, но сте с общата представа, че "заслужавате най-доброто".

Я кажи, вие жените като имате вече толкова десетилетия това ПРАВО НА ИЗБОР, какво направихте с него? Защо дегенератчета в училище се множат? Защо децата са по-прости от предните поколения? Защо се раждат толкова малко деца? Защо масово се ражда чрез секцио? Защо масово се ражда на късна възраст - след 30-35-40 год.? Защо предимно се ражда по едно дете? Защо разводите са толкова, рекордно много? Защо има толкова свестни мъже без жена до себе си? Защо жените налитате да спите с все едни и същи типажи мъже, които не само, че не са каймака на нацията, ами, напротив, това е утайката на нацията и вия успешно я развъждане тази утайка десетилетия наред? Защо изневерите станаха нещо напълно нормално и 100% сигурно, че ще ти се случи в една връзка и са на рекордно ниво? Защо момичетата започват масово своя сексуален живот на 12-14 годишна възраст, а има много мъже на 20-30 г., които не са помирисвали жена? Тези мъже всичките ли "не стават" и по кои критерии? Защо има толкова самотни майки? Каква е логиката да търсите уж заможни и оборотни мъже, да им раждате деца, след което много скоро бивате заместени от друга к*рва и ви бият шута и след това сами си гледате к*п*лето пак без пари? Нещо за всички тея въпроси да кажеш? Някакъв обоснован, разумен отговор да намериш?

Много си малка и наивна, момиче. Мъжете са тези, които избират жената. Без мъж семейство няма. Ако мъжът се откаже от теб и детето ви, семейството рухва. Само може да манипулирате чрез секса, но до време, докато още сте млади. Минете ли 30-така идва новата генерация к*рвета и вие вече издишате.

И един последен въпрос:

Ако вие женичките сте толкова добри, защо според тебе има толкова много мъже, които ходят при проститутки и защо проституцията преуспява в наше време при наличието на толкова "добри и интелигентни" жени като тебе?

П. П. Кой мъж си мислиш, че ще заблудиш, не знам! То и за това трябва акъл. Виж, може да успееш с таргета в точка 1. Макар да се слагаш в друга категория, си на същото ниско ниво.

40.   До номер 38
По принцип съм съгласен с това което сте написала и ако с първите три причини, които сте посочили мога да се съглася то с четвъртата не мога. Как така решихте че като знаете по нещо малко от политика, наука, изкуство и имате малко по-голям кръгозор нивото на човека отсреща е по-ниско от вашето и че той мисли само за ядене и пиене. Та вие и на съобщението му може да не сте отговорили и вече решавате че е под нивото ви. Пък дори и с кратък разговор пак не може да се определи освен ако не е тотален идиот или дебил. С това свое изказване само потвърждавате това което е написал номер 33. Да бяхте помислили малко преди да го напишете, защото звучи нелепо. Липсата на знания в дадена сфера не значи непременно по-ниско интелектуално ниво, а може да е точно поради липса на интерес. Също така интелект е как използваш, обработваш и анализираш информацията която имаш колкото и малко да е тя, а не колко много знания имаш(особено ако са напълно излизшни, несъществени и не ти носят никаква полза, просто да ги имаш ей така да кажеш че нещо знаеш)

41.   Номер 38 до долните двама - Ето, че показахте една от причините жените да ви избягват. Заядлив тон, веднага да се възрази на една жена, вместо да се вслушвате повече. Уж питате жените защо, а после отговорите не ви харесват. А на много жени не ни занимава да се обясняваме всеки път. Не можеш цял живот да го играеш спасителка на изгубени души.

И да, номер 39, за съжаление съм се сблъсквала с много мъже, които са ми в пъти под нивото и ги комплексирам зверски. Това е проблем на много жени и затова и търсим подходящия с години, защото от сексистки изяви и опити да те принизяват нямаме нужда. Трудно се намират, поне в България, мъже, които наистина да оценяват жените.

А на колко ще ражда една жена, нейна работа. 40 години не е граница за нищо. Пак ограничено мислене.

Имате доста да поработите над мисленето и отношението си към жените.

42.   Аз съм с коментар номер 40 и не смятам че тонът ми е заядлив. Това че не съм се съгласил с една от причините които сте посочили, не значи че се заяждам с вас, просто изразявам мнението си по въпроса, както и вие сте направили във вашия коментар. Явно не забелязахте че съм се съгласил с другите три причини които сте посочили, а видяхте това което искате че не съм се съгласил с последната. Вие така го приемате защото явно и вие имате доста да поработите върху себе си и начина си на мислене и поведение с другите хора особено с мъжете. Не сте толкова перфектна колкото казвате. Не може да имате нормални отношения и комуникация с никой мъж(човек) ако се мислите за нещо по-голямо или няколко нива над него. Просто няма да се получи. А това че сте жена не значи че непременно трябва да се съгласявам с вас, още повече когато мисленето ви за мен е доста странно и надменно. Ако излезете мако извън собствено си его ще разберете че дори сега не се опитвам да се заяждам с вас а просто казвам какво мисля, но се съмнявам че можете да преодолеете себе си. Накрая искам да кажа че аз избягвам жените(не всички, подбирам си хората) не те мен, просто не искам да общувам с подобни надути хора, които се мислят няколко нива над мен, а предполагам и всеки друг нормален човек.

44.   До госпожицата от 41

Мислиш се за много интелигентна, но такива като теб ги надушвам от километър - на бас ловя че си завършила икономика или маркетинг, може и нещо в посока на философия / психология.. не ми казвай че не познах :D

И това не е заяждане, тука е анонимен форум, просто с годините се научих да различавам умните хора, които генерално са много малко без значение от пола.

Знаеш ли по какво се определя един човек дали е умен? Уменията (знанията), които има - за каква цена може да ги продаде на пазара на труда. Колкото по-малко хора имат от същите умения, толкова по-високо е възнаграждението (логично). Затова и Azure програмисти, хирурзи, добри архитекти, може и 20к заплата да вземат.

Това че си обиколила някоя друга държава, влязла си в 20 катедрали и си чула, коя партия управлява къде, не те прави интелигентна. Тези неща и дядо ми, който живееше на село ги знаеше от четене на вестници/книги и можеше да ги цитира с точност по дати.

Да не говорим че и в България генерално няма среда за израстване на кадри, които да се конкурират на световния пазар в tier $100k на година и в момента ти говоря за мъже, какво остава за жени? ! Всъщност за жени тавана е горе долу copywriter, защото лингвистиката ви е силна черта на пола. Също нещо с маркетинг - като уменията ви опират до писане на постове или пускане/спиране ФБ кампания, използвайки под 1% от възможностите на платформата. И двете направления грубо заплащане ~700-1500 лв на месец.. а познавам маркетинг специалисти от чужбина, които правят и по ~$200k до $1M на година.

Та, това чувство за интелект което вимаш (както и повечето жени) е ефекта на Дънинг – Крюгер, силно надценявате уменията си, които при 90% от вас не съществуват. Самочувствието ви е базирано на това как изглеждате. Липсата на пари обаче води до това да търсите изгодата, вместо към кого сте сексуално привлечени и после се почват едни терзания, любовници, глупости докато ви изтече срока. Това че мислиш че нямате срок е поредното доказателство че си delulo какво викате. Всички имаме срок, включително и мъжете. Имам приятели около 30г вече с проблемна сперматогенеза.

Сега сигурно ще кажеш че съм някакъв женомразец на който не му пускат.. напротив, висок и симпатичен съм, жените си ме харесват. Обаче колкото повече научавам за вас, толкова повече не ви харесвам! Тази свобода която получихте не знаете какво да я правите и води обществата към ясен и сигурен колапс... аз нямам против де, ще бъде забавно!

45.   41, изобщо не си умна, а си тъпа, проста! Никой не е длъжен да ви изслушва и да ви разбира глупостите, то няма кой знае какво за разбиране и без това, вие самите не знаете какви ги дрънкате! Жените трябва да слушат, да се подчиняват на мъжете и никога да не им възразяват, не обратното! Това, че тука една група феминизирани пачи сте се насъбрали да си цъкате по 5 звезди една на друга на простотиите и да се надъхвате взаимно срещу мъжете, които ви казват истината, няма да направи вашите простотии по-достоверни!

47.   Ами спрете да им пишете и масово ще започнат те да пишат.

48.   Пич, хвани си лелка на 45 , даже по-оре 50 Жените в критическата карат втори пубертет, започват да се вдетиняват. Опитват се да изстискат всеки миг и са много забавни и палави. Остави тъпачките на 25-40.

50.   Оохохо н 45, по-нежно с думите, че ние жените пък си ги минаваме през едни чувствителни места.

"Жените трябва да слушат, да се подчиняват на мъжете и никога да не им възразяват"
Ок, шефе, както кажеш хахха веселяк

51.   50, няма да ми казваш "по-леко", ще говоря колкото тежко си искам! Всички знаем какви неща ви минават през "чувствителните места", най-вече по някоя краставица, морков или шпек-сервилат Бургас, които да ви правят компания през дългите, самотни нощи!

52.   Н 51, говори се, бе човече, не ми пречиш. Що се сърдиш сега, тук можеш да говориш колкото си искаш, на никого не пречиш, на мен най-малко.
Ето, пак те отразих и ти отговорих, почувствай се велик, имаш внимание поне в анонимния сайт. Тук никой не вижда реално мижитурката, която си, знаем де, но не те виждаме и ти като не ни виждаш, си влизаш с всичко във филма си и се чувстваш почти бог.
Пий си все пак и хапчетата, няма да ти навредят.

53.   Н 51, представям си колко си зле, за да предпочете една жена краставица или морков, вместо да бъде с теб!

1-50 от 51