Сърди се, че си тръгвам трудно
Имам следния проблем.
Трудно си тръгвам от приятеля ми.
Когато сме заедно и дойде ред да се разделяме, той се сърди, че "бавя" тръгването му.
Винаги искам да остана малко повече, да го прегърна още веднъж или да го целуна.
Всеки път се дразни супер много, когато се върна да си открадна още една милувка.
Става ми много криво, защото днес дори ме изблъска агресивно и се разстроих. Бързал.
Сега дори не ми отговаря на съобщенията.
Все едно съм извършила някакъв грях.
Просто ви споделям, дори не знам какъв съвет мога да поискам.

Коментари

1.   Не го кефиш. Ти си привързана, той не е.

2.   Ами кани го ти при тебе, и веднага след като свърши (или още по време на свършването) му бий шута и го изхвърляй заедно с дрехите през вратата.. :)

3.   Пича не те обича, иска просто да чука. Гаранция, че още след секс вече не му се седи с теб и е готов да си тръгне. Познато, а?

4.   Разкарай го. Най-правилният съвет.

5.   Един ще те бута, друг ще те гони, за да си открадне той още една целувка. Намери втория!

7.   Когато видиш, че партньорът ти се дразни супер много от нещо, независимо какво е то, просто не го прави. Иначе, все едно не ти пука за мнението му. Казал ти е многократно какво го дразни, но ти пак си продължаваш. Какъв според теб би бил ефекта?

8.   зарежи го :)

9.   Този човек, си излиза с още една жена.. да знаеш. Не е нормално поведението му. Той явно чака някоя, и се страхува че, може да се засечете това е цялата работа..

10.   Ще ти дам непоискан съвет: с оглед на поведението му е редно да се запиташ, човек, който наистина иска да е около теб дали ще те изблъска от досада? Не е твоят човек. Това е адски грубо, определено не те иска и го показва.

11.   Ми, ако си досадница е нормално да се дразни.

12.   Ами досадно е ако всеки път се връщаш за още целувки т. н
Задушаващо е, ако е от време на време... но ти казваш, че винаги си така.

13.   А не мислиш ли, че човекът може наистина да е бързал? И аз бих се издразнила, ако се сбогуваш по 5 пъти и се връщаш, а аз нямам време. Сигурно нямаш ангажименти или поне не особено важни, но научи се да бъдеш по-организирана и точна.

14.   В БГ МАМА имаше подобна тема от тия дни или си същата или проблемът на месеца е - аз му вися на врата, он си бега.

15.   Досадна си му. Аз бях в същата ситуация, само че от обратната страна. Едно бившо гадже беше адската лепка. Постоянно искаше да е залепен за мен, да се целуваме с език, да ме натиска, и да сме залепени един за друг във всяка една секунда. Беше ми гнусен и противен заради това си поведение. Само ще отблъснеш един мъж по този начин от себе си.

16.   Само ти държиш на този човек той на теб НЕ! Какво се чудиш?

17.   Ами след като те е изтрескал, повече не си му нужна- до следващия сеанс.
Има една мисъл, че любовта личи след секса. Ако се обърне и захърка или като твоя бърза да си тръгне (сякаш е бил на проститутка), сама си направи извода какво му е отношението към теб. Нито те обича, нито те уважава.

18.   Явно не е за теб. Що за човек ще се дразни, че любимия/та иска да е повече време и да го прегърне и т. н. Нелепо е.

20.   Коментиращите обвинявате него колко е лош, как не те обича, ама не знаете колко е дразнещо и отблъскващо да имаш такъв партньор, който постоянно да ти се натиска, да иска да се мляскате като тийнейджъри, да ти се бута, да не иска да те пуска да си ходиш, да иска постоянно да сте залепени. Такива хора са адски обсебващи, гнусни и досадни и не уважават личното пространство на партньора си. Да не говорим ако си мъж и ти се бута така жена. Аз съм имала такъв приятел и е мега досадно.

21.   Като не ти искат, не се бутай. Тжлкова ли си дете в главата.

22.   Не си заслужава да хабиш емоциите си за този човек, щом чак дори те отблъсква по този начин, т. е. те е бутал, когато ти си тръгвала да го прегръщаш и целуваш. Дори и да е било няколко пъти, това не е начина да ти го каже, нито да те блъска, това е неприемливо и неуважително към една жена, дори не е и мъжко.

23.   Аз съм бил и от "двете страни на барикадата", затова ще ти дам съвет от "патило":

Никога не прави нещо, което дразни съпругът ти! (Колкото и да ти се иска да го направиш! ) Дори и за "дребни" жестове като този.

Научи се да се държиш по-обрано, освен когато се гушкате.

Сега, за гадже може да експериментираш, за да разбереш, доколко те обича този човек! - но не всекидневно и прекалено!

В случая и двамата не сте постъпили правилно - той, че те е отблъснал така грубо, а ти - че си станала досадна!

Виж сега, мен примерно твоето няма да ме подразни! - дори ще ми е много готино, че ме обичаш и ми се радваш! Но хората са различни! Затова, щом на него не му е приятно - не го прави и толкова!

24.   15 и 20

В допълнение, искам да кажа, че любовта не е само да се мляскате и прегръщате и да си разменяте "милувки". Тя е и уважение и грижа, и да зачиташ нуждите, личното пространство и границите на другия. Само като чета как постоянно не искаш да го оставиш и му се вреш да го мляскаш още, се сещам за онзи мазен бивш и ми става гадно. А и едва ли си обсебваща и досадна само в този аспект, сигурно го товариш и по още други обсебващи начини. Такива обсебващи хора всъщност въобще не сте толкова "обичливи", а мислите само и единствено за себе си и вашите нужди. Истинската обич, истинската любов е да предпочетеш щастието на другия пред своето. А не като виждаш, че му е неприятно да му се вреш, щото на тебе ти се мляска...

25.   Физически да те изблъска не е допустимо, но на мен ми изглежда като емоционална реакция, ако му е преляла чашата вече и де се е сдържал. Все пак не знам колко е добре за теб да седиш с човек, който е склонен да тръгне физически като нещо не му е окей, но и твоето поведение е доста детско. Малко като децата дето удушават малките пиленца, защото толкова им се радват, че не могат да преценят колко силно ги стискат. Научи се за си контролират емоциите и близостта да е споделена, уважавай чуждите граници.