Тя не може да изразява своите чувства
Здравейте. От скоро съм заедно с нея, но ми направи впечатление, че тя има проблем с изразяването на чувствата. Не ми казва, че ме обича, не ме нарича по друг начин, не ми праща сърца, като си пишем. Просто си пишем нормално. Това не е проблем за мен, разбирам я, но въпросът ми е според вас дали ще се оправи с времето?

Коментари

1.   Ако се замислиш, това е добре. Тези дето прекалено бурно си изразяват чувствата, обикновено се опитват да убеждават себе си. За това се престарават, но това не са чувства, а театър.

2.   Да се оправи? Че тя изглежда ли ти повредена че да се налага да се оправя?
Според мен виждаш че тя няма чувства като твоите, но е трудно да си го признаеш, поради което удобно си решил, че проблемът и е в изразяването.
Дали ще се оправи? Не вярвам, във взаимоотношенията нещата винаги са надолу с времето, та ако няма силни чувства в началото, шанса да ги развие после са илюзорни.
М41

3.   Ти трябва да се "оправиш". Нали отскоро сте заедно, какви любовни излияния очакваш, да те лъже? !
Имате ли заедно поне 3 месеца?

4.   И аз съм така защото си притеснявам и не съм свикнала да се държа така дай й време

6.   Зависи и от теб. Възможно е в миналото да е била наранена и сега да се крие в защитна обвивка. Ти си този, който трябва да докаже колко тя е важна за теб, за да може тя да добие самочувствие и да допусне да бъде уязвима

7.   Просто не те харесва особено, колкото да не е сама.

8.   Нима очакваш пръстен?
Тези, които от дни, месеци познанство се правят на много влюбени, бързо издишват. Театър. Обичта не идва с първият месец, нито сърца в чата, или лигави обръщения. Пита ли те как си, ял ли си, как е работата/ученето? Пита ли за хобита, за твоето минало? Това е интерес и чувства.

9.   Прави се на интересна. Тва е някаква надута квачка, дето си мисли, че всички са й длъжни за нещо само, щото има путка между краката. Тегли й майната, и си намери друга.

10.   Много сте наивен. Един човек колкото и да е хладен, той ще намери начин да изрази чувствата си към вас, дали с писма, дали със съобщения, дали по-някакъв друг начин.. той ще намери начин да ви покаже, че сте специален. Това момиче, не ви харесва това е. Просто си убива времето с вас... и както казаха да не е сама. Щом излезе по-привлекателен вие, ще сте просто " приятел с привилегии" или непознат.

11.   Аз също не мога да изразявам чувствата си. Да се разкриеш пред човек на който много държиш понякога е страшно, особено ако си свикнал да разчиташ само на себе си. Много трудно се доверявам на хората. Тя може да от същия тип хора.
Аз само на едно момиче съм казвал обичам те и това ми отне една година. Винаги съм предпочитал да ѝ го покажа, отколкото някаква си логорея. Тя знаеше и знае, че за нея бих минал и през Ада само, за да мога да я видя усмихната.
Както е написал номер 6 дай ѝ време. Ще се отпусне, но наистина и ти трябва да ѝ покажеш, че си струваш. Повярвай ми не е лесно да кажеш обичам те, на нов човек. Щом е важна за теб дай ѝ нужното ѝ време и тя ще ти покаже, че това си е струвало
М 25

12.   То май ти си жената във връзката, щом търсиш сърчица, любовни послания и пр.
Истинската любов може да е и без празни думи. Не е важно да се приказва, а да се доказва. Недей да решаваш вместо нея има ли проблем или не и трябва ли да се "оправя". Нищо и няма за оправяне. Проблем имаш ти явно щом пишеш тук. Или приемаш човека такъв, какъвто е или се разделяш и търсиш другаде това, което искаш.

13.   По-добре ще ти е да те лъже ли? Намерил си предполагаемо истински човек. Положи усилия да му покажеш, че има смисъл да сте заедно и да се открие пред теб. Ако не я харесваш достатъчно, това вече е нещо друго. В такъв случай, не тормози нея и себе си.

14.   Забравяте, че всеки има различен тип език на Любовта. За него тези неща може да са важни. Въпроса е, че ако тя си е такава, дори и да говориш за това, може да има напредък малко и после същото да е. От теб зависи дали харесваш такъв тип хора. Аз лично имам нужда от изразяване на емоциите и вербално, не постоянно, но поне от време на време. Зависи и какво е преживяла, в какво семейство е израстнала. Проучи нещата и си направи сметка. Дали би те задоволило емоционално това или не.

16.   14, сърцата в чата не значат любов. Нито "мили, мило". Гледат се действията. А и са от скоро заедно.

17.   Отскоро сте заедно, но не ти казва, че те обича? Сериозно! И не ти праща сърчица? Е, не! Това момиче прекалява, трябва да се " поправи" спешно!

18.   А показва ли с действия, че те обича? Търси ли те, интересува ли се как е минал денят ти, радва ли се като те види?