Какво да правя
Здравейте, преди 1 седмица се запознах с едно момиче в интернет. Иключително интелигентна, работи счетоводител. Аз съм на 25 години, тренирам, работя, но и двамата сме на разстояние около 300 км един от друг. Тя е с 8 години по-голяма от мен, всичко вървеше много добре, говорихме си по телефона, писахме си, изведнъж тя спря да пише каза, че е много заета. Естествено любовта е свобода, тя ме пита какви са моите мечти и планове за напред и намекнах, че бих искал да имаме заедно общи неща. Объркан съм, понеже все повече жените харесват мъже, които се държат лошо с тях и тичат след това, което не могат да имат. Психически съм изморен от игрички искам нещата лесно да стават без излишно губене на време, понеже искам семейство. Може би повече няма да ми пише. Как да постъпя. Благодаря

Коментари

1.   От седмици познанство и вече разговоряш за семейства. Леко психарско звучиш. Та вие не се познавате! Изобщо.
А и ти звучиш като лапе. За себе си като положителни неща написа, че работиш и блъскаш във фитнеса. Като милиони хора по света. Ергенът номер 4. Едва ли не знаеш как той постъпи именно с по-големи от него си жени, на които дрънка обещания и прави планове. Сценарий, или не, това е представителна извадка на бг мъжа. Да не би и ти като видиш, че става сериозно и трябва да вземеш решение, да избягаш през 9 планини в десета.
Питай я дали иска да се видите. 300 км не е огромно разстояние за нашата държава.

2.   Зачатили се от една седмица, нашия вече прави общи планове и говори за любов. Няма кой да ти помогне, крайно наивен, дано порастнеш.
Често жените пребивават по 2 причини в интернет.
- омъжени и неудовлетворени от семейния живот, търсят тръпка и някъде поне да се покажат колко са значими, като те самите знаят че не са, но им се иска да бъдат.
- Наскоро разделени, търсещи ей такива балъци като теб, защото за тях клин-клин избива и къде да натрият носа на предишния, къде защото те друго освен да са във връзка не могат да правят, от там и какво отношения могат да създадат.

3.   Не си търси жена 8 години по-голяма, а 8 години по-малка!

Спирай да се занимаваш с нея!

5.   На 33 не е никакво момиче, ами е жена. Не знаеш колко са я минали преди теб, въобще нищо не знаеш за нея от една седмица чат. Какво семейство, какви 5 лева, ти нормален ли си?

6.   До номер 2 - причина номер 3 и най-често срещана - не търсят нищо, просто си помпат фалшивото самочувствие и его, набират си последователи за Инстаграм, но ако излезе някой готин батко може и да го минат.

7.   Тя ако искаше семейство отдавна щеше да го прави, факт е че повечето жени се омъжват на възраст около 20-25 о там нататък вече не се заинтересуват толкова от семейство и деца, а търсят млади за закачка и стари за пари. Избор за семейство няма да си ти, а да не говорим за това, че се познавате от една седмица, луда работа.