Споделена история от На работното място

Вярвате ли че някой може да ви е направил магия?
Здравейте. От както работя с една жена, тя постоянно ми се налага в работата. Отделно се опитва да изкарва че все едно нищо ми няма при положение че имам несилни болки, но болки и работя с болки дълго време. Отделно изкарва разни неща, които трябва да са прибрани. Само че аз не мога да се държа лошо с никой и да тормозя хора за разлика от тази жена и от следващата, която ще опиша.
Отделно нарочно друга жена се опитва постоянно да променя неща по работата ми и ми взима някои права. Не че не е права да иска промени, но постоянно не се установява нещо, ами човек не знае как да работи, рутина трябва все пак, а и сякаш трябва да се векува на работа без да се почива на никакви празници. Човек има нужда особено болен да иде на лекар, да се възстанови. Има и други хора, които могат да поемат това място.

Намирам едни триъгълни неща изкарани на витрината понякога, които са по принцип или в кутии по много. Дали не прави магии първата жена да не ми върви, за да взима повече пари тя?
И също знае как да се защитава и ако някой й каже нещо в което не е права, го напада още по-лошо. Днес станах свидител на клиент, който излъга и после каза че не. Ставам свидетел как хора които ме защитават, тя автоматично с такава агресия ги напада. Отделно настройва и останалите да ги нападат.

За съжаление аз не мога да приема, че това е добро място за работа. Постоянно ме огорчават и мисля че не ми е мястото там, тъй като аз имам право на нормални отношения в по-добра среда. Аз лично не мога да приема тази враждебност и мисля че трябва да се спазва етичен кодекс за работа и атмосфера, която трябва да е нормална. А не да се излива по хората каквото и да е отношение. Също така и след 100г ще ми плащат по-малко от останалите, защото там трябва да си друг тип работник, че да ти дават пари. Те не разбират от добро отношение, мислят че е признак на глупак.

Няма смисъл в такава среда да съм. Аз съм учила за друго и от страх, че нямах стаж не започнах и може би трябва да се преместя.. Исках най-много дете, но наистина няма да може да се изкара там бременност, защото на месец се ходи по 111км. /всеки ден по 6км/.. Най-много да абортирам тъй като няма да издържи бебе ако забременея. Аз едвам издържам понякога.

Коментари

1.   Вярвам, че хората ако искат могат да повярват във всичко, но не и че те сами си го правят така. Същевременно съм опитвал да накарам такъв човек да се съвземе и не ми се е получавало поради факта, че тъпото ди е тъпо.

2.   Не съм чел това дългото, само ти отговарям на въпроса от заглавието - Не, не съм бавноразвиващ.

3.   Обърни се към Рени Анастасова! Но не забравяй-тя не работи с имена и дати! Ако се обадиш в ефир, спри звука на телевизора и говори само по телефона! Тя най-точно ще ти обясни всичко!

4.   Сега, магии по принцип могат да се направят, но по своята същност те са контакт с дяволските(демонските сили). И са много вредни за душата на този, който ги прави!
И обикновено се правят за други неща.

В твоя случай е малко вероятно да става въпрос за магия, но че има женска злоба и завист на това място е очевидно, поне от твоя разказ.

Ако искаш да си 100% сигурна дали е магия - върви и поговори по този въпрос с някой по-опитен православен свещеник.

И пий светена вода. Поръси и магазина (ако имаш възможност) със светена вода. Прекръствай храната си, преди да я изядеш...

Но като цяло съветът ми е да си потърсиш друга работа!

7.   Аз съм учител и правя по 6 км на работа... Явно на някои хора им се иска без да мръднат да им се плаща...

8.   вярвам, че 6 км на ден са нищо, даже и за бременна жена, стига да е с колело. Което виждам често в един град в Западна Европа. Виждам и как 4-5 годишни карат колело плътно по майките им, също с колела, но на Ганчо това му е далече от акъла, защото в турбобогат. И понеже такива неща не му идват на акъла, турбобогат ще си и остане

9.   до 7 и 8
НЕЩО СТЕ ОБЪРКАЛИ ТЕМАТА!

Иначе по темата - аз подкрепям коментар 4

Магии има, а тези хора, които не вярвате в това, просто не сте се сблъсквали с тях. Благодарете на Бога за това!