Опитват се да ни разделят
Здравейте. От един месец и повече си имам приятел връзката ни върви супер, родителите му ме харесват, но има един проблем и това е едно момиче с което той си е много близък. Та ние сме студенти и учим в един и същи град единия път трябваше това момиче трябваше дойде да ме вземе от нас с нейната кола и след това да разменим колите и да съм с колата на приятеля ми обаче това момиче последния момент каза че няма да може. Това е едното.
Другото е от вчера и е че щяхме да се пребираме с на това момиче колата към града където учим но това момиче казва че за мен място няма в колата. Приятеля ми се застъпи за мен и каза че ще се пребираме с влака, но аз казах той да се прибера с това момиче пък аз ще се пребирам с една друга приятелка. Според вас това момиче какво цели?

Коментари

1.   А според нас твоят приятел какво цели? Или Св отдалечаваш от вредни хора за връзката и това го правят двамата, или онази си го е харесала иска да е с него, и или вече е с него и това е театър. Ти си още много малка, но голяма грешка ще направиш да се отдръпнеш от ситуацията, да даваш ход приятелят ти да се дози в коли на жени, които лъжат, че място за теб няма? Отдалечавате се двамата. Нито хората са свършили, нито транспорта.

2.   Студентка си, а си потресаващо неграмотна!

3.   Да те научи да пишеш правилно... излез от детската градина... вече...

4.   Като мислиш, че тази иска да ви раздели, какви уговорки правиш да пътувате с нея? Питай не нас, ами твоичкия. И защо ти самата си му отказала да пътувате с влака? Баща ти да не те е правил в кола, че не можеш да пътуваш с нещо друго? Като постъпваш така глупаво, много има да пускаш теми.
И си оправи правописа, че не подхожда на студентка. Или си пусни спел чек.

5.   Това момиче според мен нищо не цели, просто не ти е длъжница и съвсем не е нужно да мисли за теб и да съобразява деянията си с тебе.
Бъди благодарна че навреме разбираш, поне се обажда да ти каже че няма да може да те вози. А можеше да не ти се обади и да висиш да чакаш с надежда да те вземе. Друг път имай предвид тя не е твоето такси!!! Това че е позната на приятеля ти не я задължава да те качва в колата си.

6.   Аз от обясненията, не видях индикации, че иска да ти се меси в живота, а че не иска да те качва в колата си. Може да те намира нечистоплътна, мърлячка, може да отказваш да си плащаш - мога да ти изброя десетки причини, които нямат общо с раздялата.
Тъй че - потърси първо причината в себе си, а не в нея.
Пък и не намирам смисъл, когато някой иска да провали връзката ти - да действа чрез автомобила си...

7.   Дано не си студентка по българска филология!

По темата - не виждам никакъв опит за раздяла, някакви коли сте искали да размените, пък той искал с влака, но ти си настояла, кажи-речи това разбрах от неграмотно написаната история. Що не се прибрахте заедно с влака, след като дори той го е предложил? Отстъпваш в името на неговия комфорт и после питаш каква й е била целта. Ами може и да не е имало нищо задкулисно, решението си е било твое.

8.   Детска градина, втора група. Вие сте големи хора.

10.   Ебаси отвратителните хора сте. Човек иска подкрепа а вие само знаете да нападате.

11.   Цели да го спаси от теб!

12.   Каква подкрепа, бе 10? Тази казала еди-какво-си, пък не я качила в колата си. Ми нито е длъжна, нито трябва да й дава обяснения. Накрая момчето предложило да се прибират с влака, авторката отказала и сега пита какво щяло да стане.
Какво да стане? Детската градина, 3 група :-)

13.   Момичето не иска да те вози, не си и близка, явно, защо да го прави.

14.   Номер 6, много ме разсмя това изречение: '' Пък и не намирам смисъл, когато някой иска да провали връзката ти - да действа чрез автомобила си... ''
Хора, не съдете авторката на темата. Та това момиче е на 18-19 години! Аз като си спомня колко бях наивна на тези години! А тя поне разсъждава и може интуицията й да работи! Също така явно много харесва това момче.

Авторке, според мен е трябвало да се прибереш с влака, а не да отстъпваш и да оставяш момчето да пътува с нея. Каквито и да са намеренията на другото момиче, вие сте в началото на връзката си и тепърва изграждате взаимно доверие. Винаги говори открито с приятеля си. Не оставяй нещата неизяснени. Съсредоточи се в него, а не в страничните хора!