Наркоман, 8 години по-голям. Спешно Съвет!
Ох хора, за не първи път пиша тук. Ползвам имейла на сестра ми понеже не успях да вляза с моя ( не мисля, че това има значение )
Исках да ви питам за спешен съвет…
2021 година се запознах с едно момче от един общ приятел. Той тогава беше на 19 години. Аз бях значително по-малка с няколко години, но предпочитам да не казвам. ( Можете да сметнете )
Когато се запознах с него той се държеше много лошо, но пък беше безкрайно красив, след време разбрах че е норкоман… Почувствах се много гадно за него, знам че е минал през доста и има лошо минало (няма да споделям)
Наистина яко си го харесах някакси нещо в него ме грабна, той нямаше такива чувства но аз не се спирах. Наричайте ме наивна, но всеки път като ме блокираше след известно време си правих втори профил да му пиша и така до 2022.
2022 октомври месец реших да почна на ново с него (преди това никога не бяхме тръгвали) и тогава някакси се запознахме “на ново”. Всичко вървеше перфектно и тръгнахме. Не беше за дълго (2 седмици), и пак си изядох блокажа както всеки друг път, но не аз не спрях там. Продължавах с тези профили, писахме си, оправяхме се и все същото на ново. През цялото това време той си беше и си остана наркоман, лошото е че аз адски много се наранявах.
Това беше първия човек, който истински съм искала да променя. Който истински съм харесвала някога. Който съм си представяла всякакви фантазии.
Минали са 4 месеца от последния ни разговор, в който пак се бяхме оправили, но той искаше голи снимки (Аз не пращам и му го казах и пак изядох блокажа)
Забравих да кажа, че той живее на 2000км от мен.
Наистина искам да ви попитам за съвет, знам че е детинско и жалко обаче аз продължавам да го мисля и да искам да го променя. Знам, че няма да успея. Знам, че си е курвар и наркоман и все пак 8 години са много във възрастта в която съм сега. Боли ме и ме изяжда отвътре мисълта за него.
Ще съм благодарна на редакторите, ако приемат моята история!

Коментари

1.   По мои сметки си на 14 сега, а той на 22.
Ако някой сам не иска да се промени, ти няма как да го накараш, не говоря за конкретния случай, а общо.

2.   Абе жена, ти в ред ли си?

Виждаш, че човекът е супер зле, и изобщо не е подходящ за теб и пак се тикаш между шамарите!

ОСТАВЯЙ ГО ТОЯ И НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С НЕГО!

Какво като е красив? За създаването на семейство - това даже е минус!

Най-важното е съпругът ти да е добър човек! И да имате еднакви(или поне сходни) възгледи, цели, приоритети и виждания по най-важните неща в живота!

И да се обичате и уважавате!

Външния вид - е от третостепенно значение. Достатъчно е да ти е приятно с него. И не е хубаво съпругът ти да е красавец - защото ще бъде подложен на много съблазни и изкушения, и е много вероятно да ти изневери и да си разрушите семейството!

Виж сега, размисли трезво - и твърдо си наложи да до ЗАБРАВИШ!

Опитай да не мислиш за него! Ако ти дойдат такива помисли - веднага ги прогонвай и се моли на Бога - да премахне от теб тези помисли!

В свое време ще срещнеш подходящия човек за теб, ще се омъжиш, ще имате деца и ще си създадете добро семейство - и ще се чудиш дори на сегашния си прост акъл - как си могла да разсъждаваш така?

3.   "Ползвам имейла на сестра ми понеже не успях да вляза с моя"

Е, ти още на второто изречение се издаде, че е измислица. Тук не се влиза с мейл. Явно си го копирала от някой форум това.

4.   Значи като чета разсъжденията не си повече от 14-16. Имам приятелка която беше с наркоман години, и той и съсипа целият и живот, буквално го съсипа. Няма да навлизам в подробности, но наркоманията и проституцията вървят ръка за ръка, но ти най-вероятно знаеш вече. И затова не го написа. Щом ти иска, голи снимки по-това да разбереш, какъв човек е! НИКОГА, НА НИКОЙ НЕ ПРАЩАЙ ГОЛИ СНИМКИ, защото това ще ти съсипе живота. Той не те обича, обичаш само ти. И няма да го промениш. Прекрати навреме.

5.   Номер 2 е прав. Имаш късмет, че е на 2000 км от теб!

6.   Детска градина, кото те пребие като е в някоя криза, ще ни занимават в новите 1 седмица.
14 г. лигла, сяда си на задника да учиш и си гледай адекватни за възрастта ти съученици и неща.

7.   След около пет или десет години ще си написала история в сподели със заглавие: "Как да срещна свестен мъж? "

В. А. М.

8.   6- как ще я пребие като бил на 2000 км? Това са някакви несвързани тъпотии на скучаеща пикла, при това не особено грамотна.