Профили на бивши гаджета
Гледате ли профилите на бившите си гаджета в социалните мрежи? Предполагам на всеки му се е случвало, лично на мен също когато е ставало дума или просто се сетя за някой конкретен който ми е бил близък да погледна какво се случва с него. Но каква би била причината според вас, човек с който не сте заедно от три години да го прави всеки ден? Питам защото от няколко месеца си случва това и ми стана изключително странно, понеже бившия ми приятел и първи такъв беше дълга връзка, сега е в отношения от три години с друго момиче, но не пропуска всеки ден да види какво съм качила? Това нормално ли е? Интересно ми е, нямам надежди за нищо, всеки си е продължил живота и сме в наши си други отношения, просто ако си наистина щастлив и имаш някого никога не бих го проверявала всеки ден какво е споделил и качил, още повече ако знам че и той ще го види ( варианта е да не знае че го виждам ) и то от служебния си профил. По конкретно мъжката половина какво мисли?

Коментари

1.   Тъй като на жените ви е заложено да търсите винаги най-доброто, ако не ви провърви със следващия и ако вие сте скъсали бившия си, се сещате и искате да се върнете. Затова им гледате профилите и обичате да ги проверявате и дори да ин пишете.

Статистически от двата пола, при раздяла, жените са повечето тия които искат да се върнат при старата връзка. Защото с новия не винаги е толкова розово, колкото изглежда в рекламния период.

3.   Знаем ги тия, хич не ти пука, знаеш че всеки си е продължил пътя, ама те интересува конкретно тоя, не някой от другите които ти го е слагал.
Ей така се развиват трагедиите като една гъска е неспособна да се оправя със себе си и от инат и лошотия разкара този който е обичала. Утре ще започнеш да се интересуваш от чакри, аури, зодии и всичко което няма нищо общо с реалността, докато тотално не стигнеш до психиатъра и то не заради тоя, а заради собствената си глупост.

4.   Любопитно му е, гледа дали имаш мъж и деца. Иска да види дали си качила кг, погрозняла. Или си още готина и секси. Просто любопитство.

5.   Не се занимавам със социални мрежи. С бивши също.
Бившият ти бил гледал профила? Вместо да му посвещаваш тема, защо не го блокираш?

6.   Повечето мъже, дори и тези които уж си имат гаджета вътрешно си остават с някакво чувство на собственост към бивши гаджета. Всичко е заради прословутото им его, винаги трябва да имат и още жени, с които да си го помпат. Обикновено бившите са им удобни опции за това, защото вече са маркирана територия и след като е имало нещо с тях се надяват, че пак могат. В 99% от случаите не го правят от някаква безмерна любов, а от скука, ако са сами, да не са на сухо, а ако са с гаджета, просто защото нещо им е писнало и искат разнообразие или да те ползват за отдушник на душевните си драми. Общо взето тъпа работа, но какво да ги правиш-мъже. Не обръщай внимание и гледай напред, претопляне на стари манджи до нищо смислено не е довело. Има го и моментът, че някои мъже, са по-инфантилни и емоционално незрели и се усещат какви глупости са сътворили чак когато момичето си е тръгнало.

7.   И ти как го виждаш, че той ти гледа публикациите? Доколкото знам само на сторитата можеш да видиш кой ти ги е гледал?

8.   Блокирала съм го и изобщо не ме интересува живота му.