Станах на 50, а продължават да ме харесват и свалят!?
Здравейте,
Има ли и други мъже над 50години, които все още да ги харесват и свалят по-млади жени?
Всички говорят, че мъжете над 40 са дъртаци, чичаци и т. н.
Не знам какво ми харесват жените, но въпреки, че съм семеен и минах 50-те, продължават да ме харесват!
Принципно, винаги са ме харесвали, но годинити си вървят и си мислех, че ще е до време.
Сега ми се сваля една жена, която е по-млада с 12-13 години!
Тя също е обвързана и има деца, но е супер запазена и много чаровна!
Чудя се какво ли толково ми харесва и си мисля, че най-вероятно няма представа на колко съм.
За мен :
Над 1. 80, 72кг, все още не ми оредяла и побеляла косата.
-Рядък цвят на очите.
-Тренирам почти ежедневно и поддържам много добра физическа форма. Все още мога да направя няколко серии от по 15 набирания с широк хват и над 20 кофички- за който разбира :)
-Обличам се добре, като маратонки и анцузи нося само в залата за фитнес, а през другото време - дънки, ризи и по-спортно елегентен стил.
-Ползвам средна категория оригинални парфюми и дрехи.
-За всяко облекло имам различни часовници и слънчеви очила и. н.
И най-важното, никой не ми дава годините, като вече целенасочено избягвам да ги казвам тъй като се е случвало да започнат да ме гледат странно, като разберат на колко съм.
Има ли и други мъже в моето положение?

Коментари

1-50 от 67

1.   "но въпреки, че съм семеен"

Не е "въпреки", а "защото"...

2.   Сам си си отговорил на въпроса защо. Каквото и да си говорим, поддържания човек винаги прави впечатление. И привлича хората. Продължавай до се поддържаш и се възползвай от мацките. Успех!

3.   Здравей,

Кой го казва това за "чичаците" - жените ли? :D

Един куп познати на 50 и над 50 познавам, които са харесвани от жените.

1. Един познат часовникар се разведе с жена си с 3 деца и почна да си ебе колежките, и на 50-60 живя с някакво объркало се моме на 30-40, дето като той почина се хвана с някакъв друг дъртак.

2. На един приятел баща му е бил на 55, когато се е оженил за майка му (с 20 години по-млада) и са го родили. Семейство с 3 деца.

3. На един приятел, чичо му е на 55 в Русия и си забива 30 годишни жени и не му се жени още.

4. На една приятелка и бях на рожденния ден и коментирахме как нейна приятелка на 25 години излиза с 50 годишен.

Това дето ти викат жените, че "чичаците са невървежни" си е ЖИВ ТЕРОРИЗЪМ... :D искат да те сплашат, за да си послушен съпруг, докато тя си разтваря краката.

Фактите говорят друго.

То в наши дни има 50 годишни жени дет са "вървежни" и се хващат с млади мъже, пък ти за мъже питаш...

Почети малко - има цяла наука за "избора на жените" и как оценяват Sexual Market Value-то на човек.

Един мъж над 35 е В ПЪТИ по-вървежен от младо момче, тъй като се е сблъсквал със житейски проблеми, очаква се, че живее сам и има жилище, че може да се грижи за жена, че се е развил кариерийно и изкарва пари, че се държи МЪЖКИ.

Младите момчета (освен бандитчетата) много трудно могат да се конкурират с такъв мъж. А дори бандитчетата - до време. Мои авери от криминалните - я умреха, я излезнаха от групировките и сега бачкат законна работа. Някои им помогнах да станат и IT-та.

Ти като си семеен на 50 си МЕЧТА направо за много жени.

Един куп самотни жени (над 30), биха ревнували жена ти, за това, че се е уредила с МЪЖ, а те НЕ.

А имаш ли парици братко - и на 60-70 си вървежен, тигре! :D

Поздрави и наслука, ако решиш да действаш!

4.   Чаровен си, не си дебел, имаш визия... А и нека не се лъжем - в България хич не е трудно, да се харесаш, ако се държиш малко по-адекватно.

5.   И се събуди, нали?

6.   Добре скалъпена история. Дано ти помогне да си вдигнеш самочувствието било то и виртуално.

7.   Има да. Така както описваш себе си, едно към едно с мъжа, към когото аз направих първата крачка. След като забелязах, че ме харесва, разбира се:) Той е на 52, аз на 27.

8.   Много ми е смешно разни чички като започнат да определят по-млади жени като "запазени". Или като лелки, защото и това съм чувала. Тук всички се описват като аполони, но ходейки по улиците виждам нещо съвсем различно. Да не говорим каква сбъркана представа за свалка имат повечето мъже. Само да е любезна една дама ще го изтълкуват като свалка. Чеши си егото, но годините ти са си факт.

9.   Когато плуваш сред море от идиоти и примитиви и най-малкият различен е безценен, защото е страшна рядкост. Вече сам си отговорил в темата ти на какво се дължи, но не си го забелязал. А именно, че не ходиш с анцуг и маратонки, а със сака и риза и най-вероятно не си бръсната първи номер тъпа свинска тиква с турска брада, каквито са почти всички говеда по улиците в България, за, което и тя е един говедарник, а не държава. Постави се на мястото на жените и ще ти се проясни картинката в какво положение се намират.

10.   Е ти изброи защо, са кажи, че и пари имаш.... :D

11.   Н 1, не мисля, че ще разбере. Не се връзва с желанията му...

12.   Еми, браво - аз пък вече гоня към 40, а не ми дават 30 . Само дето и преди, и сега никоя не проявява интерес към мен.

Турих тиндър преди дни - сигурно да съм лайкнал 500, да съм отхвърлил 1500-2000. Не получих нито един лайк. Скоро мисля да го премахна.

13.   Напомняш ми на един виц: "Един пуснал обява- аз съм висок, рус, с гълъбово сини очи. Карам последен модел Мерцедес и имам голяма банкова сметка. Нищо не търся и нищо не предлагам... просто се хваля! ". Та и ти ми звучиш в същия дух. Не разбирам какъв точно е смисълът на споделянето ти. Щом си такъв на 50, радвай се и си живей животът както ти харесва, ако се чудиш дали да се впуснеш в авантюра с мацката, не си малък, можеш да си прецениш - ако разбира се и акълът не ти е на 20 годишен, както и външния вид.

14.   Поредната литературна творба.

16.   Да не си с BMW?

19.   Дори да предположим, че всичко е вярно (което много ме съмнява), самият факт, че си тръгнал да се хвалиш по форуми, говори за сериозен комплекс, особено на тази възраст.

21.   Викаш, умря циганката, дето те хвали, та реши сам да се похвалиш.

22.   Това е напълно възможно - разлика от 12-13 години не е толкова голяма. Все пак - тя е на 37-38. Пък и става въпрос за забежка.

Аз съм спал с 16 години по-голяма и 13 по-малка.

Това с очилата и часовниците ми звучи малко в стил "сопранос" или даже "кръстникът", значи наистина може да си на 50 :)

23.   Хайде пак- минутки за самореклама.
Чиче, ти хубаво се описа от очилата до обувките, ама забрави най-важната за жените част? Защото ако ти е колкото батерийка от волт и половина и рипа един път в месеца, няма файда от часовници и парфюми.

24.   Ами много хубаво, радвай се - бъди си здрав, запазен, дай боже да живееш още 30-40 г. Има много жени, които харесват възрастни мъже. Аз моите връстници чак като станаха на 40 почнах да ги забелязвам изобщо... Бъди си щастлив! :-)

25.   И аз съм така. Не зная с какво точно привличам жените, но е много приятно. Макар, че в момента имам сериозна връзка с една супер "лелка", която е бивша спортистка, винаги съм заобиколен от много и атрактивни жени. Дори не съм някакъв нацепен чичак, а всичко ми е средно и самият аз се определям като грозен. Въпреки това далеч не всички, но голяма част от жените около мен умират да ме гушкат, да ме докосват постоянно, да ми пият от чашата или да ми отхапват от сандвича. Няма случай да съм поканил някоя жена на кафе или вечеря и да ми е отказала. Понякога самият аз получавам доста неприлични предложения, дори от жените на приятелите ми. Не си мислете, че се разцепвам от секс с много различни жени. Като цяло съм моногамен и когато съм във връзка, съм само с партньорката си. Наистина много се старая с хигиената, та чак понякога прекалявам. Имам хубави дрехи, хубави парфюми, две супер атрактивни коли, които са не толкова скъпи, колкото са непрактични. Конверсейшънът ми е на супер високо ниво. Толкова съм контактен, че нямам проблеми да заговоря всяка жена и да намеря обща и интересна тема за разговор. Признавам си, че много пъти съм се възползвал и съм извличал облаги от жени. Дори шефът ме ползва постоянно да укротявам някакви побеснели лелки, когато се налага да се прави нещо административно. Винаги успявам. Лошото е, че в офиса назначиха някакво младо (спрямо мен) гейче и то започна със същите номера като на колежките. Мега неприятно ми е постоянно да се отърква около мен, но славата има и лоша страна. Възпитан и уравновесен човек съм, но съм на границата да го ошамаря. Сто пъти му казах, че не съм от неговите. Винги съм се чудел с какво привличам жените и стигнах до извода, че просто съм супер конткатен и затова ми се получава. Не се хваля и не ми дреме дали ми вярвате, просто видях темата и реших да се разпиша. И отново държа да подчертая, че далеч не всички жени се държат така с мен, както и че изобщао не се занимавам с някакви млади, макар че веднъж ми се случи да излъжа една с двадесет години по-млада от мен. Та тя ми каза, че от мен лъхало на нещо мъжкарско и съм имал някакъв страшен талант да се държа супер с жените.

26.   От един чичак на 49 :-)

Поздравявам автора за това, че изглежда страхотно и определено има успех сред жените. Аз обаче реших да споделя една друга гледна точка, един алтернативен начин също да бъдеш харесван и дори свалян. Става въпрос за умението да комуникираш с жени, да не се спичаш при първи контакт, да имаш чувство за хумор и да излъчваш увереност. И да не се оплакваш, нито да мрънкаш – възприел съм принципа на британското кралско семейство „Никога не се оплаквай, никога не се обяснявай“.

1. 77 съм, 92 кг. Никога не съм се занимавал със спорт – изключвам ходенете по планините през студентските си години. Нещо повече – мразя спорта и всякакво движение, за мен това е губене на време. Дори колело не съм карал от повече от 20 години. Обичам разходките и да ходя пеша, но откак си взех годишна карта за градския транспорт, все по-рядко го правя, макар да знам, че трябва да отслабна. Въпреки леко прошарените ми коси обаче, хората казват, че младея и предполагам, че причината е, че не пуша, рядко пия и се опитвам да се храня сравнително здравословно.

На външен вид не съм нищо особено, ходя с обикновени дрехи, но винаги гледам да съм чист и спретнат. Открай врече обаче умея да общувам с жени. Не, не съм се родил такъв – дължа го на майка си, на сестра си, на техните приятелки. А също и на това, че много чета и се ровя и винаги мога да кажа нещо интересно. Без никога да съм бил досаден, нямам проблем да заговоря жена и още в първите минути на разговора да се пошегувам с нея. Нямам прегради, когатго трябва да заговоря жена, не се спичам като повечето колеги и познати, а по време на разговора не се държа като дърво. Жените явно ценят мъжете с чувство за хумор, а аз имам навика понякога в най-сериозните теми да намирам смешни моменти и да се забавляваме с хората около мен. Разбира се, не пропускам да се шегувам и със себе си. От друга страна, пак по мои наблюдения, жените харесват уверените и решителните мъже, а аз се опитвам да бъда такъв както в работата си, така и извън нея.

Щастливо семеен съм от над 20 години с деца и жена, с която се старае да не ми липсва нищо в семейния живот. Сексът също е на ниво, след толкова години заедно. Никога не съм имал нужда и не съм мислел да изневерявам, защото във връзката си намирам всичко, от което един мъж има нужда. А тъй като не съм срещнал друга жена като моята, не искам да я губя.

Цял живот съм имал много фенки, но както писах, никога не съм се изкушавал. В момента ме сваля чистачката от втория етаж – като отида сутринта да си взема кафе от машината, винаги се засичаме с нея. Според мен е около 30-те, може и да е ромка (макар и да няма характерните черти), не е и красавица (макар да има хубаво тяло), но както се изразява един приятел „бих я праснал“. Леко дразнещо обаче и това как в един момент жените тълкуват умението за комуникация с тях като причина „да ти се предлагат“, извинявам се за цинизма. И на мен ми се налага да охлаждам нечии мераци, което често е досадно, но понякога е интересно.

Последният по-сериозен опит за свалка беше на една колежка, по-малка от мен с 22 години. Тя е един от най-мълчаливите и срамежливи хора, които съм срещал. Не е от моя екип, но една състудентка ме беше препоръчала за помощ при дипломната работа. И сега ми е смешно като си помисля колко ли усилия й е струвало да ми изпраща прословутите женски знаци, че има интерес към мен... които аз охладих след като пофлиртувахме известно време. Не знам защо беше решила, че съм подходящ за нея. Може би защото е от село, свита и притеснителна, единствените й контакти с мъже са колегите, а те са пълни „дървета“, казвам го с извинение и неудобство – все пак и аз съм мъж :-) На външен вид не е нищо особено и определено не изглежда вървежна (макар да е със страхотно тяло), може би затова е така незабележима. Най-вероятно е още девствена, а вече e на 27. Но има странен характер, понякога чепат – зодия Овен е, а такива жени често „ни се водят, ни се карат“. Но аз познавам жените Овен много добре (и ги уважавам! ), тъй като и сестра ми е Овен, и аз самият съм Овен. Така че лесно успях да намеря подход към нея, което обаче беше изтълкувано неправилно. Няма лошо, момичето си търси партньор в живота. Сега почти само се поздравяваме, усмихваме се един на друг, а понякога си говорим, при което лицето й грее от щастие. И на мен ми е приятно, макар вече да съм я отрязъл.

Така че за мен това е тайната – умението да общуваш с жените, да ги караш да се смеят (безценно! ), да им галиш самочувствието, да говориш на жената за самата нея – разбира се така, че да бъдеш ненатрапчив, с много такт и чувство за мярка. Уви, чувството за мярка е това, което най-трудно се изгражда и култивира – не се учи в училище, не можеш да ти го предадат и в семейството – трябва ти сам да започнеш да усещаш нещата, а това става с практика.

Все ме напушва на смях като гледам как един колега, 35-годишен, ерген, търсещ жена, отчаяно блъска във фитнеса и няма-няма ми се чуди защо все на мен, дъртака, ми се лепят – а той, в интерес на истината, изглежда доста добре. Като го чуеш обаче отстрани дори как общува с колежките, веднага ти става ясно защо е сам. И защо нещата при него са почти безнадеждни...

27.   От по-голям от теб мъж

И какво толкова се чудиш, щом изглеждаш добре и се поддържаш, а и по принцип си те харесват жените, така ще бъде още известно време.

Аз нямам такова перфектно тяло(пълен съм) и мразя да тренирам, плешив съм, но се обличам стилно, и съм умен и интелигентен, и също има жени, които ме харесват, и по-млади също.

Но това мен не ме интересува, защото съм женен, а ние се обичаме със съпругата си и сме си създали много добро семейство, и аз държа на семейството си и не съм изневерявал, и не смятам да го правя!

И теб бих те посъветвал да не го правиш!

Но така като те чета - много повърхностно разсъждаваш. Човек като мине 50 години вече е "взел-дал" - според известния израз, и му е време повече да се замисли за духовните неща, за Бога!

Защото човек не знае, колко време още му остава и трябва да се грижи главно за вечния живот...

30.   Да, наистина толкова хвалби за всичко, но нищо за най-милото. Дали такъв самохвалко би пропуснал да се похвали и за това, ако имаше с какво?

31.   Каква комплексарска тема обаче, дори не знам защо е споделянето, на кого му пука колко сте вървежни или не, аз преди се бъзиках, че сигурно има мъже на 50-60, които правят хубав секс и изглеждат добре, но реално, да не кажа никога айде, не бих си легнала с някой на толкова години, независимо как изглежда и какво притежава.
Имам разлика с приятеля ми в годините да, но е нещо поносимо, голямата разлика в годините не е на добре.
Единствено може да се радвате, ако на тези години сте харесвани, има и жени на тези години, които също са харесвани, знаят го и не го коментират по сайтове.
Другото по-важно е, красиви жени ли ви харесват или в случая красиви мъже, защото често срещан е случаят една млада жена например или на колкото и години да е айде, да си мисли, че е много харесвана, а да не е нещо особено, както и мъж.
То и онзи как му беше името, забравих заряза жена си, Моника Белучи и се ожени за млада мулатка, красива настина и стройна ама какво стана накрая, тя го остави и се хвана разбира се с по-млад и красив мъж. Както Рачков и Анита например същото...

32.   Споко авторе, аз съм подобен чичак на 45.
Не само че имам бая избор, ами и разни стари бройки ми звънят периодично след някакви периоди от година две, пет примерно. Визуално винаги съм бил привлекателен за жените, но основното е че имам принципи на които не изменям, макар да изглеждам доста отвеян и спокоен.
Така хем жените не могат да приемат че винаги е на моето, хем че грам не ми пука коя решава че се дразни от това и какви решения взима. Така им идва тъпата ситуация че хем ме мразят, хем не могат без мен.

33.   Чичовците налазиха темата и започнаха да си фантазират. Излиза че след всеки чичо тичат по няколко жени :D Колкото и младолик да си всичко ти е 50 годишно и амортизирано. Няма как някой да предпочете теб пред младото 20-30 годишно лъвче. Един ден с 25-30 годишно момиче и ще си грохнал. Следващия ден ще искаш само да лежиш, а тя ще иска компания за тичане/ разходка/ кино/ кафе. Знайте си мястото и не се излагайте.

34.   Чичко паричко си.

35.   Явно имаш "Ханк Муди" извълчване, като в Калифорникейшън!

36.   Духовни си беше готин на всяка възраст, не само в Калифорникейшън :-))) където се снима от 47 до 54 годишна възраст. Има си чар, и осанка, и огромна доза сексапил. Никога не съм му давала годините - готин е колкото си иска!

37.   От автора:
Доста хейт има в коментарите, но има и много положителни коментари, което ме радва ;)
Какво ли не прочетох...
Темата си е съвсем истинска, но знам, че няма как да убедя някой, който не вярва!
До 19 Не съм търсил форума за да се хваля, а преди доста години имах проблем и стигнах до този форум и от тогава го чета от време на време.
Вчера просто реших да напиша темата, че да видя как е с другите мъже, а не да се хваля в анонимен сайт. Къде точно е ползата от това! Не искам да се сравнявам с младите мъже, а просто споделям за моята възраст и как изглеждам и се чувствам в момента.
До 23 Ако батерия от 1. 5 волта е 17см съм съгласен:)
Ако смяташ, че с този начин на живот го вдигам веднъж в месеца, то трябвя да те разалочаровам - мога да го вдигна и 62 пъти в месеца. Прочети как действат тежките физически упражнения.

До 30 Съпругата ми е по-млада от мен и сме заедно от над 20 години. Красавица, коята е в супер форма.
До 33 Казваш 30 годишна момиче!? Ако е някоя спортиска може и да не и издържа на темпото, но другите не вярвам чак толкова да ме изморяват - не четеш ли, че всеки ден съм в залата и тренирам - няма съботя, няма неделя. Не пуша, не пия алкохол.
Поздрави за всички мъже, които са споделили, че все още са във форма въпреки годините :)
Поздрави и на всички други - трябва малко по-голяма воля и нещата се случват.

38.   До 33. Чичовото, ние и на 50 можем да тичаме и да ходим по кафета, както и да правим секс по повече от един път на ден. Ако баща ти е грохнал и е развалина от плюскане на мазно, тлъсто, цигари и евтин алкохол, не всички на тези години са така. Да, няма спор, че едно младо лъвче е много по-привлекателно, но при равни условия с един чичак. Ако младото лъвче не може да обели две приказки на кръст и се е набухало с разни бози, които като му ги спреш и ще си изпикае мускулите за една седмица, много млади жени биха предпочели един атрактивен чичак. Огледай се колко чичаци са св по-млади от тях жени. Ако слушаш чалга, нещата са черно бели, но в реалния живот и при жените с повече акъл нещата не винаги опират до избор между млад и стар. И само за справка Мерцедес не е най-хубавата кола, както БМВ не е най-бързата и Найк не правят най-хубавите маратонки. Също така, запомни, че няма вечно млади, но има вечно тъпи. А дали темата е комплексарска, да - такава е. Винаги в такава тема се появяват младите комплексари, които освен че са млади с нищо друго не могат да изпъкнат.

39.   На 45г се бях позанемарил, но за 2 г влязох във форма и странно започнаха да ми се лепят млади жени. Първо започнах връзка с една 28 годишна, но не ми се женеше и тя остана с приятеля си. После с няколко колежки от 30 до 36 годишни, но за по няколко месеца връзки. Две студентки, но с тях беше само за секс и експерименти. А сега вече от половин година с 25 годишна. Много свястно и красиво момиче, иска и да забременее от мен. Засега нищо, но не мога да се определя, дали го искам, а е много добра и за съпруга и майка ще е добра.

40.   33, сама не си вярваш на простотиите, дето ги дрънкаш. На 30 не си никакво момиче, а си вече дърта, грохнала бабичка с изтекъл биологичен часовник. Мъжът на 50 тепърва е в разцвета на силите си и половата си мощ, и може да прави деца и на 80, а "лъвчетата" на 25 са с еректилна дисфункция от порното и анаболите, които тъпчат и нямат финансовата независимост и стабилност, която вие търсите, за да си уредите живота. Жените си знайте мястото, което е под мъжете, а не над тях, и никога няма да бъде!

43.   39, а ти дали можеш да я направиш щастлива тази 25 г жена?
А ти дали ще си добър баща?
Много се съмнявам, ще ти поомръзне тази, ще я зарежеш и ще й съсипеш живота.
Намери си някое хубаво курве като теб, да си хойкате на воля.

44.   "Не съм търсил форума за да се хваля".

Е, глупости, как ще си се похвалил? Даже си супер скромен.

45.   Моят мъж е на 42 и си е супер. Има най-хубавото тяло, прекрасни сини очи, малко сиви коси, които му отиват. Не се облича с ризи и костюми, а с дънки и тениска. Не носи часовници. Винаги ухае свежо, но не се парфюмира. Понякога дезодорант...
Сега ми разказа, че като е летял към къщи през цялото време си е говорил с едно 20 годишно момиче. Питах го дали е била секси, а той каза не... Може и да е била. Е, аз се гордея с него ако го харесват младите жени. Той е много комуникативен и забавен. В работата почти няма жени около него и не съм чувала за някоя да го сваля. Как тука някой разказва, че жените пиели от чашата му... Аз това не мога да си го представя да го правя... Или някоя яде от от сандвича на мъжа ми...
Аз работя почти само с мъже и не съм яла от нечий сандвич.
Сигурно мъжете се чувстват поласкани, когато някоя жена им обръща внимание

46.   38 - Чичка, защо като пишеш за младите, даваш за пример разни чалгаджии, тъпаци, надрусани и всякакъв отпадък като обратното на теб? А не се сравниш с млади класически музиканти - Атанас Кръстев, Пламен Цветанов, К. Генчев и стотици други, има много добри спортисти, не анаболни глупаци, учени, пишещи, артисти и пр във всички области. И те са къде по-атрактивни и успешни от теб. Да не говорим, че бъдещето е пред тях. Сравнявай се с тях, ако си толкова стойностен човек. Излез от изтърканите клишета за дискотеките, фитнесите, чалгата, иди на изложба, представяне на книга, опера. Ще видиш много и по-различни млади хора.

47.   39 - Ти докато се определиш, тя ще роди, ама от друг. Щом на 45 години си сам и още неопределен, ясна е работата.

48.   39 Момичето ще намери друг да й направи бебе. Ти докато се определиш ще стане време за пенсия. И чии памперси да сменя по-напред - твоите или на бебето?
38 - Чиче и най-мазния чалгар е по-добър вариант от увиснал чичак. Поне има енергия щом е по клубовете. Ти щом си стар ерген на тия години не ти е читава работата. Какво ще прави едно 25-30 годишно момиче с 50 годишен. Ще дреме вечер пред телевизора, защото ти нямаш енергия. То да не ви виждаме по улиците на какво приличите. Не можете да излъжете никого. Не знам защо се хабите, ами не си гледате старините.

49.   Размечтаха се дядовците. :)
Като гледам 50-годишните мъже по улиците само Аполони виждам. Едни лъвове облечени стилно, една класа. Само по анцузи, тениски, джапанки, суитчъри. Друго облекло няма. И бизнесмените така се носят, няма значение заплатата. Половината им коса е окапала още като са били на 20-30, ама на 50 са наресали някакъв рехав перчем. Или изобщо вече нямат окосмяване по главата. Но пък имат стабилно такова по ръце, гръб и крака. В телосложение са като буренце. Никакъв сексапил нямат в сравнение на Брад Пит, Том Круз и Джордж Клуни, които са и на повече години. Един Лени Кравиц на 60 ги удря в земята и автора и подобните нему в коментарите. Слушат
чалгии в механите и сърбат ракийца и шкембе чорба.

50.   Изумен съм е лумпено-дегенератските коментари на някои безлични същества. Повечето от тях се смятат за венец на еволюцията, но в интелектуално и емоционално отношение по -скоро са на нивото по ниско от това на трилобитите. Не знам защо с някаква пяна на уста де е нахвърлят върху момичетата и жените. Ами като не ви харесват, защо ги търсите. Аз харесвам жените, възрастен съм, чувствам се добре в средата на умни, високо образовани, културни и възпитани жени. Чувствам тяхната топлина и някаква трудна за дефиниране енергия, която те кара да си във съзвучие сам със себе си. Как намирате коментарът на №40. """33, сама не си вярваш на простотиите, дето ги дрънкаш. На 30 не си никакво момиче, а си вече дърта, грохнала бабичка с изтекъл биологичен часовник. """ Да, момичето или по -точно младата жена е в началото на един прекрасен 10-15 годишен период, когато има вече кариерно развитие, ясна визия за своето бъдеще. Браво на нея. Харесвам жените с гордо вдигната глава, с лично достойнство. Не идеализирам жените и те са напълно реални човешки същества със своите емоции, интереси, изживявания. Мъжете не сме по -съвършени същества. Единият без другият пол не могат да съществуват. Няма какво да се състезаваме кой е по-по-най. Жените и мъжете са на върхът на еволюционното развитие, те са единствените същества с абстрактно мислене, притежаващи втора сигнална система. Може би тази лумпенска конфронтация е предизвикана от американогейският, демократичен, феминизъм, разни перверзии, на които съвсем целенасочено и системно се придава огромна гласност като извращението "Me too". Случвало се, по време на работа в института да ме заболи глава, пия разни аналгетици, ефект равен на нула, колежката срещу моето бюро ме гледа съчувствено и може да сложи ръка на главата ми или да я притисне до гърдите си, и искрено съчувствие, и загрижен глас да попита " Как кака да ти помогне, как е на кака момчето, какво да направя за теб", а тя не ми е кака, даже е по-малка на години, но някак дали от загриженият глас, дали от от приятелският жест, като, че ли болката намалява, може и някакви биотокове тя да е излъчвала, знам ли. Да, не разбирам каква е тази злоба срещу жените. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

51.   До 49
Темата касае мъже/жени, които се стараят да се поддържат на тези години. За съжаление май същите са по-скоро изключение от общата извадка!
Ти явно не вярваш на описанието ми и съм сигурен, че ако се разминим по улицата изобщо няма и да си помислиш, че съм на 50 :) - точно затова е темата!
Пишеш за телосложение на разни световно известни актьори и ми приписваш шкембета, анцузи, липса на коса и т. н.
В момента тренирам по 5 дневна програма. Снощи програмата ми беше за рамене корем, която включва 8 упражнения.
Кардиото е на пътека 40-50 мин при максимален наклон.
Като мускулатура на тялото горе-долу съм стигнал до подобна на Лени Кравиц - основно релеф, без да търся обем.
Възстановяването не е като на 20-30, но с балансирано хранене, добър сън, амино, витамини, протеин, нещата се случват.
Засягаш и облеклото - днес съм с кецове, дънки, тениска и сако... очила, часовник и парфюм според стила на обличане.
Много ми е интересно ти на колко години си, как изглеждаш, и най-важното, каква е самооценката ти?

Забелязвам подкрепа от мъжете и за съжаление по-скоро хейт от жените, с няколко много позитивни изключения, като например за Дейвид Духовни.

52.   49, абе то всички жени искате Брад Пит и Джордж Клуни, ама вие Анджелина Джоли ли сте? Ако не сте, в което съм 1000% сигурен, значи нямате никакво право да предявявате такива претенции. А и дори да сте, няма как да стигнат за всички вас и повечето от вас, щат не щат, ще трябва да посвалят претенциите и да се задоволят с по-обикновените мъже, ако не искат да останат стари моми. Бутате се при мъже класи над вас на външен вид и пари, където не ви е мястото, а после се чудите защо ви овъргаляли за 1 нощ, и после изритали като мокри псета. Сами сте си виновни.

53.   До 49. Иначе младите дето срещам на улицата са всички перфектни и излъчват едно мъжество... Ако не са анболни батки, са се изсипали и са като круша в тялото. Всички тези извисени интелектуалчета не могат да пръднат, без да питат мама. Ако изобщо някой на 30 е самостоятелен, то където и да отиде, чичаци като мен го гласят по всички параграфи, защото е тотална шматка. А дамите са само на едни устни и силикони и пият повече химия дори от батките. Обаче шапка им свалям на младите лъвчета, защото може да са изсипани и шматки, но брадата и перчемчето са изпипани косъм по косъм като от списание. А на мен лично ми дреме дали някой вярва на автора или не. Лично аз се чувствам харесван от жените и имам избор, ако искам да си легна с някоя. Лошото е, че младите девойки рядко могат да предложат това, което една поддържана лелка на 40 може да ми предложи като секс и общуване. Та съм сколонен да преживеа малко целулит или някоя бръчка за сметка на цялостното преживяване. Както мъжете, така и жените на 40, че и на 50 имат своите хубави качества в сравнение с младите лъвчета и лъвици. Само погледнета в колко теми младежите описват влечението си към по-сатри от тях дами. Същото е и с някои от младите момичета, които виждат в чичковците качества, които не виждат във връстниците си.

54.   Ехо, жените, само да ви светна, че тия които трябва да се тревожат за възрастта си сте вие! Мъжете като водим активен начин на живот хич не ни бие биологичния часовник както вас жените. Аз съм на 38, остави ме мене, ама баща ми си направи две деца на 69 и на 72. Мъжете можем да го вдигаме докато сме живи и спермата ни е годна! Мъжката ерекция си работи постоянно, ако човек се поддържа! Жените сте тия, които за съжаление гаснете след 40 полека като свещички! Така че си мислете, докато още организма ви не ви е предал да си намерите мъж да ви оплоди, че после става страшно! Пък на колко ще е мъжа няма никакво значение, защото мъжа е мъж и той винаги може да опложда!
Да не говоря за другите екстри, които предлага с възрастта като отношение, мъдрост, пари, коли, почивки и какво ли още не! Тия дето си мислите, че са ебачи щото се друсат с каквото намерят и са се татуирали, много често се оказват те наебаните. В буквален смисъл! Знам за доста такива случаи. Пенис коланите стават задължителен аксесоар за жените с такива "мъже".

55.   51, Лени Кравиц ще го стигнеш в мечтите си. Както и Том Форд, който е на 62. Знаем как изглежда масовият българин на 50-тотална развалина. Това, че блъскаш във фитнеса и носиш кецове не те прави стилен мъж. Вярвай си, че по улиците припадат жени като се зададеш.
52, то само обикновени мъже има. Криза, ама да не се налага да спим с жени, ще се жертваме.
54, този твоя баща май е имал помагач. Млад. Учили сме биология, знаем до каква възраст мъжа го вдига и прави нещо. Можеш да излъжеш първолаче, че и на 80 правят деца.

56.   Добре се посмях с чичките. На един баща му направил бебе на 80, на друг учинайко му на 90, на трети лелинко му на 96. Измислици на квадрат. Както казах - истината по улиците е съвсем друга. Големи реклами с надеждата някое момиче да се излъже да прибере набор на баща й да го дундурка. И голямо плюене по младите мъже. Не ви щем ни парите, ни колите, ни другите "екстри". Искаме набор, с който ще спечелим всичко сами. А не грохнал чичо. Не искаме децата ни да берат подигравки с бащи, на годините на дядовците на другите деца.
54 Толкова се жегна че изписа 10 реда небивалици.

57.   Н 54- ехооо, мъжле, така си светна, че са ти прегорвли невроните.
Мъжете (много от вас) около 40 вече сте с шкембе та, плешиви "плувците - семки" са ви наполовина и те лениви и с голям % вероятност дори и да заплодите, детето да е със заболяване, да не говорим за андропаузата като ви чукне какво хаховци сте.
За вдигането--на много от вас самолетите ви вече едва мърдат.
Пък как татко ти е правил деца в 3-та възраст, .. хм... дали е "стрелял" той или помощник, няма как да си сигурен. Дори и да е той плодовитият дядо, на 90 г ще се радва на абитуриент ако е жив ли? ! С какво ще е полезен на жена си и децата?

58.   55
Лени Кравиц и Том Форт да не са извънземни!
Какъв е проблемът да поддържам подобна форма?
Това, че виждаш само грохнали и мърляви мъже не е мой проблем.

От автора...

1-50 от 67