Попаднах на необикновен мъж. Как бихте постъпили?
Здравейте! Жена на 28 години съм и бих искала да потърся съвет от вас относно това, което ми се случи с един мъж последните дни. Той е на 30 г. Запознахме се с него на пикник, който беше организиран от наши общи приятели. Когато за пръв път си поговорихме, ми се стори много свестен... и все още ми се струва такъв. Не просто е свестен, ами и много добре образован, интелигентен, доктор по агрономия, университетски преподавател. Много ми допадна като човек, разговаряхме доста време, понеже стана така, че по едно време седнахме един до друг, и реално осъзнахме, че имаме много общи неща. И двамата на по-млада възраст сме тренирали лека атлетика, като се оказва, че сме били в един и същи клуб, но сме се разминали - той се е отказал, тъкмо когато аз съм започнала да тренирам. Така изведнъж за няколко часа станахме много близки и понеже много ми допадна като характер, но същевременно ми се стори леко притеснителен, реших да му поискам номера. Излязохме на среща, после на втора и в крайна сметка нещата се случиха. След като се отдадохме на ласки, ми предложи да прекараме вечерта у тях. Аз се съгласих и веднага отидохме в дома му. Взехме си по един душ, сладки приказки и накрая пристъпихме към кулминацията. Тъкмо когато започнахме да се събличаме, той ми призна, че никога не е правил секс. Стана ми много странно и за момент се озадачих, чудех се дали искам да продължа с него. Знам, че някои ще ме укорят, но все пак можете да разберете предразсъдъците ми. В крайна сметка правихме секс и както може би предполагате, всичко свърши за половин-една минута. Не ме интересуваше, че не ме е задоволил, знаех от момента, в който ми каза това, че първият ни секс няма да е нищо особено. После се гушкахме и целувахме, отдадохме се на романтика. Когато се събудих на другия ден обаче, го попитах каква е причината никога да не е правил секс досега и той ми отговори, че цял живот е учил и е искал да се развива, а от няколко години тотално се е посветил на научната си кариера и просто никога не е идвал момент да се отдаде на жена. Разбирам го, но все още ми е странно цялото това нещо и когато си тръгнах от тях, си помислих, че все пак не е много нормално да е девствен на тази възраст, каквито и високи кариерни цели да си е поставил. В крайна сметка толкова време да стои на сухо означава, че явно не е много сексуален, а и това въздържание е много нездравословно. Все пак още на 14 момчетата ги тресат здраво хормоните и ако не са започнали със сексуалния си живот, то поне се интересуват от порно, говорят си постоянно с приятели за момичета и това несъмнено им заема централно място в живота, заедно с ученето. Та не мога да повярвам как толкова време се е въздържал от секс, а може би не му е идвало и на ум за това, не знам. И се чудя дали наистина си заслужава да продължим заедно, при положение че явно си пада малко по-себецентричен, погълнат от кариерата си човек, а и сексът очевидно не е сред приоритетите му. За мен пък е сред важните неща в една връзка, въпреки че със сигурност не е най-важното. Какво бихте ме посъветвали? Искам само да кажа, че не ми е проблем самата му девственост и това, че първите пъти няма да са сполучливи и ще трябва да го уча известно време кое как, а това, че очевидно му е трудно да създава емоционална връзка, макар иначе да е много свестен, умен и начетен човек.

Коментари

51-51 от 51

56.   Не е необикновен, а съвсем обикновен. Просто ти си свикнала на лошите топ батки с брутална физика, татуси и брада, и сега този ти се е сторил скучен.

51-51 от 51