Споделена история от Други

Има ли зли духове в някой полу и скъпоценни камъни?
Много популярни са така наречените кристали. Има цели магазинчета, където ги продават. Уж скали, но определено от някои от тях ми става лошо. Сякаш имат енергия. Получих здравословен проблем от някой от камъните, които закупих.

Коментари

1.   Какви здравословни проблеми, какви са камъните?

2.   И аз се бях подвел по това. Бях си купил Рубин колкото орех и го носех за да ми дава сили и да ме пази, защото бил съвместим със зодията ми, а направо ми се разказа играта тогава от кофти случки. Това с кристалите според мен е много вредно и те са като цветните стъкла на очила през които като мине светлината(енергията) тя придобива цвета на стъклото през което е минала. Пробвал съм и с желязо и тогава станах студен и тежък и жесток като самата му вибрация и някак си ми ограничава сетивата. Това правят всички кристали-като мине енергията през тях тя цялата става само в един тон, този на кристала, а другите тонове на енергията са потиснати. Затова и си получил/а здравословен проблем.

3.   Здравей, наистина не ти го казвам с хейт, нито се заяждам, но понеже другите няма да ти го кажат, ще ти го кажа аз. Това, което говориш, не е нормално. Съветът ми е да посетиш психиатър. Няма нищо срамно в това, нито пък там ходят само луди. Просто за мен зрял, мислещ човек, да вярва, че има духове в някакви камъни, не е нормално.

4.   Има

5.   1 ами аметрин. Сложих го в джоба и получих нещо като възпаление на единия тестис.

6.   Чувала съм, че основно в скъпоценните се заселват. Ако може да избираш между керпич и тухла, кое ще предпочетеш;) полускъпоценните не ги кефят злите духове. Виж понякога в полускъпоценните може да има нишки радиоактивен радии или други радиоактивни метали и от там да имаш главоболие.

7.   А да и от тигровото око ми се получи проблем в очите. Не само имах примигмане с едното око, но и стана нещо като възпаление. Изхвърлих го, но си остана проблемното виждане. Виждам нещо като кръг когато гледам към светлини.

8.   Глупости! Или те пречистват или в много редки случаи не са за теб! Вземи си оргонит, 2 седмици ще си като черво докато те пречисти и после ще видиш, има за здраве за пари за любов за късмет. А за камъните ти трябва да го почувстваш да го пречистиш и заредиш.... ако го вземеш от магазина и го сложиш на врата си не бива така, , винаги се пречистват и зареждат.