Телепатично усещане, че някой те харесва
Здравейте! Случвало ли ви се е да имате телепатично връзка с някой, който харесвате. Моля споделете…
Сетих се за НЯКОЙ от преди 5 години, с който никога не е имало нещо. На следващия ден ми се обади да излезем … от тогава имам странни мисли, които не ме напускат.

Коментари

1.   Рядко, но се случват подобни неща.

2.   Аз имах много странен случай.
Има една готина съседка, която съм виждал, но нищо - нито съм я заглеждал, нито ми е правила някакво впечатлиние.
Една вечер от нищото сънувах, че ми се натиска и се целуваме, като сънят беше много еротичен!
След няколко дни още от далече видях, че ме гледа, а като се разминавахме започна да ме гледа в очите, с онзи поглед!
Отместих си погледа, че ми стана много неудобно, но тя не!
След няколко дни при разминаване пак се погледнахме, но този път никой не отмести поглед!
След време се запознах с нея, но и двамата сме обвързани и си оставаме само с харесването! Където и да се видим само се гледаме, че пред другите се правим, че не се познаваме, а когато сме двамата се поздравяваме.

3.   Би било яко, ако беше възможно. Това го има във фентъзи книгите само.
Истината е много по-банална и грозна. Този някой го е нахванала кризата в любовен аспект и прелиства черното тефтерче за успешни и неуспешни свалки. Чуди се къде ще го огрее. Не си вкарвай романтични бръмбари за телепатии, магии. Може и на теб да ти е скучно в любовен план и да си се сетила за неуспешна свалка с този. Само ти ще ревеш после. Виж се с човека, няма лошо, но не бъди толкова лековерна. Потенциална жертва си с това идеалистично мислене.

5.   Хм.... всичко е "сенсес", иначе се вкарвате в някакви облаци и филми-мечтатели и меланхолици в нет пространството :)

"Да срещнеш Джони Блек" е равносилно и присъщо на незавършени и нереални романтици/чки, които безцелно се лутат в живота м/у истинската действителност и принадлежност и несигурноста-невежа в себепознанието... а за биологична еволюция-да не говорим...
Не забравяй накрая "паулъра" на телевизора :)), а аз отивам до магазина за покупки-а разбери в кой и какво ще си купя и чакай да ти позвъни айфона-евентуално, за да те поздрави някой с "дъст ин да уинд" на "канзас"
Чао от реален човек с практично и логично мислене!!! :)

6.   Случвало ми се и аз самия мога да пращам послания, не се шегувам. Една бивша ме научи едно време. Вечерта я питах дали знае нешо по въпроса и тя ми описа точно това, което усетих. И сега се свързвам така да се каже понякога с някой.
След това общуват с мен по съвсем друг начин. Може да ви е смешно и да ме мислите за луд, но аз за себе си знам какво изпитвам и какво другите усещат от тази комуникация.