Капризен ли съм?
Проблема ми е, че ако обичам някого, за да се чувствам добре, трябва да съм приоритет за този човек, и не мога да съм трето колело. Ако съм трето колело не съм щастлив, не мога да гледам жената, която обичам, с други хора. Доста хора ми казват, че съм капризен. Според вас капризен ли съм наистина щом не мога да гледам с други хора жената, която обичам? Под, , не мога да я гледам с други хора" имам предвид, че не се чувствам добре, когато тя има връзка с хора, различни от мен.

Коментари

1.   Дефицит на внимание. Мама и тати не са те обичали и гушкали много. Или си дете на разведени родители. Няма друг вариант, искаш да обсебваш другия. Имах общо с такъв преди години. Ревнуваше, ако излизам с приятелки, ходя на гости на баби и дядовци. Ако просто реша да правя нещо, което не включва него. Мислеше си, че изневерявам, въпреки че такова нещо изобщо нямаше. То писане постоянно, звънене. Ад. Ама живееше само с майка си, бащата беше ги оставил. Донякъде си го обяснявам с това, че се държеше така. Сега, ако ме накараш, такъв не бих търпяла. Ама тогава лапешки акъл, мислех си, че е много нормално. Че всички са такива. Че това е внимание и любов.
Всеки човек трябва да има време за себе си извън връзката. Да излиза с приятели, да има хобита. Да обръща внимание на родители и роднини. Да няма задушаване.
Ако другия флиртува с други, тогава имаш право да се засягаш. Но по-скоро си много обсебващ, не е нормално това. Търси причината в детството и семейството си.

2.   Некви пълни простотии са това. Такава каша ти е в главата, че се чудя са те съжалявам ли или да ти дам направление за психо лечение.

3.   Т. е. искаш да не участваш в любовни триъгълници, това ли ти е изискването?

4.   Тази тема, колкото и да я пускаш нещата няма да се променят и няма да си върнеш момичето. Как се чувстваш ти си е само твой проблем. Нея това не я засяга и не е длъжна да е с теб. Не ти е съпруга, не ти е годеница, не ти е никаква щом сте де разделили.

5.   Не, ти не си капризен, ти си ревнив. И това ако не изкорениш това чувство няма коя жена да те търпи. Или и да се намери някоя, то тя ще е много слаба психически и ще престанеш да бъдеш привлечен от нея. Ако връзката с други хора на жената, която обичаш е интимна, тогава говорим за съвсем друго нещо :D Сещай се сам.

7.   Жените в днешно време общуват с много хора, това не можеш да го избегнеш. Няма как да я затвориш в кула, и да вижда и общува само с теб. Щастлив, нещастен, това е.

8.   Автор: Тоест искате да кажете, че е нормално жената, която обичам да се целува с други, да спи с други вместо с мен?

9.   Автор: До 1, 3, 5 и 7, имам предвид, че не се чувствам добре, когато я гледам как се любува с други, вместо с мен, иначе ако излиза с приятели и родители не ми е проблем. Но когато се любува с други, ми става лошо. Няколко човека ме намразиха заради това и ми казаха, че съм бил капризен, щом не мога да я гледам как се любува с други.

10.   Изискването ти е съвсем нормално.

Повечето хора, които познавам, също разсъждават така.

Просто тая жена, която визираш не е ТВОЯТА! Остави я!

В свое време ще срещнеш своята съпруга и тя ще обича само теб и няма да се интересува или занимава с други мъже!

Имай търпение!

11.   Не си капризен. Някакъв напълно ненормален, обсебващ и задушаващ тип си. Докато си такъв ти пожелавам да си все сам и да не тровиш живота на никое момиче. Светът не се върти около теб. За такива психари съм гледала филми и чела само в книги. Дано никога не попадна на такъв. Само фактът че пишеш не знам коя поред тема с едно и също съдържание е показателен че не си наред. Търси психиатър.