Влюбен и загубен
Минаха близо 7 месеца и все още не мога да я забравя. Никога не съм вярвал, че съм способен да съм толкова погълнат от друг човек, толкова да имам нужда от един човек и да ме боли физически, че не мога да му кажа, че съм влюбен в него. Става въпрос за момиче с което прекарахме близо 13 месеца в дълбоки взаимоотношения, момиче което ми е показвало, че въпреки различията ни, можем да минем пред каквото и да е било и думата “омраза” да я няма, поне в моето съзнание. Момиче, което не би погледнал просто за едното излизане или писане, момиче с което би преживял определено време и усещайки след това нейната липса. За съжаление така се стекоха обстоятелствата и прекратихме взаимоотношения поради различни причини : хващане в измама, скриване на информация, недоверие от нейна страна, несигурност от нейна страна. Странното е че точно когато се запознахме, в главата ми излезе следното изречение : Това е момичето, сигурен съм. Знаех с цялото си съзнание, че това момиче е за мен, и двамата имаме цели и ги следваме, тя ще учи медицина, аз право, и двамата сме колкото емоционални, толкова и затворени, толкова неща ни свързват, учудващо е да не намериш човек който да е толкова интелигентен и да можете да си говорите и да коментирате различни теми като постави върху всяко нещо смисъл, защото това между нас поне за мен имаше смисъл. Обичам това момиче и дори когато прекратихме отношения - аз и простих всичко, защото я обичах, защото ми беше по-важно да си стъпя на егото и на своите предразсъдъци, за да може да има шанс за нас ако това все още е възможно. Мога ли да попитам как се превъзмогва такъв тип болка или съвет как да привлека вниманието и въпреки че не учим вече заедно и нямаме контакт, през общи познати ли това да се случи или…
П. С С въпросното момиче което обичам избяга след като ми каза че и тя ме харесва обратно. Просто промени решението си от единият ден за другия. Какво бихте ме посъветвали, да се свържа с нея след толкова време или да я преодолея, защото специално тук идея нямам как, опитах почти всичко - нови контакти, излизания тук, извън чужбина, фитнес, нови хобита, но не може да ми излезе от ума. Имам нужда от нея.
Предварително Ви благодаря!!!

Коментари

1.   От човек на близо 60г щастливо женен

Авторе, ще ти го обясня възможно най-просто:

Ако това беше наистина жената за теб - НЯМАШЕ ДА СЕ РАЗДЕЛИТЕ!
А вече щяхте да сте сключили брак и да сте създали семейство!

Щом това не се е случило - ЗНАЧИ ТОВА НЕ Е ПОДХОДЯЩАТА ЖЕНА ЗА ТВОЯ СЪПРУГА!

Това не е ТВОЯТА ЖЕНА, бе човек, разбираш ли?

Знам, че все още си влюбен(и загубен), но като поизтрезнеееш - ще видиш, че съм прав!

Така, че спирай да съжаляваш и да мислиш повече за тая жена!
В свое време ще срещнеш подходящата жена за своя съпруга, само бъди търпелив и вярвай и се уповавай на Бога!