Досега не бях срещала такова момче!
Здравейте,

Искам да споделя моята история и да чуя вашите мнения. Запознах се с едно момче от моя град, което наскоро завърши. Вече повече от два месеца общуваме само чрез чатове. Той постоянно има някакви ангажименти и никога не намира време да се видим. Дори ми каза, че ако се виждаме, това ще бъде евентуално веднъж на година.
Впоследствие премислих нещата и си казах: добре, той не може да намери 2 часа да се види с мен, но да ми пише от сутрин до вечер може. "Ангажиментите" му явно не съществуват. Докато си пишем, той си е вкъщи сам, т. е. можем да излезем и да се видим, а не да си пишем по 6 часа на ден без спирка. Извинявайте, но наистина заетият човек ще те остави за един ден без да ти пише, а не ще праща reels-ове и ще пише едно и също 24/7.
Обясних му, че няма как да стане такъв тип отношения, и той се ядоса и ми отговори, че не може да се виждаме, евентуално един път в годината. Извинявайте, но това е побъркано. Първо ми обясняваше колко приятели има и как излиза с хора - оказа се лъжа, антисоциален е. Второ каза, че ще има възможност да се виждаме, защото искал много да се получат нещата между нас - оказа се, че лъже. И третото, което е напълно абсурдно - не може да ми обяснява, че след 20 часа било страшно и че мама ще се притеснява за него. Извинявайте, но той не е 10-годишен. ( 19 годишен е )
Според мен просто не беше преживял бившата си, за която не беше спирал да говори, и понеже не иска сериозна връзка, ме държеше като заден план.
Абсолютно съм на мнение, че живият контакт и това да видиш човекът на живо, да видиш какво ще каже без помощта на интернет, е много по-усилваща възможност за развитие на отношенията. Също така, не можеш да отделиш време на "гаджето си" за повече от 4 месеца...

И ми обяснява как не искал нещата да приключат, кои неща? , точно два пъти сме се видяли ;)

Коментари

1.   Не се занимавай с него, вече втора тема пишеш за този, май си обсебена. На твоите години ще ти е най-лесно да си хванеш друг, така че действай.

2.   Бягай от този социопат

3.   Поредната тема, в която имаме пренаситена виртуално объркана мадама. Цялата драма е че те реже, че не се чувстваш велико от неговото разграничаване, а си свикнала на такова. Повечето мъже станаха досадни подлоги правещи всичко да се докопаят поне до целувка, този очевидно не е такъв и това хем те кара да го мразиш, хем те дразни че е честен, хем не можеш да преживееш такова отношение към теб.
Всъщност читавите мъже са такива, откровенни, не губят ничие време и това вместо да бъде приемано добре от жените, се преработва и се твърди, че такива са нарцистични, токсични боклуци, само защото не ви ходят по свирката.

4.   Може и това за бившата да е лъжа. Човекът има някакво отклонение. По-добре не се занимавай с него. Блокирай го и толкова.

5.   Това за мен не са никакви отношения първо на първо.

6.   Ох поредния нежен ретард дето оная работа му е само за украса.. те днешните джендъри ги е страх вече да излязат.. много притеснителни, чувствителни.. това момче ли е, какво е.. аз едно време излизах тайно от нас в 1 през нощта да отида пред блока на гаджето да се натискаме...

7.   Мен приятелката ми ме заряза преди 2 месеца. В доста тежък за мен момент. Остави ме за мъж който когато в попитах дали харесва и обича тя поклати глава. После каза ще свиквам. Чувствам се много зле и самотен. До сега не съм срещнал жена с която да чатя. Тя ми пише от време на време, но не е същото.... Бяхме в различни градове и аз пътувах по няколко пъти на месец. Накрая след няколко години връзка не пожела да дойде при мен, а остана при майка си която и казва какво са прави и с кого да е. Така че в известна степен разбирам момчето. Опитай се да му дадеш време и да го подкрепиш.

8.   Виждала ли си го поне на камера? Да не се окаже някой чичка, който се изживява като младеж.

9.   Момиче да не си някаква мазохистка? Човека те режи като за шампионска лига и ти вика зает бил някакъв насран пиклеш на 19г още не може да си преживее бившото му гадже което са си направили сефтето... И в крайна сметка като си пишете като някакви зомбита по този месинджер по 20 часа и като не може да ти отдели време да се запознаете защо продължаваш да се занимаваш в този екземпляр? Малко въпрос със повишена трудност зададох май.

11.   Губиш си времето, изобщо не си пиши с него

12.   Скъпа, излагаш се, че изобщо се занимаваш с този пръдльо. И аз съм на 19 и момчетата на моите години са пълен ужас. Не се занимавай с него, но го отрежи деликатно, че после са нагли и бълват слухове, че сме какви ли не. Отговаряй му по-рядко, докато напълно спреш. Накрая като нищо ще ти се моли да се видите. Но според мен ти се подиграва с това отношение и се бъзика с теб. Напълно го изключвай от картинката. Като нищо да е неадекватен.

13.   Това е 100% catfish.