Не ми е приятно да съм резерва
Пиша ви, защото искам поне за малко да си излея душата. Не ми е приятно да се сближа с някое момиче, да се сближим, после да си търси хора за връзка, а мен да ме поставя на резервната скамейка. За да съм ок, трябва аз да съм й основния. Има ли и други хора като мен?

Коментари

1.   Изглежда ти сам се поставяш в тази ситуация и се правиш резерва.

2.   Основния вика. Не трябва да си основния, търси тая за която ще си единствения. Макар че на разсъждения си доста зле.

3.   Нищо не можеш да направиш по въпроса, дори най-грозните и дебели момичета могат да си намерят в пъти по-лесно от теб сериозна връзка

4.   Коя поредна тема пишеш?!
Като забележиш нещо такова, прекратяваш.

5.   Такива хора като теб винаги е имало и винаги ще има, работата е там просто като видиш, че те поставя във френд зоната да и покажеш, че не искаш да си там ако не е съгласна, ми довиждане.

6.   Абсолютно недей да бъдеш. За да те остави някое момиче на "резервната скамейка", означава чисто и просто, че не те харесва. В този случай трябва да си тръгнеш. Търси момиче, което те обожава и ще направи всичко за теб! Успех!

7.   Едва ли на някого му е приятно да е в подобна ситуация.
Съвета ми е да не чакаш. Ако видиш, че не става почваш да търсиш друга, а на тази може да и се обаждаш един път на месец, колкото да провериш ако е загоряла - да и удариш една.

8.   На никого не е приятно, следователно не бъди резерва. Постарай се да имаш истинска връзка. Помисли защо се отдръпва и виж какво можеш да подобриш за в бъдеще. Да я питаш няма смисъл, самоанализирай се.

9.   Казваш, че искаш да си основен, това е решението.

10.   Колко пъти ще го пускаш това? Досаден ставаш. Ако си повтарял така едно и също на момичето, ясно защо си резерва. То и във футбола всички искат да са в основния отбор, но трябва да покажат класа за да са там. Останалото- на резервната скамейка. Или да гледа мача по телевизията.

11.   Бил съм и в двете позиции. Тоест имало е жени, които съм обичал, а те са ме държали уж за приятел, а в действителност просто за да ме използват. Имал съм приятелки които са хлътвали по мен и колкото и да е неприятен разговора винаги съм им казвал, че не изпитвам същото към тях. Нормално е нещата не винаги да са взаимни. Не е нормално да давате фалшиви надежди на някого само защото ви е удобен.

12.   Важното е да чукаш.
Дори и резервна влиза ли пишйата на топло, значи нещата се движат напред.