Разваляне на магия
Здравейте. Не мога да забравя бившата ми, и с времето започвам да си мисля още повече за нея. Приятелите ми казват, че имам магия. Според вас възможно ли е? Аз и да съм с връзка с друга жена, пак доста често си мисля за бившата ми, заради това вече не искам връзки. Дали има смисъл да отида да ми развалят магията и да си намеря друга жена?

Коментари

1.   Айде стига вече с тия магии бе, през 3 дена тема за магия.. Бавноразвиващи ли сте, голям, зрял човек си, как може да вярваш в такива неща?

2.   Честа причина една загуба да бъде непреодолима, е когато има примесено чувство за вина. Ако и твоят случай е такъв, сам можеш да си развалиш магията, като си простиш.

3.   Магията е готино оправдание, ама не е това. Друго е.

4.   Няма такова нещо. Просто не си си оставил време да я забравиш.

5.   Авторе, щом сте се разделили това означава, че това не е подходящата за теб жена! ТЯ НЕ Е ТВОЯТА СЪПРУГА! Разбираш ли авторе?

Така, че не страдай за тази жена и не се тормози!
Забрави я по най-бързия начин! Изобщо не си спомняй и не мисли за нея! Ако ти дойдат помисли за нея - веднага ги прогонвай и не мисли за нея! Ако ти е трудно - помоли се на Бога да те освободи от тези мисли!

В свое време ще срещнеш подходящата жена за своя съпруга и ще си имаш семейство и деца!
Само се надявай и уповавай на Бога!

И благодари на Бога, че те е отървал от тази неподходяща за теб жена!

Относно това, че приятелите ти казват, че имаш направена магия: и от какво са решили така? От това, че не спираш да мислиш за нея ли?

А и кой да ти е направил такава магия? И защо?
Бившата ти ли? - и от какъв зор? Нали вече била с теб!

При по-чувствителни хора, е нормално дълго време да мислиш за нея, особено ако не вземеш мерки, за да я забравиш. Но това лека полека стечение на времето ще отшуми. Следвай и съветите, които ти написах по-горе!

Ако чак толкова не можеш да се отървеш от тези мисли, примерно още 1-2 години, тогава върви и поговори с някой по-опитен православен свещеник, и той ще прецени има ли такова нещо, и ако има - ще ти каже какво трябва да се направи.

Но според мен е много малко вероятно да има такава магия, а просто проблемът ти е, че продължаваш да мислиш за нея - тоест мъчиш се да гасиш пожара с бензин!

Както ти писах по-горе, решението е: изобщо не си спомняй и не мисли за нея! Ако ти дойдат помисли за нея - веднага ги прогонвай и не мисли за нея! Ако ти е трудно - помоли се на Бога да те освободи от тези мисли!

6.   Оф, писнало ми е от такива "приятели", да ти кажа.
С един мъж в миналото бяхме толкова влюбени, че бих си дала живота за него. Обаче приятелите му бяха завистливи индивиди и направиха всичко по силите си, за да му сринат отношенията с мен. Той, понеже беше малко по-наивен (или глупав), се връзваше на всичко и в крайна сметка ме загуби. Последствията - всичките му приятели се накефиха на макс, че са успели, и си хванаха половинки по мое подобие веднага след това, а той остана сам.
Започна да страда, като от мъка започна да спи с всяка и дори направи дете на една. Сега, понеже все още помни колко съм го обичала навремето, и знае вътре в себе си колко е било специално всичко това, не спира да мисли за мен. Постоянно чувам от странични хора за него и как още имал чувства към мен. Естествено, никога няма да му отговоря вече на чувствата, знаейки как остави всичко между нас да рухне от едната глупост. Още повече - има дете, а аз никога не бих била с мъж с дете.
Имам си свой живот, лично обкръжение - изобщо не ми е до този човек. Дори, ако не бяха страничните подмятания, нямаше и да се сещам за него. Но тези същите "приятели" в момента спекулират точно с това - че съм му била направила магия и трябва едва ли не да ме линчуват за това. Представящ ли си?
На това му казвам лудост аз, не знам ти и приятелите ти как бихте го нарекли...
Та, не, не е магия. Просто си още влюбен в нея, най-вероятно.
И не е зле да го приемеш и да продължиш някак напред.

7.   Отиди дай 20 000 лв. на първата циганка на пазара която ти предложи да ти гледа и магията ще изчезне.

Ей, абе четете бе хора, развивайте се, мислете.

8.   Пак ли ти? Не ходи на врачки и тем подобни, иди на психиатър!

9.   Автора: От две години не мога да я забравя, каквото и да правя, постоянно си мисля за нея, включително и ако съм с връзка с друга жена

10.   до автора след коментар 9

Човекът в коментар 5 ти е написал решението на проблема ти, кое не разбра?

11.   Потърси я. Но без големи очаквания.
Даже без никакви конкретни.
Ако откаже среща или разговор- значи всичко е приключено отдавна.
Ако и тя мисли за теб и е сама, което не е изключено, може да се намерите, но вече променени и узрели.
При всички положения ще имаш повече яснота и ако не се получи нищо, със сигурност ще спреш да мислиш за нея.

12.   Авторе, колкото и истории да пуснеш, само си губиш времето. А според мен то ти е необходимо. Може и да бъркам. Ако е така, предварително те моля да ме извиниш. Късмет!

13.   По добре е да и се обадиш каквото и да се е случило между вас. Така се измъчваш, защото си влюбен. Н 11 е прав според мен.