Мъж се гледа като куче
Здравейте!
Давам направо по темата. На 30г съм и всички ви казват, че съм "много добра". Вече ми се повръща, когато го чуя, но както и да е. Привличам мъжките погледи, но нещо се случва и не прераства във връзка. Не е, защото спя с тях на първа, втора или трета среща! За мен е важно да опозная човека, а в днешно време мъжете искат да стане всичко бързо. Особено, ако са над 30. Веднъж един професор ми каза, че мъж се гледа като куче. Че трябва да мачкам, за да ме уважават. Човекът е на 80+ и бях много изненадана от думите му! Вие какво мислите? Ще ми бъде интересно!

Коментари

51-54 от 54

53.   По голяма глупост не бях чувал никога.
Да мачкаш и тъпчеш друго човешко същество е функция на рептилоидния мозък , отговорна за оцеляването на индивида (fight and flight responce). Която за съжаление се наблюдава у много неуспели да еволюират човеци. Еволюирало човешко същество е това, което уважава себеподобните си и ги третира, както третира себе си. Да "мачкаш", контролираш, манипулираш и да се сравняваш с някой друг е твърде примитивно.
Навярно изтъкваш, че бил професор, за да подчертаеш че мнението идва от авторитет. Никакъв авторитет не е. Този е просто някакъв примат. Нищо учудващо за професорите в днешно време. Примати, като този се сравняват с другите и за тях е въпрос на социален статус да трупат дипломи и титли. Реално са зубрачи, неуспели да бъдат хора.

54.   Спрете се с тая простотия бе! Мъжът се гледал като куче?
Я пак си помислете драги феминистки, кой е чорбаджията и кой кучето. Кой е физически по-силен, а? Ако жена започне да се блещи на мъж и да го мисли за куче, като му заповядва и се гаври с мъжкото его ще яде бой до скъсване. И ще се моли мъжът да не я пребие от бой като куче, което иска да хапе ръката която го храни. Силен е мъжът и ще бие жената, а жената винаги ще се моли на мъжа да не я третира като куче!

55.   До 52 - Баш! Тоя 51-и беше най-аутистичния пост в тоя сайт, можи би след на ония откачения, дето все пише по 500 реда коменти.

56.   Почне ли някой да ми умува обилно и напоително, разбирам че ме вкарва в "неговата кошара". Воденето и партньорството са двустранни процеси и взаимно препокриващи се. Ако се гледате като куче и котка, коментарите да ви за сайт за домашни любимци.

51-54 от 54