За фалшивите бракове на актьорите
Забелязвам напоследък една тенденция - най-известните актьори парадират в социалките как обожават жена си, видиш ли тя е неповторима, богиня, невероятна и в същото това време, докато цитират тия неща, пишат и се виждат с други жени, ама иначе постоянно се обясняват как са с най-уникалните жени в живота, ех тоя късмет! В действителност дори не живеят с въпросните жени и самите те го казват пред хората.. каква е тая нова мания, някаква болест ли е? Или както обичат да казват коментаторките тук ИМА КАРМА ЕЙ, ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА ДОРИ И СЛЕД ГОДИНИ.
П. с. Това някакъв нов тренд ли е, само питам?

Коментари

1.   А ти откъде черпиш информация, че пишели на други жени? Откъде знаеш, че бракът е фалшив? От жълтите вестници? Кои са тия актьори?
Иначе всеки мъж го е правил тоя номер. Уж с най-добрата жена, а той заровен в Инстаграма и Фейса и се реди свалки. Колкото и да е готина жената, винаги има един льольо, който не е оценя.

2.   То не е само актьорите, певци, манекенки, богаташи.
Повечето от тях са страшно готини типове обаче само с това се вижда многото кинти до къде водят. Хората не са създадени за кеф, да си гледат кефа от там и тези същите, повечето от тях на депресанти.

3.   Всеки иска да изглежда перфектно в очите на другите и да буди завист. Комплексарска работа, типично българска. :)

4.   Мисля, че се досещам за кого става въпрос. Човекът така хубаво си е “излъскал” имиджа, че всички заклети фенове постоянно пишат коментари какъв невероятен съпруг, баща и какво ли още не е този “изумителен” мъж. В действителност: се скъсва да изневерява на “богинята”.
Не знам дали е смешно или тъжно.

5.   До номер 4
Кой е мъжа?