Как се чувстват семейните мъже, които имат любовница
Темата ми е провокирана от това, че много се пише за чувствата на любовниците, дали женен със свободна или свободен със женена. По скоро ми е интересно когато един женен мъж се вижда със свободна жена как се чувства. Дали я ревнува, мисли ли за нея.
Аз съм любовница от скоро. В началото ми беше все едно, беше си секс. Но вече задълбавам в чувства като че ли. Той ми казва че не е само секс, че бил ревнив, ние сме двойка с теб ми казва, не спя с жена ми, не ми търсят сметка в къщи, но някак не му вярвам. Действията му не покриват думите му. Няма много време за мен. Предимно в леглото и по домовете. Иначе той е отговорен и улегнал мъж, с дълъг над 20 годишен брак. Казва децата и имоти и бизнес го държат да не се разведе. И като каже "жена ми" ме боде като нож тая дума. Знам че нямам право но започвам да се терзая и да се чувствам теусовлетворена и използвана. Кажете ми мъже, какво се случва в главите ви. Мислите ли за другата, или вдигате панталона и забравяте до следващия път. Не знам какво да мисля.

Коментари

51-53 от 53

52.   Н 47, сигурно и жена ти е така с нейния любовник, не е нещо изключително.

53.   До номер 49! :
Щом е такъв извратеняк, със сигурност през годините е имал доста любовници. Мисълта че само защото му даваш отзад няма да чука друга е направо абсурдна! Друга, или Друг, защото щом иска да го слага точно на това място за него няма никакво значение какво има отпред... ако ме разбираш. Прави ли ли сте си тестове за СПИН? Горките ви деца...

54.   до 51 Ами, да, за него е дна дупка, но както разбирам на нея и харесва да и смазват същата тази дупка. Дори умишлено му е насочила вниманието към задния си двор.

51-53 от 53