Ето ги и моите критерии, според които бих си взела някой мъж
И така, ето ги и моите задължителни критерии, според които бих си взела някой мъж, с които не правя никакви компромиси, и никога няма да ги сваля:

- Висок, поне 1, 90, строен, красив, синеок, рус, с искрящо бели зъби, трениращ, с брутална физика, мускули, плочки, брада и готини татуси.

- Младичък до 25, сладур в лице, мил, добър, грижовен, интелигентен, учтив, възпитан, галантен кавалер с обноски, уважаващ жените.

- Самостоятелен, трудолюбив, отговорен, да изкарва най-малко поне 100К на месец, да има чисто ново БМВ и свой собствен мезонет, да ме води на ресторанти и екскурзии когато аз поискам.

- Да не живее в мазето на Мама, да не е безработен, да не е Мамино синче, да не е стипца и скръндза, да не чака за всичко на жената.

- Да е верен, честен и откровен и винаги да казва само истината, никога да не ме лъже, да не ми изневерява, да не пуши, да не пие, да не друса, винаги да ми показва сторитата на чатовете си.

- Да не е токсичен, контролиращ, обсебващ Нарцисист, да не ме задушава, да не е параноичен, да не ме дебне кога ще вляза в банята да се къпя, та да ми гледа в телефона, кой ми бил писал и кой не.

- Да ми дава лично пространство и свобода, да ми позволява да излизам с приятелки до мола и на кафе по женски, да не ми звъни през 10 секунди да ме пита как съм, къде съм, с кой съм и др. То си е моя работа.

- Да не се рови в миналото ми, да не ме разпитва за бройките ми и да не ми държи сметка, с колко и с какви съм била - пак си е моя работа.

- Да НЕ ме кара да му готвя, чистя, пера, и най-вече ДА МУ РАЖДАМ ДЕЦА - не съм ничия робиня и слугиня, и никога няма да бъда.

- Да върши домакинската работа, да пере и глади дрехите, да изхвърля боклука, да прави всичко, каквото аз му кажа, никога да не ми противоречи - Аз съм по-умна от него и винаги съм права.

- Да има Духовни ценности, да бъде емоционален, чувствителен и състрадателен, да ме разбира и изслушва, когато имам нужда от емоционална упора и подкрепа.

- Да не е повърхностен комплексар, да не съди по външния вид, да не ме обижда на тегло и възраст, да вижда Вътрешната Красота в мен.

- В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ да не е насилник, садист, психопат, женомразец, сексист, мислещ жените за по-низши, как мястото им било в кухнята и др. простотии!!! Такива комплексари мястото им е само във затвора, да ги обладаят там мъжката ласка, на тях много ще им хареса!

- В секса да бъде нежен, мил, чувствителен, бавно и постепенно да ме предразполага с език 2 часа, и чак после да пристъпи към действие, а не да го ръгне изведнъж рязко, да мушка бясно като разгонен нерез 5 минути, да се изпразни и да се обърне на другата страна да хърка. Такива най ги мразя - егоисти и Нарцисисти, гледащи само своя кеф, а удоволствието и щастието на жената за тях е на заден план. Такива нямат място до жена, за тях по-добре или на чикий, или с друг мъж.

Е, както видяхте, това са моите задължителни, но скромни и справедливи условия, на които един мъж ТРЯБВА да отговаря, за да бъде достоен да се нарече мой Мъж, и НИКОГА няма да ги сваля, само за да ми се лепне някой селски Ганьо. Ако се сетите за още, добавяйте! :) И помнете, момичета: знайте си цената, и никога не се примирявайте с по-малко от това, което заслужавате!

Коментари

1-50 от 61

1.   И стана ли ти по-лесно като написа това?
И критериите са хубаво нещо, стига да е споделено, ако ме разбираш. Като го намериш пиши пак, няма да е скоро.

2.   Успех

3.   Чиста провокация

4.   Смъкни критериите понеже така трудно ще си намериш мъж.

5.   Защо си го написал това? Надали жена го е написала..
А това, че те имат нереалистични очаквания, е точно така, поне масовката. Ама за чий е тая тема? !

6.   То ясно, че темата е иронична, но интересното е, че покривам почти всичко без това да изкарарвам 100К на месец, както и не карам БМВ. И въпреки това пак положението хич не е розово, никой не ми припада в краката както смятате.. така че мислете му.. Самочувствието на жените е надуто до краен предел, заради социалните мрежи и за това сме си виновни само ние. Мъже на 30 години са още девствени и не могат да си намерят партньор. Просто има нещо тотално объркано..

8.   Поредната глупава провокация.

10.   Страхотно. Накрая само да не се окажеш готвачка и прислужница на някой дебелак с корем поркащ бири след работа и говорейки как държавата била лоша.

Такива като теб знам няколко и всичките са "Ама ама аааааа.. Ама той тъй стана" :)

За такъв мъж, какъвто описваш се борят цял свят жени. И има един калкулатор, който ти показва в световен мащаб колко са тия мъже. Следователно можеш да си представиш дали можеш или не можеш да се класираш на базата на това, което предлагаш.

12.   Явно поредната тема провокация. Нали повечето жени не харесваха бради, татуировки и т. н. а сега са включени в изискванията. А и като видях че трябва да изкарва и 100К на месец и спрях да чета. Жегата не прощава и явно авторката се е побъкала или просто иска да увеличи интересът към сайта като напише поредната глупава тема. Честно казано хич не ме интересуват изискванията ти, а предполагам че и никой мъж няма да се наеме(а и не може) да отговаря на критериите ти. Най-добре си пий хапчетата редовно и спри да занимаваш с глупости хората.

13.   Нали си наясно, че този тип мъже не търсят компаньонки?

14.   Да, това си е тема бъзик, но пък откровено казано е доста яка и показваща обърканата нагласа на голям процент жени. Съвсем логично и нормално е да се стигне до осмиване.

15.   По начина, по който си описала какъв мъж искаш говори, че нямаш никаква вътрешна красота, да не говорим, че външната може да е дело на някои естетичен доктор на съвременния Франкенщайн.

16.   Вземи си куче.

18.   Фалшива тема от фена на мъжете с брутална физика, татуси и брада. Личи си от първия до последния ред. Вместо да пишеш всеки ден едно и също да беше се записал да учиш нещо, да си намериш работа в ИТ сферата, да почнеш да вадиш пачките. Да беше посетил фитнес залата, да направиш бруталната физика, за която бленуваш. Пък посети и студио за татуси и някоя бербер студио. И жените ще тичат по тебе, според твоята безумна логика. Виж колко е лесно - само 3-4 прости стъпки. Ама то с дремане в Споделито няма да стане.
Иначе сега ще се види акълът на простите момченца, които ще започнат да плюят по "девойката", чакам с нетърпение.

19.   Здравей! Аз съм жена и съм съгласна всяка жена да си има стандарти и да не ги смъква, но според мен твоите са невъзможни. За външния вид- Не всеки може да е висок 1, 90 или повече. Дори да е такъв, защо да е задължително да е рус и със светли очи? Или брутална физика??? Това е невъзможно да изгледа така и на всичкото отгоре да не е боклук, или особняк или да те харесва.
За другите неща съм съгласна, но младо момче на около 25 със сигурност ще иска деца. Твоето желание да нямаш деца, да не готвиш и да не чистиш ще бъде доста отхвърляно от мъжете. Щом той предлага толкова много от себе си, не е ли логично и ти да предложиш поне домакинска работа или деца???
Съжалявам те, това е доста нереалистично според мен.

20.   Това твоето не е истинска любов! Ти гледаш той да е по еталон. Щом се влюбиш, няма да мислиш колко е висок, дали е рус, и тн. Щом имаш толкова много изисквания то ти искаш модел, не любов.
Жена на 30

21.   Все едно описа мен самият. Жалко, че няма как да си оставя инстаграма... Но знае ли човек може и да се засечем в близката една година. :)))

М24

22.   Ясно е, че темата е майтап. Но определено именно такива са желанията на 90% от жените. Но на първо място, както е споменала авторката - брутална физика, татуси, брада и прическа. Това е определящият фактор. Вече дали има пари или не, не е толкова важно. По е важно какъв е външният вид, а за парите може и просто да се демонстрира фалшиво богатство.

23.   Ясно е че това е провокация. Аз бих те посъветвал от сега да си вземеш котки.

24.   Готин тролеж.

25.   Забравила си да добавиш относно отношението към сервитьорки, касиерки, продавачки, консултанти и т. н. да НЕ фамилиарничи, защото на мен лично ми побива тръпки, когато някой простак каже на сервитьорката "Извинявай" или към касиерка/продавачка "Дай ми това онова". Аз ако бях с такъв бих го зарязала завинаги! Тук за съжаление читави мъже се броят на пръсти. 90% от българските мъже са бай Ганьовци, комплексари, вулгарни, женомразци и мамини синчета. Успех!

26.   Тази тема е писана от женомразка, която цели да вбеси мъжете и авторката да чете и да се смее. Не и се връзваите другари!

28.   Темата явно е ирония, но все пак 100К на месец е прекалено крайно изхвърляне. Ти трябва да си минимум Мис България, ако не и втора на Мис Свят, че да предложиш нещо насреща. На 25 с 50, 000 евро месечен доход - какъв трябва да е? Кинозвезда, певец на световно ниво или син на баща си, който му дава пари.

29.   Ти хубаво си изброила критериите си, но въпросът е кой ли мъж би те взел с такива критерии. Нали в зависимост от качествата на стоката се определя и търсенето. Или ти се губи този елемент. Съветвам те да си купиш дебел колан. Не за друго да не изхвърчиш в страни от центробежните сили на омагьосания кръг в който ще се въртиш като в центрофуга. Мъжете търсят скромна, грижовна и добра жена която да им дава радости в живота, като храната която им прави е една от тях, иначе не ги привлича. Вибратора ще е твоя най-добър приятел.

30.   Питам се само, ако в действителност 90% от българските мъже сме такива, каквито коментар номер 25 описва, кой ни е направил такива? Кой ни е направил мамини синчета, невъзпитани, некултурни, абе, всичко, което се споменава? Отговорът няма да се хареса от всички... :D

31.   Да ти имам и критериите...

С такива критерии сама ще си стоиш за цял живот! С най-добри чувства ти го казвам. :)

32.   Фалшива провокативна тема, написана от мъж без работа.
Никоя жена няма да тръгне да описва по подобен начин мечтания си партньор. Толкова си личи, че става дума за провокация, а в същото време толкова много мъже са се вързали и роптаят.
До какъв извод стигаме от това? Много от мъжете имате нисък интелект, докато жените все още можем да мислим и различаваме фалшивото от истинското. :)

33.   Жена съм. Аз пък гледам на първо време, освен очевидната симпатия и общи интереси, за да изляза с някой мъж, кавалерството. И тук нямам предвид плащането на сметки по заведения и кина, което е щедрост, различно е и невинаги показва точно намеренията и качествата на мъжа. А точно кавалерството и то не само към мен лично, а към жени, от които няма как да има полза.

Отваряне и задържане на врати за жената, отстъпване на място на възрастна жена ли бременна, качване/сваляне на количка на майка с малко дете. Ето ви жестове, които не струват и стотинка в материално отношение, но веднага ти казват колко струва той като човек и мъж. Да плати сметка мъжът е по много причини - чувал е, че така трябва, макар и да не му харесва, докарва ми се с цел други облаги, а може и искрено да иска да ми благодари за отделеното време и да обича да направи нещо, за да зарадва друг. Това няма как веднага да го разгадаеш.

Обаче кавалерството е инститнктивно, не се премисля, не се имитира. И щом го прави за жена, от която, поне за момента няма полза, значи, че пред мен стои стойностен човек. Определено печели по точки.

Що се отнася до сметките и/или друга помощ - нарочно го раздавам скромно в началото и гледам реакции. Ако е щедър, без да ме притиска и нахалства за компания в леглото веднага, значи е ценен човек, даже и да не се получи връзка. Ако е тип интересчия и "жените все гледат да го използват", че им е помогнал с нещо - ами, дотук беше, успех в живота. Скромните материални възможности няма да ме спрат, обаче скромните човешки са безкрайно отблъскващи.

Ценя и самостоятелните, неегоистични мъже, които не канят жена за съжителство с основна цел да пестят разходи покрай нея и да има кой да върши досадната им домакинска работа. Тя ще се свърши, няма да ни избяга, но нека жената сама да предложи, не да ѝ бъде вменявано като задължение още за "добре дошла". Чуеш ли, че "много обичал домашния уют" и "ценял в жената домакинските умения" - ясна е работата.

Сексистите директно отпадат и даже няма да ги изслушам. Тях и няма коя да ги изтърпи дълго време. Вече и не виждам смисъл да превъзпитавам никого. Обречена кауза.

Та, така. Иначе другото е от мен и винаги съм насреща - и за помощ, и за сметки, и за подаръци, и за чистене, и за душеприказчик и мед. сестра. Не ми тежи изобщо. Обаче за определени качества на мъжа като такъв не правя компромиси.

34.   Няма такъв.

35.   А ти си метър и петдест с токчетата, късокрака и с целулит, с два тона грим и евтин тунинг, депресирана продавачка с акаунти във всички социални мрежи. Знаеш всичко за всички филтри във фотографията. Като праснеш някоя снимка, отдолу поне десет охлюва чикиджии ти се възхищават, което те кара да се чувстваш страшно красива. Ясно е, че няма да ми готвиш, не защото не искаш, а защото не можеш. Не искам и да ми чистиш, защото си мърла и това не го умееш. И деца не искам от теб, като ти гледма късокракия ген. Предполагам искаш да те водя на екскурзии в Дубай и на Малдивите, защото ти други места не знаеш. Тройката по география ти е подарена, както и по другите предмети. Това обаче не ти пречи и да си студентка по бизнес администрация в някакакъв частен колеж, за който чувам за пъреи път от теб. В сека си мислиш, че си разкрепостена, защото правиш свирки и даваш в задния двор. Ще те светна, че това го правят всички, когато искат да спечелят някой мъж. Няма да те спирам да излизаш с прителки, само ако може да не ги виждам, че и ти ми идваш в повече. Пък и не отговарям на твоите критерии, защото съм метър и осемдесет, не карам ново БМВ, а три годишен Мерцедес Е класа, не изкарвам 100К на месец, а пряко сили малко над 10. Пък и вече си имам прителка, бивш модел, но заради такава като теб веднага бих я зарязал. За съжаление, не отговарям на критериите ти, иначе още утре ти купувам Айфон 15 Про Макс с хубава камера и заминаваме за.... естествено, че за Дубай, където ще си направиш много снимки за социалните мережи.

36.   Много забавно! Жалко, че повечето хора тук нямат чувство за хумор. :)

37.   И какво носителят на тези качества ще получи насреща? Честта да те хрантути, да ти мие чиниите и да ти пере гащите? И съмнителното удоволствие да ти пълни хралупата, през която кой знае колко тъпкачи са минали преди него?
Като го намериш този, пиши тук. Ако дотогава не са закрили сайта.
П. С. Това го е писал някой мъж за подигравка

38.   И аз искам мъжа ми да ми угажда и където искам на екскурзия да тръгне, пък той не иска.
Тея с толкова пари вече са заети в България.
Може би Гущеров или Пеевски, нещо такова, но пък в другите неща не се вписват.

39.   Та Вие сте потресаващо скромна, я му вменете още някакво изискванена този блудкав красавец, нещо като частен остров и то не един или два, а къде забравихте яхтата с размери на самолетоносач. Ами най -добре е този красавец изобщо да не е край вас и да Ви възпрепятства, а само трябва да пълни щедро дебитната карта, пардон карти.. Един приятел ми изпрати следното:"""Та прибирам се към София. Някакво хубаво мургаво момиче, край Ботевград, подскача на пътя, танцува, усмихва се, вдига си късата рокличка. Грее слънце, всичко това ми повдига настроението. После се сещам за всички снимки на сериозни путГи, гледащи сериозно и уморено, красиви коли, луксозни курорти, бутикови вили, във ФБ, и си мисля:Какво нищо е живота, за едни магистралата е щастие и радост, а за други лукса е мъка и досада. А професията и при двете е една и съща. А кухите лейки изkарват си хляба с онзи дамски орган между краката им. А бе животец, трябва някак да го избутаме-мъка. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време

40.   Пичове, защо се жегнахте така? Не съм автора, но не е трудно да се сетиш, че историята не е провокация, а ирония. Иронизира всички жени с малоумни изисквания и критерии за мъжете.

41.   Моите критерии са по-скоро ни:

1. Да не е глупав и невъзпитан. Да е уважителен и кавалер.
2. Да не е мързелив ( да поема 1/2 от домакинските задължения) и да чака всичко наготово (да не перманентно безработен и да поема неговата част от издръжката на домакинството).
3. Да не е мамино синче, да живее сам и да е
самостоятелен.
4. Да не пуши, пие и да не прекалява с яденето.
5. Да не е дебел. Да е чаровен и да ми харесва визуално.
6. Да харесва книги и кино. Да обича да ходи по концерти и опери. Да обича да ходи на палатки, да кара колело. Тоест да имаме общи интереси.
6. Да е между 35-45 години (пожелателно).
7. Да си има вече дете, на което аз ще се радвам много и ще се грижа за него, когато ни гостува ( пожелателно). Другия вариант е да не желае да има деца, тъй като от мен няма как да ги получи.
8. Най-важното да е чист и спретнат и винаги с чисти дрехи. Мърлячи не понасям.

Нямам изисквания за ръст, образование, доход, имоти, коли и т. н. т.

42.   40 или иронизира всички мъже с мамоумните им изисквания към жените ;)

43.   Авторке, ти направо в сърцето ги рани 80 процента от четящите мъже тук.
Малко си прекалила.
Аз търся мъж среден на ръст(175 см) с лек характер без много татуси, да не е пристрастен към алкохол, да не страда от депресия, и ако понякога ме черпи по кафе... значи ще го харесам.

44.   Номер 13,
Ти защо се засягаш,? Авторката има високи изисквания.
Ти като не можеш да ги покриеш , на компаньонки ли разчиташ :) :) :)

46.   Темата със сигурност не е писана от мъж според мен. Според мен точно жена е писала темата и затова има толккова много подробности какъв точно трябва да е един мъж според нейните критерии. Не вярвам някой мъж да тръгне да се прави на жена само за да иронизира жените и да си измисли сам всички тези изисквания. Никога не би се сетил сам да измисли всичко това. Последното изречение - "И помнете, момичета: знайте си цената, и никога не се примирявайте с по-малко от това, което заслужавате! " е типично изказване за жените и често все си го повтарят и пишат даже. Че темата е явна провокация е очевидно.

47.   Тва го е писал мъж…
Та ти никога не си имала гадже, нали?

48.   АвторКАТА

Не, темата НЕ е измислена, нито провокация, нито пък писана от мъж, спрете се вече с тия простотии!!! Темата ми е 100% РЕАЛНА, и не иронизира никого, а е съвсем сериозна, и описва моите виждания и критерии, какъв трябва да бъде един мъж, за да бъде допуснат в моето обкръжение, и евентуално, ако аз го харесам, да се стигне до връзка. Какво му е лошото да си кажа, какви са ми моите изисквания и вкусове за мъж? Много сте прости и предубедени, честно!

А на тия злобни "мъже", дето са ме оплюли, ще им кажа първо да се погледнат СЕБЕ СИ, какви са дебели, ниски, грозни, черни шебеци с потни, миризливи, мазни, лоясали, космясали, увиснали до земята, бирени тумбаци са, и как си ги настъпват и се спъват в тях, докато ходят, преди да ми казват на мен, коя и каква съм била!

49.   Мъж, който да е под 25 и богат много рядко се намира, най-вече ако е self made.
Ако е богат няма да не кара да вършиш домакинска работа, но едва ли ще е млад и красив.

Мъж, който да не иска деца е по принцип някой по-стар, който вече има.

Да се намери такъв мъж е много трудно, а не мисля и че ти ще покриеш неговите критерии, той ще има много голям избор.

И богатите мъже масово са контролиращи, да не мислиш, че той ще те издържа и ти ще го командваш и ще си правиш каквото искаш.

Моят мъж е богат, но е в 40те си, рус със сини очи е, но не е с брутално тяло или топ красавец, не ме кара да имаме деца и да готвя и чистя, няма пороци, джентълмен и чувствителен е, но почти няма време за мен и не е добър в секса. Както виждаш не можеш да имаш всичко. Избери дали да е млад и красив, или богат, или да върши домакинската работа. Слез на земята. Ти не си наред.

51.   Стойностните жени никога не биха написали пдообно нещо, да не говорим, че не биха го казали пред публика. Този тип жени като авторката, чиято "цена" завършва на щанд промоция "2 за 1".

52.   Странно е как на този сайт има двойни стандарти. На змията която е написала темата и позволяват и публикуват обидите отправени към почти всички мъже а когато аз искам да напиша тема или коментар с малко по-лоши думи ме цензурират и не ми го публикуват. Вече два пъти се опитват да пусна тема на какви критерии трябва да отговаря една жена според мен за да имам аз пък и останалите мъже някакво нормално отношение към нея но така и не ми я публикуваха. Явно я сметнаха за обидна въпреки че в нея нямаше обидни думи а констатации. Затова реших вместо тема да напиша този коментар тук. Според мен авторката е някаква самозабравила се к*рва("да не ме разпитва за бройките ми" са нейни думи затова и предполагам че е такава) през която са минали сигурно много мъже като тези дето описва и затова мрази толкова мъжете. Само че аз а предполагам че и много други мъже не сме ходили на проститутки и нямаме вина за твоите ненормални състояния за да ти търпим глупостите и обидите постоянно в този сайт. Има си някаква граница а ти я премина отдавна. Никой не е длъжен да ти търпи ненормалното поведение.
Да обиждаш някого че е дебел, грозен, нисък и т. н. е много долно и противно. Утре и на теб може да ти се случи нещо и ти да станеш дебела и грозна и тогава ще се надяваш хората да не са отвратителни като теб и да не те обиждат постоянно. Обикновено се случва така че подобни хора като теб биват поставени точно в такива ситуации за да разберат какво са правили ако изобщо могат да проумеят нещо.
Накрая искам да кажа че ти не си никаква жена, по-скоро змия и едва ли някой мъж би търсил връзка с теб, защото ако си вкара змия в къщата ще се чуди после кога ще бъде захапан. Само малоумник би направил това. Хайде пий си редовно хапчетата(явно имаш нужда и то голяма) и не занимавай с ненормалнта си личност другите хора тук.

54.   "И помнете, момичета: знайте си цената, и никога не се примирявайте с по-малко от това, което заслужавате! "

И как реши, че точно ти заслужаваш такъв мъж? Изброи 1000 качества, които трябва да притежава мъжът, а ти не каза нищо за това, което можеш да му предложиш. Не всяка заслужава такъв мъж. А ти пък още по-малко. Няма да намериш такъв, сигурна съм. А и да намериш, той няма да те иска, така че не си прави илюзии, че ти ще решаваш дали ще имате връзка.

55.   Малее, свят ми се зави. Я ни опиши себе си да видим какво предлагаш в замяна!
Ж37

57.   Като не ти е читав женския радар, все на такива ще попадаш.

- 463

58.   Номер 25, защо така. Продавачките, сервитьорите, кухненските работници, миячките и камериерките също са хора. А някои може и известни, вишисти или с талант, за който нямат пари да развият ( без да го афишират), но без пари

59.   Ама то и такава жена няма! Камо ли мъж! Мъжете са за забавление и случайно, ако ти пукне брак. За протокола: момиче съм, не мъж.

1-50 от 61