Как да го сваля
Познаваме се отдавна, но сме разговаряли малко. От декември 2021 до април 2024 сме правили секс три пъти - когато се разделях с бившия ми. Но с този искам да имам много сериозни отношения. Може ли мъжката аудитория да ми отговори на следните въпроси:

1. След като вчера правихме секс, изпуснах шанса да се правя на недостъпна. На втората среща има ли смисъл?
2. Как да го накарам да говори? Дори за себе си не иска!
3. Да правя ли романтични жестове и какви? Мога ли да ги правя у тях? Това ми се струва добра идея, макар, че не по вкуса ми.
4. Какво Ви харесва в характера на момиче (жена, за по-голямата аудитория от мен).
5. Не се впечатлява от комплименти. Не мога да разбера... прекалено красив е и си го знае. Слаб, висок.
6. Посветих му стих. Ако продължавам, ще помогне ли. На другите двама не им беше приятно.... а това е толкова красиво нещо
7. Как се съблазнява мъж. Изчела съм всички сайтове, еми то излиза, че 24/7 трябва да го сваляш. А повечето са написани от жени.
8. Как се съблазнява мъж?
9. Защо не ми вдига по телефона. Не е случаен секс. Уверявам ви, пак ще се видим. Но все пак...

Имам два провалени опита. Застарявам. Искам да го спечеля.

P. S. Плюсове:

Не съм меркантилна - поради причини ми става зле в коли и автобуси и избягвам; не ги карам да ме изпращат (не искат); не им правя харчове - къпане, вода за пиене, няма разходки и заведения, срещи с приятели.

Второ, обличам се стилно. До някъде в разрез в модата. Това проблем ли е?

Минуси: често оставам без работа. Това всъщност е причината и тримата да не ме искат.

Моля, не ме критикувайте. Аз наистина искам да съм с него. Завинаги.

Коментари

1.   Ти мъж ли си, че да го сваляш? Мислиш много робски, чак да се чуди човек какъв е тоя български красавец. Какви стихове, какви подаръци? ! Ужас!
За него си само секс. Дано темата да е бъзик, иначе си много увредена млада жена.

2.   ОМГ, какви романтични жестове, какви стихове за мъж, с когото почти нямате отношения? ! Ако искаш да го прогониш съвсем, давай. Ти ловецът ли си или плячката? Имай малко самочувствие и спри да го търсиш.

4.   Звучиш като психопат, нищо чудно, че те избягва. Какви стихотворения, какви комплименти, какви 5 лева??? По природа мъжът е ловец, щом не предприема нищо към теб, значи не си му интересна. А сексът си е секс, за него един мъж няма нужда от чувства задължително.

5.   Така е с красивите и желани мъже!
Май се целиш в мъж, който е доста над теб.

6.   Пак топ красавец. А заради него поне 10ина момчета заспиват сами.

7.   1) Външност и хигиена, помисли дали има какво да подобриш.
2) Спорт/хобита - с какво обича да се занимава, спортува ли, ако да какво? Интересувай се и прояви интерес.
Ето пример: Той харесва да плува. Предложи да плувате двамата. Ако не можеш, ще се научиш и така. Дори и да е нещо тъпо за теб като видео игри или друго, направи се, че ти е интересно, па пробвай и ти.
3) Можеш ли да готвиш, добра домакиня ли си? Сподели му някои интересни рецепти. Така може той сам да поиска да живеете заедно.
Трябва да го накараш той да поеме инициативата.
4) Не говори тъпотии, не прави тъпотии - или ги ограничи: пример - някои говорят много за бившите си, или си излизат с "мъж приятел" и т. н.
5) Покажи, че си лоялна и човек на който може да се разчита
М 30

Тва е най-основното, поне ако искаш да си намериш/задържиш някой по-свестен.
Всеки човек се впечатлява от различни неща - разбери повече за него като цяло.

8.   " 9. Защо не ми вдига по телефона. Не е случаен секс. Уверявам ви, пак ще се видим. Но все пак... "

Имаш ясно доказателство, че не те иска, а след това се самоубеждаваш, че ще го спечелиш...

Пълно е с млади мъже, които искат сериозна връзка, но тя тича след курвара, който не я иска вече и за секс, след като я пробвал, женска логика от първа класа. Чак стихове му пише. А и другите, на които си писала, са били същите като този, щом като не са ти оценили чувствата.

Помисли си малко какви мъже харесваш - повърхностни и меркантилни, използващи те за секс,
Ще си останеш сама цял живот, ти си посредствена, защото ако беше красива, и да нямаше абсолютно нищо, пак щяха да те искат най-малкото за тялото ти, а ти се целиш в мъже, които явно смятат, че могат да си намерят и по-добра.

9.   Ти си супер отчаяна и това със сигурност го виждат и мъжете! Затова и бягат от теб! Започни поне малко да се обичаш и се дръж на положение! Как така скачаш в кревата им веднага?? И защо се престараваш толкова - чак стихове!!! Плашиш ги със сигурност! Ходи на психолог!

10.   Като не тичаш след него, намираш си приятни занимания и се забавляваш. Не му показвай интерес.
Не го търси, който те иска ще те търси. Мъжете не се свалят.

12.   Авторката до номер 1: Нали жената съблазнява. Да го омае.
До номер 2: Имам ниско самочувствие, до скоро неумишлено прикрито като самочувствие.
До номер 4: ами с какво да съм интересна. Вторият не ми даваше да говоря.
До номер 5: И аз имам магистратура като него и имам доста добри произведения, които публикувам.
До номер 6: Повечето мъже ми казват, че съм красива. Всеки път като изляза го чувам. И много мъже са правили много неща за мен. Ами обичам да плувам и изречението му беше: "Като харесваш, ходи на плаж, хубаво е. Иначе бачата и др. Опитах се и с предния. Но той за четири години не ми позволи да говоря пред него. Той реално не ме познава. Горе-долу готвя. Но гледайки от рецептурника си. Ще му споделя за някоя рецепта. Ами не говоря с кои мъже приятели съм се забавлявала. Вторият даже не би могъл да си представи, че някой ще ме погледне - а имах предложение за брак, за сериозна връзка, две за секс и две приятелство с екстри. Говоря за... един проблем (болест), няма да я споменавам, не е психическа, спокоен. Показах му онзи ден, не реагира. А на втория толкова се страх.... А той само обиждаше.
До номер 8: тези, които ме свалят не ги харесвам. Сестра ми пък реже на поразия
До номер 9 - но в тези двамата беше четири пъти омагьосан кръг. Ту той не иска, ту аз прекъсва. С бившия хем не можехме един без друг, хем не се понасяме. Грешиш: красива съм. Много ме харесват, както и сестра ми. Преди сме имали само от мъже по доста лакове на снимки, и то от мъже. Сега нямаме страница. Бяхме изтекли профила си във фб. И не съм повърхностна- писател, магистър, с 150 четения художествени книги, пиша статии.
До номер 10 - Имам много занимания. Но Да, ще се опитам да не звъня първа.

Ами Наталия Кобилкина и женските статии? Това глупости ли са?

13.   Нелогичен изказ, противоречия, приличаш на човек с психични проблеми.

15.   На колко си? Как може да бъдеш толкова лесна първо виж дали е сериозен към теб и тогава спи с него. Ясно е че те иска само за секс от време на време и за нищо сериозно ама докато има глупави жени като теб ще има и такива дет чукат и бегат... Аман от жени без достойнство и самоуважение.

~Дуум

16.   Нека позная - с брутална физика, татуси, брада и прическа е, нали? ! Той иначе ако не беше, никога нямаше да се наемеш ти да го "сваляш".

17.   Направи му намек за някаква съвместма дейност, нещо, което ще ви позволи да сте повече време заедно - спорт, вечери, пътуване, почивка. Така ще имаш шанс да му покажеш, че ти е приятно да сте заедно и да превърнете сексуалната ви връзка в ефвктивна такава. Успех!

18.   По пътя, по който си тръгнала, можеш да свалиш само супер голям глупак или някой безнадежден льольо, който жена е виждал само на картинка. Не и красив мъж, който получава достатъчно женско внимание. За 3 години е правил секс с теб 3 пъти, ама не било случайно? Сигурно изобщо няма други жени през останалото време? Здраво си се филмирала.
Какви срещи, каква недостъпна да се правиш, като на него грам не му пука за теб? Той не иска да те чуе по телефона, ти поезия му посвещаваш? Голяма оптимистка трябва да си.
Няма влечение към теб, няма тръпка, да го кажем така. Ако те искаше, досега щяхте да живеете заедно. Едва ли го привличат поетичните ти опити, тоалетите ти и пестенето на водата. И със секс няма да го съблазниш, щом е красавец, може да има която иска. Въобще със загубена кауза си се заела. Направи си услуга, не се занимавай, не му досаждай и не си губи времето.
И разбери- докато ти ухажваш мъжете, търсиш ги, опиваш се да ги сваляш, бързо им пускаш, не си им интересна и няма да имаш успех.

19.   Авторката: до номер 13 - епилепсия
До номер 14 - На 30, но инфантилна. Принципно съм доста глупава (само не и като пиша разкази и повести). Нашите са ми казвали да не говоря пред хора, ама сред приятели се държа глупаво
До номер 15 - на 30 съм. Не знам защо нямам себеуважение във връзките.
До номер 16 - не обичам такава физика и татуировки. А слаби, някак по подвижни
До номер 17 - не мога нищо да предложа. Притеснявам се. На този му предложих да излезем с компанията му и отказа.
До номер 18 - има и той, и вторият имаше. Те не крият. Вторият даже ми я показа - такава красавица.

20.   Авторката: ами то май да не си търся приятел. Няма смисъл. Дете, ако искам някой ден, ще си осиновят. А без секс мога и да мина. Май това е решението. Няма смисъл, видя ли потенциални отношения нещо обърквам. Мислих днес и взех това решение. 11 години съм била все влюбена. Мисля, че стига толкова.

21.   Проблемът е в теб- избираш да се събираш с кофти хора. Посети психолог, като не можеш сама да си изясниш положението. Търси си човек с твоето заболяване, но никога не се бутай насила, не става така.

22.   Напълно подкрепям номер 13 - определено авторката нещо не в ред - супер несвързано и нелогично пише! Изобщо не знам как пише статии и кой изобщо й ги публикува!
Авторке ХОДИ НА ПСИХОЛОГ!

23.   Много смешна тема, авторката показва нагледно защо мъжете не уважават после масата жени. Не може да разсъждаваш като дете от втори клас, а да си на 30 години... просто е голяма излагация.

24.   13 и 22 имах психоаналитик (2016-2017) по 10 лв. на час за мен и 10 лв за сестра ми (принципно тарифата беше 30 лв. на човек). От година и половина имам вайбъра на новия (но той отворя вяло. От понеделник до петък пише. Разговаря със сестра ми доста. Не се оплаквам, не му плащаме)
Номер 22 щеше ми се да прочетеш нешо мое. Както казах, говоря глупости. Писателската ми дейност, копирайтърството и научните статии са наред. Публикуват. Даже имахме страничка с 10 000 послледователи. Така, че не обяснявате как говоря. Няма да навлизам в детайли, защото сайтът е анонимен.

22. Авторке, ходи на психолог - има запетая. Това е звателно. Останало е от старобългарския. Супер - означава, че си доста по-млад от мен. Ако беше на моята възраст щеше да напишеш следното: ""изобщо не пише свързано и не пише логично". Следва "изобщо". Следващото изречение може да заменим с "Въобще", за да не се повтаря. "Ходи на психолог" не трябва да е с главни букви, защото обобщава твоето мнение, което си съобщил. Изводът ти, в такъв случай, не е необходимо да е с главни букви. Втората причина за мнението - ти даваш основа чуждо мнение като пример. Но след като дадеш пример трябва нужна обосновка. Ако искаш главни букви - дай мнението (тоест номер 13), разгледай го добре и въз основа на това напиши абзац с твое мнение. Учил ли си? Или не.... Не е срамно да кажеш. Всички сме анонимни. Аз виж колко споделям в коментарите. И не се притеснявам. Така, че няма място за тревоги.

25.   Авторката: 21 - страх ме. Ами ако получим едновременно пристъп и сме сами?
До 23 - инфантилна съм, казах го.