Неуспешен опит за връзка
Здравейте,

Момиче на 21 години съм. По-миналата година едно момче ми изпрати покана за приятелство във Фейсбук. Аз му я приех и той започна да ми пише и ми каза, че иска да станем гаджета. Аз бях много щастлива. Писахме си всеки ден и той поиска да се видим на живо. Един ден ние се видяхме. След първата среща той ми изпращаше снимки на дома си, правеше си планове да ходим на разходки извън София. Видяхме се още три пъти. В един момент той спря да ми пише. Аз много се притесних и накрая реших да го питам какво става. Той ми каза, че е искал да се разделим, защото не можел да ме вижда на живо и ми каза, че ще си намери друга. Тогава защо ми казваше, че ме обича и защо си правеше планове с мен? Бих се радвала някой да сподели.

Приятен ден!

Коментари

1.   За да преспи с теб. Явно не е станало, затова си е бил камшикът. Не му се е губило време да те сваля.

2.   Ти сигурна ли си, че си на 21, а не на 12? Как може да се ловиш на всякакви глупости и лъжи във Фейсбук? Нито те обичал, нито планове е имал. Запълвал си е свободното време, тези простотии и лъжи ги е писал кой знае на още колко жени, пък която му върже. Ако те е харесал нямаше да те отреже. Хванал е някоя по-хубава.
Блокирай го и го забрави.

3.   Определено не знам защо е постъпил така. Може нещо да не му е харесало в твоето държание, приказки, да се оказало, че имате различни интереси. Искал ли е секс, а ти да си му отказала?

4.   Такива са хората. Обещават ти какво ли не и накрая се оказва, че са те излъгали. Ти си младо момиче, ще се научиш да преценяваш мъжете с времето. Накрая ще намериш правилния и всичко ще се нареди. Горе главата.

М30

5.   Момиченце, в тоя живот всеки може да казва каквото си иска. Има нещо наречено - свободна воля. Много е удобно ти да изразяваш свободната си воля, и то както си решиш, без да се съобразяваш с останалите. Ама когато другите го правят - драми, защо... Хората могат да лъжат, могат да си променят отношението, не го можеш само ти това. Естествено е и до характер, онова нещо дето не се вижда с очните ябълки, а с гънките на мозъка и естествено - времето.

Знам, че не ти прави впечатление, но историята ти е като на момиче в 7-8 клас. Доста поколения вървите назад в развитието си. Не сте вие виновни, така ви отглеждат. Хвани някоя по-смислена, стара книга и чети. Малко си развий мисленето, понаучи какво е живота.

6.   До номер 3:

Да, питаше ме дали като станем гаджета ще правим секс и аз му казах, че ще правим.