Възможна ли е такава връзка
Не мога вече... толкова го харесвам! Проблемът обаче е, че аз съм на 15, а той е на 28. Още не е женен и няма деца. Имали сме 5-6 момента заедно, но възрастта не позволява нещо сериозно. Аз естествено, че не искам връзка с него на този момент, но искам да се поопознаем. В бъдеще каквото се получи, се получи. Обаче знам това колко странно ще изглежда-мъж да си общува с дете. Според вас има ли шанс за връзка в бъдеще с такава разлика в годините?

Коментари

1.   Ако не е педофил нямаш шанс.

2.   Не. То това си бие на педофилия, ама за нашата страна май е нормално. Мъж на близо 30 да се занимава с лапе 2 пъти по-малко от себе си...

3.   На тази възраст разликата е огромна. Ако ти беше на 25, а той ня 38, горе долу става, макар и не съвсем. Въпросните 5-6 момента заедно в какво са се състояли? Били ли сте интимни? Не искаш връзка, но искаш да се опознаете. Едновременно натискаш спирачката и газта.

4.   Извинявай, ама това си е чиста педофилия! Ти нямаш ли набори? Не можа ли да си хванеш някой на 16-17-18? Ами чак на 28? На 28 да няма нито деца, нито жена, това е сериозееен ред влааг! Махай се от там!

5.   Той е ненормален ако има нещо общо с теб!

6.   Странно или не - от 14 годишна възраст имаш право да се жениш с разрешението на родителите си, съответно да правиш секс (е.. това вече може да мине и без тяхната благословия... ). Така е според закона! Сега - кой как го тълкува и как го чувства си е отделна тема.

7.   Чисто физически смятам, че не си готова все още. Когато вече минеш 20 може би ще имаш по-ясна преценка и съответно вече ще си добре разсъждаващ човек. Имам много познати с голяма разлика в годините. По-важна е разликата не в годините, а в мисленето. Точно и на това се гради една връзка.

8.   Този е балък, на когото връстничките не му се връзват, защото знаят, че е балък. Опитва да забаламоса балъчки, защото им е готино да са с баткото. И аз съм балък, но не съм балък педофил. Не търся балъчки.

9.   По всичко си личи, че ти не си на 15. До кога ще продължаваш да ни будалкаш. Ти се представяш на 15, но сигурно си някъде над 35.

10.   Нормално е. Още преди 20 години, всичките му съученички в осми клас излизаха с батковци на 25 години. Някои от тях даже се ожениха впоследствие и имат деца. На 15 вече си жена, не си дете. Неслучайно през цялата история на човечеството на такава възраст са се женили и правили деца. На 15 си на своя апогей на физическо развитие и фитнес. Здрава, силна, енергична. Аз съм на 31 и с тъга си спомням времената, когато бях на 16-17. Тогава имах неизчерпаема енергия и хъс да правя това-онова. Не знаех какво е умора. Нищо общо със сега. Това, което не е нормално е 30-40 годишните жени, чието здраве вече е започнало да се влошава, тепърва да раждат деца. Та не гледай какво казва закона, която отразява "модерна позиция", нямаща няма нищо общо с хилядите години човешка история относно на каква възраст вече не си дете.

11.   Много си млада още авторке, за да започваш връзка изобщо!
На тази възраст може да имаш гадже с 1-2 години максимум по-голямо от теб - но БЕЗ ИНТИМНИ КОНТАКТИ!

По принцип нормалната разлика е мъжът да е по-голям от жената с 5-10 години, но когато и двамата са ПЪЛНОЛЕТНИ!

Аз като 20 годишен си бях хванал гадже, което се оказа на 15(изглеждаше на 17-18), но после се отказах да се занимавам с нея, защото още беше дечко и трябваше да я чакам с години да порасне. (Интимни контакти не сме имали)

Така, че съветът ми е ДА НЕ СЕ ЗАНИМАВАШ С ТОЯ ЧОВЕК!

12.   Пишеш от позицията на детето, но за мен е напълно ясно, че си мъжът.
Сядай си на задника, че много весело ще му стане (на задника ти) ако баща и, някой близък или случаен човек като мен те спипа.
Та... кротувай и далеч от децата.

13.   От авторката до номер 11-именно затова съм написала, че засега не искам връзка с него, но когато стана пълнолетна вече е възможно. Никъде не съм писала "искам връзка с него още сега"

14.   13 години сега изглеждат ужасно, защото ти си на 15.

Ако ти си на 35 (примерно), а той на 48.. нещата ще изглеждат по-приемливи. Пак ще има (може би) проблеми, но това зависи от характерите на хората. Познавам жени на по 30, които са някак по-стари от мъже на 50.. в мисленето си, а често и външно.

Но сега? Не! А пък няма да го чакаш 20 години, нали?