Красивите мъже и жени са самотни!
Има един мит и той гласи, че красивите мъже и жени са самотни. Интересно ми е дали това е вярно. Нека който има информация по темата да сподели.

Коментари

1.   Самотни са, ако сами са си избрали това. Животът, ако си хубав, е лесен, получаваш съвсем различно отношение спрямо обикновените и грозните.
Представи си да си нещо от сорта на нисък мъж циганин с деформация. Как мислиш, че ще се отнасят с теб хората?

2.   Ако е вярно, значи аз съм красив хахаха. Но по-скоро не е вярно.

3.   Красотата създава повече избори. В самите избори пък е дявола, където често трябва да се преценява с акъл, което няма нищо общо с красотата.
Има много красиви жени, на които няма кой да им помогне, тъпчещи се с наркотици, алкохол и антидепресанти, заради собствените си взети избори. Често тези не са от най-умните. Често грешката им е, че мислят че щом толкова мъже припадат по тях, то това автоматично им отрежда място до боговете и че заради многото опции, то мъжа до тях трябва автоматично да е богат, послушен и да прави всичко което поискат. Резултатът от това е всеизвестен, едно две деца от няколко различни, десетки връзки, нерви лабави и тотална апатия към всичко, освен към факта, че здрави и красиви жени се държат като деца и трябва да се намери кой да ги гледа и да им търпи безумията.
Красотата е начин да стигнеш по-лесно от точка А до точка Б, но не и без акъл.

4.   Най-вероятно с това се успокоява някоя, която е минала и задминала 30те преди години.

5.   Глупости. Всеки може да е самотен. Дори и да имаш семейство, компания и т. н.

6.   По-скоро не е вярно, че красивите винаги са обвързани. У нас много хора разсъждават глупаво и си мислят, че като си хубав(а) и всичко ти е уредено. На мен даже ми е нелепо, че някои момчета с готин характер и добра външност са самотни, но като гледам какво представляват жените някак го разбирам. Жените си губят времето с всякакви филмари и смешници, а могат да имат супер готините пичове за гаджета. Това са съвсем реалните неща за България

7.   Да и аз съм забелял това, че красивите мъже и жени често са самотни.
Един мъж, ако е красив често очаква от жените те го свалят, но рядко се получава така.

8.   Всички красиви, които виждам около мен са заети. Така че - отговора е - не.
Самотни са тези, които се мислят за по-красиви отколкото реално са.

9.   Здравей! Направо ще отговоря, че за мен това наистина е мит. Особено красивите жени рядко са самотни. Може да нямат задължително дълги връзки, но самотни не са. Дори да искат да са моногамни, в началото може и да са, но после трудно устояват на толкова внимание. А вниманието е следствие на привлекателността и самочувствието им. Жена съм и освен това имам наблюдение върху много жени. Даже омъжена да си пак те търсят. Друг е въпросът как ще реагираш. А за свободните красавици нямам думи, винаги има кандидати по много. Вече е въпрос на избор дали намират ухажорите си за подходящи. За красивите мъже не съм сигурна дали е мит, защото при тях нещата са по друг начин. Там са по-важни други качества. Естествено, че е по-добре да поддържа поне чистоплътност и да се облича стилно. Обаче ако няма други качества ще трябва да разчита на парите да си купи внимание.

10.   Красивите И интелигентни, бих казала. Вярно е. Огледай се около себе си - колко интелигентни хора са обвързани? Около мен са малко и ако има такива (какяато съм и аз), то е било след много търсене.

11.   Не е фактор външния вид, до характер е предимно.

12.   Вярно е. Най-красивата жена в човешката история за мен-Дженифър Конъли като по-млада въпреки, че имаше прекрасен на външен вид съпруг, заедно с това в интервю каза, че с Ръсел Кроу се целували с еднаква страст във филмите и после тия неща продължиха и извън филмите. Ето, че не е сама има съпруг, но това нещо за да го прави и говори и то пред цялото общество индикира, че е самотна. Дано да я клонират.

13.   Красотата е субективна. Това, което за теб е красиво, за мен едва ли ще е.

14.   Ами аз съм грозен и пак съм самотен, така че....

15.   Аз съм грозна и съм самотна, но имам красиви приятелки, които не са самотни. :))

16.   Със сигурност НЕ сами, но със сигурност са много самотни!

17.   Не е вярно. Красивите хора привличат хора към себе си и освен ако не са с много кофти характер, никога не са сами.

18.   Проблемът е, че простаците са най-нахални и напират най-много. Това пък създава свръх насоченост за подбор.

19.   Самотата е относително нещо. Може да си във връзка/ семейство и да си самотен. Може да имаш много приятели и да се чувстваш самотен или неразбран.
Може да си физически сам и да се чувстваш супер щастлив със себе си (на мен ми се е случвало всички гореописано).

20.   Няма да си давам определения дали съм красива или грозна. Но ще кажа, че съм сама защото искам само един. Работя, грижа се за външния си вид, уча само с мисъл за него. Да съм достойна за него. Ако е писано да стане нещо между нас ще съм най-щастлива на света. Ако не е писано ще си седя сама до края на света. Няма да се задоволявам с трохи.
19 даде най- точното определение за самота. И да съм сама вкъщи не ми е самотно. Познавам и хора сред които съм самотна.

22.   До номер 12: не я знаех коя е тази Дженифър Конъли, но като видях в нета какъв урунгел, мога само да ти кажа: иди се прегледай някъде. Вярно, че усещането за красота е субективно, но при теб е хептен извън критериите за красота!

До тези, които се смятат за грозни: грозни сте, защото се мислите за такива. Чаровни, харизматични, красиви ще станете като смените мисленето си, а оттам вибрациите около вас. Тоест като смените мислите си.

23.   До номер 12: не я знаех коя е тази Дженифър Конъли, но като видях в нета какъв урунгел, мога само да ти кажа: иди се прегледай някъде. Вярно, че усещането за красота е субективно, но при теб е хептен извън критериите за красота!

До тези, които се смятат за грозни: грозни сте, защото се мислите за такива. Чаровни, харизматични, красиви ще станете като смените мисленето си, а оттам вибрациите около вас. Тоест като смените мислите си.

24.   Да. красивите и чаровните получават повече шансове в живота във всяка една област. И толкова много получават, че накрая не знаят какъв им е изобщо смисъла на живота.

25.   Не е вярно. Всеки който е красив не е сам. Само грозните са сами защото никой не ги иска