Как да го хвана
Здравейте, първо искам да поясня че не съм някоя токсична, но с партньора ми се случва нещо необяснимо и всички онези знаци за изневяра започнаха да се случват. Липса на желание за секс, пазене на телефона, грижа за външния си вид, започнаха да се случват при него.. На всичко отгоре вчера поисках да се обадя от неговият телефон на майка ми, моят телефон беше с паднала батерия, а той беше в кухнята и му викам, мило ще звънна от телефона и просто, както обикновено му взех телефона, а той скочи като опарен, защото си е сложил парола на обажданията. Попитах го той скочи че си внушавам. Пиша тук за някакъв съвет как да го хвана, ако ми изневерява? Моля за съвет, как сте хванали вашите партньори в изневяра, защото нека си признаем никой няма да бие тъпан че изневерява и искам, не искам ще трябва да си потвърдя подозренията! Има ли някое приложение с което мога да проследя чрез телефона му, къде ходи докато ми казва че е на работа. Преди никога е нямал парола на телефона и не е скачал като му пипна телефона. Има даже парола и на съобщенията. Болно ми е от съмненията, които ме изяждат и не мога да повярвам че ще стигна до там да го следя. Благодаря и моля без злобни коментари! Ако някой е лъган заслужава истината и ако не е щастлив с мен с удоволствие ще му дам развод.

Коментари

1-50 от 61

1.   Интуицията никога не лъже!

2.   Фактът, че си е сложил пароли, е достатъчно доказателство.

3.   От опит говоря - щом усещаш нещо, значи най-вероятно е така.
Не е нужно да го хващаш и да потъваш в подробностите.
Отдръпни се, бъди студена и го наблюдавай.

4.   Записвачка някъде в къщата, камера се вижда.

5.   Е, то е ясно. Доказателства за теб или за него ти трябват, един вид а не му дадеш ъзможност да те лъже?
Има апликации, да. Достатъчно е да потърсиш в гоглето, има и видеа как се инсталират т. н Има и такива за клониране на телефон така, че в реално време да слушаш обаждания та, да четеш текстове.

"ако не е щастлив с мен с удоволствие ще му дам развод. "
Няма да иска развод и ще те убеждава че е щастлив с теб. Вероятно няма и да лъже в това. Но на такива не им пречи а си ги бутат и на други места. Не крие и лъже за друга защото е нещастен, а защото знае, че може да те изгуби. И дори така е предпочел да не контролира "напъните" си.
Разбери се със себе си, важно е ти как би се чувствала ако останеш него.
Не се залъгвай, няма да простиш, никоя-никога не е простил, само залъгват себе си заради руги интереси и нужди докато отпаднат и нуждите.
Мисли единствено и само за ТЕБ, той вече е загубил правото да се съобразява с неговите нужди и емоции, не се е съобрази с твоите.

6.   Е, ти знаеш истината.
Директен въпрос в лицето:
Изневеряваш ли ми?
И очите му, тона, реакцията ще ти кажат всичко.

Преди време някой беше опитал да втълпи на мъжа ми, че му изневерявам. Прибирам се аз, разказвам му нещо и той ми забоде въпроса: Изневеряваш ли ми?
Първата ми реакция беше весел смях и му викам… Да, шестима съм ги наредила. Нали… въпросът за мен беше толкова абсурден, че ме изби на шега първосигнално. После той ми обясни защо ме пита. Казах му: “Моля те, не се връзвай така, че това ще ни съсипе връзката”

Когато обаче е истина реагират по друг начин:
Най-често с гняв. Ма какви тъпотии ти се въртят в главата? ! И т. н или с умилкване и мазна физиономия. Изобщо реакцията няма да е естествена за него.

7.   Ако имаш възможност, става да го проследиш.

8.   Да има такива програми казват се кей логъри, но също обади се на детектив по изневери, не вземат много.

9.   Това, което описваш е достатъчно подозрително!

Не е нужно да наемаш частен детектив, за да разбереш, че нещата не са наред, защото то се вижда с просто око!

И при мен имаше подобни неща, и по-късно приятели ми казаха, че са видели жена ми в колата на някакъв мъж...
Един път и аз я видях в компанията на въпросния човек, който уж ни е общ познат, но тя отрече, че е имало нещо. - само, че аз не й повярвах!

Започне ли един човек да се крие, да слага пароли на телефона и компютъра си, и извънмерно да се грижи за външния си вид, и да намали чувствително интереса си към теб(когато преди това не го е правил) - за мен в 99% от случаите има ИЗНЕВЯРА!

Няма какво да търсиш да го следиш!

Сядаш и му поставяш въпроса ребром и следиш реакциите му, и ако си наблюдателна ще разбереш да ли те лъже!
И после щом нямате брак - директно му показвай вратата! А ако ти живееш при него - събирай си багажа и се изнасяй!

10.   Моят мъж също има парола, случайно му я забелязах, но няма съмнителни неща.
Виж дали често няма да ти отказва секс например.
Съмнителен ми изглежда.
Попита ли го защо има парола?
От колко време сте заедно. Разрови се в интернет.
Като цяло няма нужда да го следиш, за сега гледай себе си и ти да си наред. Иначе всичко скрито излиза някой ден.

12.   "Как да го хвана"... Тоест ти така или иначе вече си си решила че той ти изневерява, за какво ти е да го хващаш, решението си го взела вече, искаш само доказателства... До толкова си си го навила на пръста и сама си се убедила предварително, че оттук нататък вашите отношения ще отиват единствено надолу. Щом мислиш дори и за следене на теб това вече ти е фикс идея. Дори да ти покаже телефона си, дори да го проследиш и да не забележиш нищо особено, пак няма да си доволна, съмненията ще си останат защото си задействала вече механизъм който неуверените жени често отключват.
А за телефона ще ти кажа че моят също е заключен винаги. Нямам любовник, нямам дори намерение да кръшкам и никаква подозрителна кореспонденция нямам. Обаче това е част от моето лично пространство, да не говорим че в него е и банкирането ми и друга лична информация, която не виждам защо трябва да бъде достъпна за всички, дори и за моя партньор с когото живеем заедно вече 15 години и с когото не се дебнем. Никога няма да си позволя да му ровя в телефона. В крайна сметка допаднали сме си като хора, познаваме се отдавна, имаме си доверие и уважение. При вас явно всичко това куца и затова се филмираш сама така, за да имаш оправдание че нещата не вървят. Вместо да мислиш постоянно "как да го хванеш" по-добре помисли как да му станеш по-мила и близка, за да ти се доверява повече, а така и ти на него.

13.   На мен ми звучи по-скоро като да гледа порно през телефона. А другия вариант е да си е направил профил в сайтове за запознанства. Можеш да го хванеш като ти си направиш такъв и да го потърсиш из тези сайтове. Моя комшийка така хвана мъжа си за когото имаше подозрения. Той човека на 50г женен с две деца обаче се регистрирал като необвързан в сайт да сваля млади мадами и изведнъж жена му му пише там... голям цирк. За нас смешно, за тях не. Много тежък развод изкараха и затова даже се замислям дали не беше по-добре тя да не знаеше нищо, тоест да не го беше 'хващала'. Така че помисли си първо докъде си готова да стигнеш.

14.   Женската интуиция рядко лъже, а и промените, които описваш са като по учебник. Особено ако е системно, то не е изневяра, а си е цяла паралелна връзка. В случая с паролите трудно ще намериш нещо от телефона му. Детектив ще ти вземе много пари, на твое място бих помолила приятел/ка, на когото имам доверие да го проследи и да види какво прави като не е вкъщи и така ще си получиш отговора със сигурност.

15.   А ти имаш ли парола на телефона?
Защо имам чувстото. че имаш. И естествено не подскачаш като ти го пипне, защото ти е постоянно в ръцете.

Много сте смешни жените. За вас може, но за мъжете ви не може. И почват едни интуиции, мани бегай.

Ако иска секс, боли те главата. Ако не иска - защо не иска. :)
Ако не се грижи за външния си вид - той се е занемари. Ако се грижи - защо се грижи.
Кажи честно? Наистина ли сте толкова зле.

16.   Защо питаш как? Ти вече си го хванала, но ти се иска да намериш някакво невероятно смислено обяснение. Или си затваряй очите или го питай директно и като каже, че няма такова нещо му кажи, да не се прави на гръмнат, а да говори.

17.   При моя беше същото - изведнъж пароли за всички приложения и тотално различно поведение. За съжаление единственият вариант е детектив иначе ми се струва сложно да издириш хакер, който дистанционно да му разбие паролите и да изтегли чатове и хронология. Като цена обаче ще е солено. Друг вариант е в ден, в който уж е на командиравка или навън с приятели, да си вземеш отпуска и сама да го проследиш.
Аз приспах интуицията си тогава, отдадох поведението му на депресия, но години наред съмнението ме човъркаше. 3 години по- късно след странен намек от наша обща позната реших да преровя телефона му назад. Вече беше махнал паролите. Намерих чата - имал е афера и е мислил за развод с мен.
Ако те мързи да го следиш и не измислиш вариант, поне много твърдо и много студено му кажи, че си убедена, че ти изневерява и много да внимава какво прави, защото няма да оставиш нещата така. Блъфирай. Ако не я остави от страх, че ще разбереш, то поне заслужава да му скапеш настроението - постоянно щехе на тръни и ще се оглежда

18.   Ако можеш, виж му списъка с контакти.
Ако си пише и говори с друга жена, за която не иска ти да знаеш, ще я е скрил с чуждо име (мъжко име).
Ти същото си сложи парола на телефона.
Ако те пита защо, щом той си крие телефона, и ти така ще направиш.

Можеш да го изненадаш с думите: Моя приятелка те е видяла днес с друга жена! Това направи в случай, че съмненията ти за изневяра се затвърдят и не можеш да живееш с мисълта, че той те лъже

19.   Е, защо ти е да го хващаш - ще отрича докрай и ще те прави на луда...
Какво искаш да постигнеш? Да остави другата или искаш раздяла? Най-добре говори директно с него

20.   За мен лично винаги е било унизително такова ровене в телефони, дрехи и прочие на другия с цел доказателства. Унизително и за двама ни. Не изневерявам и не бих могла да продължа отношения при изневяра, но и не мога да си представя да бръкна, търся или следя за издънки.

От друга страна, и криене като мишок е недостойно за сериозна уж половинка. Нищо кой знае колко страшно няма в това, че някой не те обича и/или желае както преди. Но нека има доблестта да си признае и да не те подлага на такива изпълнения. Толкова ли е трудно да си честен към най-близкия си човек? Всичко се урежда и поправя, само не и доверието и уважението.

При продължаващи такива ситуации и реакции, аз просто бих сложила край.

21.   Имам парола защото плащам с телефона си. Важно ми е да не ми знае разходите, а за гаджетата, когато са от две нагоре не прави впечатление- не може да си го представи. Има и обратен ефект, ако се усети, че го следиш. Ще те направи на маймуна, че да психясаш.

22.   Ако наистина си решила да го хванеш
( за мен е унижение да го следиш и т. н)
Ето ти варианти:
- джи Пи ЕС тракер в колата. Има много мънички.
- записващо устройство в колата. Има два вида - едното е като магнетофон. След два дни го взимаш и разбираш какво се е говорило в тази кола. Другите са със сим карта. Обаждаш се и чуваш в реално време. Пак има много малки.
- инсталираш му на телефона приложение ( в Гугъл ще намериш хиляди). Обикновено са разработени за родителски контрол - да се следи къде е детето ти.

По описанието ти.. той е влюбен в другата. Не е просто секс.
Преди да правиш, каквото и да било - си дай обратна връзка какво ще правиш, когато разбереш. Какво ще стане ако чуеш как е*е друга?
Защо ти е това?
Говори с него

23.   Питах директно, той каза че си е сложил парола, защото са го коментирали с неговия приятел и той не знаел защо. На мен това ми се струва за не адекватно обяснение. За секса бил уж изморен и остарявал и пр. Попитах го дали ми изневерява той стана нервен и агресивен. От три години сме заедно.

24.   Когато заспи или е в банята му вземи телефона и включи споделяне на локация.
Готова си
После си го гледаш къде е
Ако е с айфон find my
За андроид - не знам

Ние с мъжа ми сме си включили локацията с цел : безопасност и превенция при кражба/изгубване
Ще ти свърши работа и е елементарно.

Въпросът е, че ако любовницата е колежка ( а в 95% от случаите е такава) местположението му няма да ти свърши работа кой знае колко. Освен ако не ходят някъде извън града за едно бързо на задната седалка. Или в близък хотел.
Имай предвид и че местоположението не е баш точно.
Може да си е на работа, пък да ти показва, че е две пресечки надолу в заведение.

Изобщо тази работа със следенето ще те побърка - гарантирам ти го. Имах една приятелка, която така какво ли не ѝ хрумна, за да си следи мъжа. И една вечер просто му казала: Не мога повече да живея така.

Ще влезеш в един филм, от който ще се разболееш.

25.   Аз като жена на която са изневерили искам да ти разкажа моята история.
Никога не съм се съмнявала в моя партньор, винаги сме се имали доверие както той на мен така и аз на него, никога не сме се ограничавали в излизания с приятели.
Роди се нашия прекрасен син, и АЗ отдадена изцяло на грижите за детето ни НЕ давах да ми помага с нищо- а той имаше голямо желания. По цял ден готвех, чистих, с детето се занимавах- занемарих се тотално.. връзвах косата обличах каквото ми дойде и много напълнях. Започнах да де отдръпвам много от мъжа ми, държах се лапешки и много си позволявах да го обиждам и нареждам пред приятелите ни, правех го на нищо, а аз се правих на интересна. Започнах отделно да спя, защото просто не го исках и ме дразнеше, започнах постоянно да ходя при майка ми с преспиване на гости, на баба ми и дядо ми, абе общо взето почти не спахме с детето в нашия дом.
Той започна малко отдръпнато да се държи. Един ден в месенджър получавам съобщение от фалшив профил - в които уж мъж ми обеснява как моя мъж ми изневерява на така “прекрасна” като мен жена със еди си коя, много подробно описано и какво правят и къде ходят. Е хора … света ми се срина.. започвах да виждам товага моето държание към този човек, започвах да осъзнавам как АЗ съм си виновна за всичко..
Той в началото отричаше, докато не започнах да получавам техни снимки, от хотелчета от разходки.. преди да разбера това като му говорих да се разделим той беше съгласен даже той самия един ден предложи. След като разбрах тази новина, ми се молеше и плачеше като малко дете да му простя. Спря контакт с нея, тя имаше опити да ни раздели- пращаше ми стари снимки уж, че са от предния ден и така нататък. Но ТОЙ спря контакт с нея- връзката им беше не повече от 2месеца.
Молеше ми се, плачеше ми, обещаваше, че ще направи всичко което пожелая за да му просто.
С времето простих му, трудно ми беше много и то.
Но не се предадохме и аз и той.
Сега съм повече от щастлива с този човек. Минаха 6 години от тази случва - но мога до заявя, че в момента найстина сме щастливи. Това го приемам като урок, защото пак казвам, че аз съм много виновна за този период от живота ни.

На вас мили авторе, пожелавам Ви успех! Дано този период отмине и бъде с положителен край. Дано си въобразявате макар, че от писаното от Вас мисля, аз също съм на мнение, че Вие самата знаете истината и не си въобразявате.
Говорете с него дано има смелостта да Ви каже истината.

26.   Не си струва нервите, които ще похабиш и времето. Просто му показваш вратата. Държавни тайни ли крие на тоя телефон, че пароли? На бас, че е обикновен бачкатор, които няма абсолютно никакъв достъп до нищо ценно на работа. Крие си чатове с мацки.

27.   23 ако почне да се защитава, значи има за какво. Ако не изневерява, ще опита теб да те успокои.

28.   Ако един мъж не те прави щастлива и ти се дърпа сексуално е все тази дали има друга. Най- добре го остави да си живее както намери за добре

29.   Авторката написа:
“Попитах го дали ми изневерява той стана нервен и агресивен. ”

Какъв по-ясен знак чакаш?
Искаш да ти каже - да, срещнах друга.
И после да обсъдите цивилизовано нещата.
Няма да стане.
Той не те уважава вече, не уважава връзката ви.

За мен това е най-унизителното в една такава история.
Преди ме сваляше ( още бях момиче) един такъв. И аз го питам: А жена ти? Той ми отговори: Тя си е моя грижа. Аз съм голям човек и съм взел решение и знам какво рискувам. Казах му: Тогава се разведи и ме потърси щом толкова си влюбен и ще опитаме. Той: Ама ти да не ме оставиш после?

Разбираш ли какъв е мъжът ти? Долен страхливец и лъжец, който не уважава нито себе си, нито теб, нито нея. Няма да седне и да говори с теб. Тези не правят така. Те осират всичко и чакат драмата. И зависи какво се случи остават при едната или при другата.

До след три години.

Съветът ми е да заминеш някъде.
Ако имаш възможности - на почивка с приятелки. Ако не - при майка, сестра, баба. Просто изчезни за една седмица. Не му вдигай телефон.
И използвай това време да помислиш какво и как да правиш.
Ако той искаше да приключи паралелната си връзка и да се бори за изгубеното доверие щеше да си признае, да говори.

Той просто иска да се крие. На всяка цена. За какво ти е?

30.   До 21, виж как познах. А защо си мислиш, че той не е почнал да плаща с телефона си, а може и той да не иска да знаеш какви са разходите му.

31.   Това не е съд, че да ти трябват доказателства. Постави ултиматум - или ти показва всичко (от изневиделица му предложи, за да няма време да изтрие нещата, ако иска време, работата е ясна), или го зарежи

32.   Нормално е да има парола. Представи си че го изгуби или бъде откраднат наши ще имат достъп до всички негови данни. Моите телефони и тези на съпругата ми както и компютрите ни също имат пароли. Тук идва моментът че и двамата знаем паролите на половинка си. Най лесно ще се изчистят подозренията като си имате доверие.

33.   №25 буквално преразказва моята история. А сигурно и на много други жени. Раждане, отпускане, занемаряване на външния вид покрай грижите за детето. Никой не ми помагаше, бях супер изморена и изнервена. За най малкото правех скандал. И тогава се започна-отчуждаване от мен, никакъв секс, безразлично отношение. Естествено-връзка с колежка, по възрастна от нас и много по грозна от мен, ама не мърмори жената, не прави скандали, миличка, радва се на младия си любовник. Когато научих дори беше вече прекратил отношенията си с нея, не е имало чувства от негова страна, просто човека е търсел малко спокойствие и нежност. Та защо ти разказах моя случай, авторке-убедена съм, че истината е пред очите ти, просто ти отказваш да я видиш-грижите за външния вид, телефона, особено липсата на секс казват всичко. Оттам насетне решението е твое.

34.   Проблема е че аз въобще не съм се отпуснала и даже харча доста за да поддържам добър външен вид.

35.   до авторката и до 33,
да решението е нейно, но е доста трудно, защото ако го зареже първо губи неговите ресурси като връзки, познанства, всякакъв вид помощ в къщи, пари, имоти и т. н. и второ защото той ще е по-щастлив.
Мисли авторке, но мисля, че е ясно накъде ще се налконят везните.
И то едва ли ще бъде, "с радост ще му дам развод", щото ако беше така, нямаше да си правиш целия този труд, да докажеш че ти изневерява. А вече щеше да си се развела. И какво точно по-различно ще стане като намериш неопровержими доказателства. Мислиш че ще му накривиш шапката ли? Бъди сигурна, че ако се разведеш, той ще е много по-щастлив.
И още нещо, за пръв път виждам мъж, който да си признае че остарява. Всички други сме способни като тинейджъри, само твоят остарявал. Няма такъв смях.

36.   Колко заблудени са някой жени че проблема е в тях, защото се е занемарила, а не че мъжът би и"""л и кон, ако му се разтвори. Жената вече е опитомена, позната колкото и добре да изглежда. Един мъж който изневерява на жена си го попитах защо го прави? А, отговора му беше! Мъжът не може да яде всеки ден супа!

37.   Я кажи - това първа изневяра ли му е?
В предишни връзки?

38.   Заради работата ми използвам приложения за чат и имейли и връзка със сървъра на фирмата, които за да мога да ги използвам на телефона ми, е нужна начална парола на скрийна.

39.   Не знам дали е първа изневяра, никога не съм се съмнявала

40.   До номер 35

Прекрасен коментар!
Повечето жени, които подозират мъжете си, ровят, търсят, измислят хиляди неща с една едничка цел - да задържи връзката. Не мъжа, какъвто е, а това, което ѝ носи връзката с него.

Повечето предадени жени ясно си дават сметка, че това е по-скоро презрение, идващо от разочарованието. А не тъга, дошла от любов. И по-добре никога да не му позволят да им вземе, каквото им дава, кано ли пък да го оставят щастлив. Не! Не ноже!

И тук започва началото на агонията.
До онзи ден, в който ясно си даде сметка между какво е имала да избира:
Между придобивки и загуба на женско достойнство.
Тези жени се превръщат в нещо като лични проститутки
И не, не са виновни, просто са попаднали на идиот, който така прави, на когото са позволили да ги обезцени. Но той си е такъв. Така ще направи и със следващата.

За мен за такива има само едно правилно решение - шут в гъза и покана за сватбата ми със следващия

41.   Какви нещастни, тъжни и жалки отношения са това!
Най-икономичният вариант ще е да му кажеш директно, че те гризят съмнения за изневяра и да поискаш ненадейно да му видиш в телефона. Детективи ще струват скъпо.
Хакери от такъв калибар няма да откриеш предполагам.
Ако човек е искрен не би трябвало да има причинада да се крие толкова.
Въпреки, че съм мъж от написинато и моето мнение напълно се препокрива с твоето.
Съмненията ти не са никак безпочвени, даже направо натам си вървят нещата.

42.   35 - много интересно как прецени, че той щял да бъде много по-щастлив при развод. Да не би някой силом да го е карал да се жени, той сам й е предложил, защото е преценил, че ще му бъде добре цял живот с тази жена до него. Ти ако се чувстваш добре сам или говориш от личен опит не значи, че разводът е универсалното лекарство за всички мъже. Ако просто му се прави секс ще по*бе като отвързан най-много половин година и ще почне да реве за авторката, за домашен уют, подкрепа и обич. Тя каза как говорел, че вече е стар, явно изживява криза някаква. Според теб по-добре ли ще му е както е стар рязко да се окаже и разведен и да остане без нищо. Не оставам с впечатление да имат дори деца.
Познавам двама дето тънат в дълбока депресия след развод, поискан от жените. По-леко с генерализациите.
.

43.   до 42 от 35,
тези които изпадат в депресия са били мамини синчета.
За хора като мен, които вършат 80% от всички задължения по дома и децата и от доходите - т. е. 4 пъти повече от жена ми, това да ми даде развод ще бъде все едно планина да падне от гърба ми, обаче тая планина ще се стовари веднага на нейния гръб.
Ако е така и при авторката, по-добре доста да помисли "преди да му дава бързо развод", особено ако имат деца. И по-добре да прочете поне десет пъти коментар 25, и ако може да го разбере. И после да се пъчи с развода.
А това дето мъжа и сигурно на 30 вече се чувствал стар, сигурно се скъсват от смях всички мъже които четат тук. Мъжете и на 90 години да са, с манталитет и самочувствие като в най-успешните си години т. е. около 25-30. Това че жените се раждат пенсионерки си е техен проблем. Мъжете не се чувстваме остарели дори и на 90г.
И как точно ще остане без нищо. Той какво има сега - една жена с постоянно главоболие, неуверена, безработна, която няма какво да прави освен да си мисли тъпотии.

44.   Авторке, наистина ти съчувствам и смятам, че разбирам как се чувстваш в момента.

Доверието се гради трудно, а се срива лесно. Ти му нямаш доверие, а то е ключово да бъдеш щастлива с него. Дали е с право или не, не мога да кажа. Но разбирам къде се намираш в момента, защото съм била в сходна позиция в предишната си връзка.

Доста коментари казаха за интуицията, че не лъже. Да, тя никога не лъже, но прецени какво ти подсказва. Дали е имало нещо, което ти е казвало да не му се доверяваш и сега се е засилило или просто в момента усещаш, че нещо не е наред във връзката ви - със сигурност има причина, но е е казано, че е свързано непременно с физическа изневяра. Възможно е да има интерес към някого, но това не означава, че непременно се е стигнало до нещо. Ама и ти как разбра, че има нещо, като си е сложил парола на телефона и си поддържа външния вид?

Ще ти кажа на мен какво ми се случи и как разбрах, че "има нещо гнило в Дания" - най - елементарно през социалните мрежи. Това бяха последните ми взаимоотношения, които приключиха за няколко месеца. Аз също не бих се определила като токсична, когато виждам очевидни неща, който не ми харесват и си имам граници.

След като проведохме разговор, че искаме сериозни взаимоотношения и имаме такива намерения един към друг смятам, че е нормално да познавам хората около него. Спомена ми, че има приятелки, което е нещо нормално. Вече ако говорим за "най-добра приятелка" не бих се отнесла така - това може да е крайно, но всеки си преценява, не беше такъв случая де.

Започнахме да излизаме, споменаваше за някаква приятелка, която се разсърдила, че не е излязъл с нея, а той си прекара уикенда с мен, което малко ме изуми, но окей. Освен това в социалните мрежи видях, че една жена му реагира със сърца на повечето публикации, като аз самата не публикувам толкова много и често като него и някакси ми стана интересно коя е тя. Той каза, че това е приятелка. Не е крил или лъгал, за него това си беше негова приятелка.

Като цяло уетих (интуиция) че нещо не е наред във взаимоотношенията, но това е друга тема на разговор. Исках да поговорим все пак. Преди да проведем въпросния разговор обаче пътувах и през това време спомена за излизане с приятелка. Зачудих се дали е въпросната "фейсбук харесвачка", като не го питах. Преди да те видим след пътуването ми бях излязла с приятелка и й разказах, че нещо не е окей с него, разговори по женски, нищо повече. Но ми дойде идеята да я видим във фейсбук и й пратих покана. Като не съм имала нищо повече предвид нали са само приятели, той даже беше споменавал да ни запознае... Леле, отворих кутията на Пандора, но явно, че тази жена не беше особено нормална. Започна да ми пише, казах й коя съм и че щом е приятелка на приятеля ми, нямам против да я добавя. Тя ми се обади по Месинджър директно и ми наговори един куп глупости, като подчертавам, че аз бях с приятелка и навън. Виновната съм аз, че и видгнах, но понякога съм и токсична явно хахах - интересно ми беше какво иска да говорим тази, която харесва всичко на приятеля ми и си пишат през ден по неговите думи ( на някакъв етап сме говорили за това) Освен това, имаше страница за фотография с портретни и подобни снимки на която нашия (както се оказа нали) общ приятел и беше корица на страницата, което видях като ме добави във фейсбук. Общо взето жена около 35, момчето с което излизах на 30г, симпатично момче, скромен, оказа се и без особени амбиции са намерили приятелство във фейсбук, което той твърдеше колко е ценно, как тя го е разбирала, нали преди да знам за цялата ситуация каква е, а тя ми твърдеше по телефона как той й е упора и как аз го задушавам и не съм била за него! Няколко минути пълни глупости от жена без личен живот, но с дете от един и годеница на друг, доколкото знаех. Накрая я попитах какво прави жена със семейство с млад, добре изглеждащ мъж на кафе и писане през ден, какво точно иска да й опира толкова дето мъжа й не ще явно - прикипя ми, аз съм с този човек от няколко месеца, а това трябва да бъде негова приятелка, нали така?

Стана ми ясно от този разговор какъв ще е следващия с въпросния господин - на две на три - те са се запознали в социалните мрежи няколко месеца преди да се запознае с мен - вече нямаше накъде да увърта ама и аз станах доста агресивен събеседник, за да изкопча истината, която не е през призмите им, нали.. Та запознали се, той я харесал, но си останали приятели, защото нищо не можело да се получи... Е, хора по-голяма простотия не бях чувала през живота си, но ето че има и такива неща. Като разбрах що за стока е и той се ометох (след няколко още скандала по тая тема, защото все пак се ометох след седмица през която той вече "не общуваше" с нея. И така, разбрах през социалните мрежи и то много елементарно - не беше изневерява (доколкото знам) ама беше нещо, което не бих приела в човека отсреща - да общува и с двете ни, да не й каже, че тя е само приятелка и не може да се държи така към неговата половинка и да ме лъже как и откъде се познават. В моите очи - да си я държи там за внимание и евентуално нещо за всеки случай.

Не знам дали ти помогна моя мини турски сериал, но извода при мен беше, че ако няма доверие между хората, то е с причина. Не е нужно да се появи джофрата с детето и мъжа, която си търси внимание и "да я опират".

Ж28

45.   40, Браво!
Идентична ситуация, само дето му гледах детето по цял ден сама, докато той е на "работа"
Много добре са ви изманипулирали да си мислите, че проблема е във Вас! Не, не е!
Ако има проблем е редно да се говори, може би е имало причина да си изнервена, мъжа е длъжен да прояви разбиране, да говори, да помага, а не само да те напълни и после да те остави да се оправяш докато той е по хотелите с някаква лека жена.
Имайте малко достойнство бе хора. Майки сте, на какво ще научите децата си?

46.   До 43 от 42 - Откъде знаеш, че е безработна и с главоболие? Като чета какво е у вас разбирам защо си толко озлобен, но не всички жени са мързеливи и мизерни като твоята, дават редовен секс и пак им изневеряват.

47.   Да разкажеш какво е станало.

48.   До 46 от 43,
Прочети пак поне 10 пъти н25 и се опитай да я разбереш.
Няма жена която да прави редовен секс с мъжа си и да и изневеряват. Както и няма жена която работи, има самочувствие и прави редовен секс с мъжа си и да мисли подобни тъпотии, как да го хванела. Оттам ми е ясно каква е авторката. Тъй като и на мен с жена ми сме имали периоди в които ми е идвало наум за изневяра, дори и по нататък да отида. Но с повече разбиране и разсъждаване и нещата съм ги оправял. И сега такъв момент няма и няма да го допусна. Така че тя накъдето отива, аз оттам се връщам, и много добре знам причините за това.

49.   Въобще не съм озлобен, имам си прекрасна жена и 3 деца. С нея се напасваме постоянно и това ни прави все по- и по-щастливи.

А кои жени са мизерни, мързеливи и нещастни се вижда с просто око. Сами се показвате. А от писанията на мъжете пък разбираме колко ви е редовният секс 1 път в годината. Това пак си е редовно от ваша гледна точка. Не съм видял мъж да изневери, защото жена му не знае да готви, или не е измила чиниите. Толкова за редовния ви секс.

50.   От автора на 25.
Всеки според мен прави грешка! Грешка ако е осъзнаваш и реално виждаш вината не само в другия НО и в себе си. Аз отново мога да твърде, че много по-голямата вина беше в мен н отношението ми към него. Секс за моя мъж беше празник ако прави. Месеци, го отблъсквах. Нарочно заспивах преди него, или много след него, защото даже вече ми беше омръзнало да му повтарям едно и също Друг път, изморена съм не и днес..
Та дали съм заблудена, или глупава или наивна НЕ знам скъпи авторе на коментар 36 - но СЪМ щастлива от това, че успях да простя! Щастлива съм, защото дадох шанс на моя прекрасен всеотдаен, грижовен съпруг и баща.
Та кои нормален, мъж ще позволи с извинение на вчерашна дри*ла да го злепоставя и обижда пред приятелите си? Защото аз освен всичко от което ограничих съпруга си и това правех, много му се чудиха как така толкова години ме търпи.

Много е хубаво когато човек открие грешката в себе си! Аз открих своята грешка и продължих напред.
Мисълта ми е такава- защо АЗ не съм изневерила? Защото аз получавам всичко от което имам нужда. Всичко това намирам
в моя мъж, приятел, съпруг и любовник.
И повечето проблеми в семействата идват от липса на се*с и УВАЖЕНИЕ!

51.   Изневярата рано или късно лъсва. Когато има деца, страдат, всеки си решава сам, каква цена може да плати за кефа.

1-50 от 61