Оналйн връзка с токсична жена
Здравейте, аз съм мъж на 30 + от известно време си пиша с една жена от моя град колкото мен. Тя живее в София, но често си идва тук и сме се виждали приятелски на заведение. Понякога имаме разговори с часове по чата понякога и пиша и не ми отговаря с дни. Случвало се е да правим онлайн секс и да ми предлага да се женим. После ми е казвала, че се майтапи. Аз я харесвам и искам да сме гаджета, а защо не и по сериозно но има дни, в които съм се настроил да си пишем и не ми отговаря и даже на казва защо. Чуствам се зле когато не ми казва къде е или какво прави а после ми е добре като си говорим. Не знам какво да правя, хем я харесвам, хем и се дразня като мълчи. Някой дали и е изпадал в такава ситуация. Един път се скарахме по чата и ме блокира и ми беше много гадно, но я убедих с имейли и извинея да ми прости и да ме приеме отново в една от онлайн мрежите. Хем и се дразня хем сърце не ми дава да се карам с нея за да не ме блокира пак и да си изгубя шансовете с нея.

Коментари

1.   И ти си мъж на 30 ? На ЕГН само, нали?
Не е длъжна да ти отговаря, защото сте никакви. Това, че се зяпате по камери голи пак нищо не значи. Не сте двойка.
Явно и тя нищо не търси, ами брои шараните.

2.   Пич, ти мазохист ли си?

3.   Ей, толкова хора, и мъже, и жени, обожавате токсичност и драми. Хак да ви е, такива дъна да ви разгонват фамилиите!

4.   Ами направете си и бебе онлайн и всичко ще се нареди.

5.   Всъщност ти си оплетеният. Жената си прави каквото си иска. Може да ви върти и петима така...
"Онлайн секс"? ! Това пък що за глупост е? Раждат ли се от него оналйн-бебета? !
Нито може да се каже, че това е връзка, нито пък някой ти е виновен.
Спри да се занимаваш с нея! Като гледам - тя не се натиска да се занимава с тебе... Търпи те, щото ѝ обръщаш внимание и ѝ повдигаш самочувствието, а тя те тъпче както си иска...

6.   Извинявай, майка ти не ти ли е казвала, че си специален? Или психолози? Няма как да нямаш някъде из чекмеджетата диагноза, виж я добре и търси подобна на себе си.
Сериозна съм.

7.   Разпечатай чатовете, изтрий ги от твоя телефон, направи си кратка екскурзия до София, там ѝ ги връчи с думите, че "уж е осъзната зряла жена, а не струва повече от ей тоя куп хартия", после я блокирай отвсякъде и си търси нормална Приятелка чрез нормален контакт - наживо. Така евентуално ще ѝ помогнеш и на нея да се опомни!

10.   Значи правили сте онлайн секс, виждали сте се на живо, но не сте правили реален секс? Теб ли те бие сачмата или нея повече?

11.   Онлайн връзка, не е реална връзка. Води до ей такова токсично пристрастяване, неусетно се пристрастяваш към тази динамика и мозъкът ти си чака дозата допамин от очакването ще ми пише ли, няма ли, кога ще се появи, кога ще изчезне. Ставаш неусетно като наркоман, без да осъзнаваш че това всъщност не е реална връзка, а е игра. Разкарай се от тази болна игра, че ще ти бъде все по-трудно натам, а положителен край няма да има, от опит ти го казвам. Бях въвлечена в такава илюзия, мъжът си беше с някакви психически проблеми, криеше зависимост от алкохола и не беше способен на здравословна връзка в реалността, искаше по изкуствен начин да си чеше егото, предизвиквайки чувствата ми зад кадър. Просто в реалността не беше способен. Причините може да са всякакви, и тя да е емоционално нестабилна, да има друг и с теб да си повдига егото, но това не трябва да те интересува.. самият факт, че се държи по този неадекватен начин означава, че не гледа на теб по нормален начин и за това я блокирай рязко. Аз така направих и се спасих от негативни и тъжни усещания, иначе ще се въртиш все в един и същи омагьосан кръг, който ще те изтощи психически и физически.

12.   До 6. Вие явно сте по пълничка или грозновата че се забавлявате да обиждате хората он лайн и да търсите реакция, сигурно съжалявате че такива неща като в историята не ви се случват на вас...

13.   Ти сериозно ли си на 30? ! Защото, извинявай, но разсъжденията ти са като на 15. Защо не ти отговаряла веднага? ! Ми жена та си има и друга работа освен да е онлайн 24/7. А това с предлагането на брак на някой, който си виждал няколко пъти на живо ме уби!
И изобщо цялата драма, блокирането, сърденето... все едно не сте, уж, зрели хора, а тийнеджъри, чийто живот се върти само около чатовете и социалните мрежи.

14.   Н 12, автора ли си?
Мда... бъди сигурен, че такива неща като в историята не ми се случват и със сигурност на 100% няма да ми се случат.

15.   Здравей, авторе,

За какво шансове говориш? Какво губиш? Не те разбирам аз лично. Може би ще прозвучи нетактично, но съм имала такива "гаджета" през тийнейджърските си години и определено не съм се интересувала от нещо повече. В момента също не ми липсва такъв тип внимание - може да не е по цял ден и нощ, но определено ми пишат мъже с които изобщо не съм имала нищо повече или дори не познавам на живо. И те не са малко. Не го казвам с цел да се превъзнасям, а просто да ти споделя женска гледна точка. Изобщо не смятам тези "познанства" за нещо особено, абсолютно дори ги отбивам. Но съм имала периоди в които наистина са ми повдигали настроението и самочувствието подобен тип общувания. Изобщо не съм го смятала за нещо, което ще прерасне в повече. Да не коментирам колко пъти съм искала да се женя през годините - особено като чувствам социалното напрежение. Кавала съм го дори на няколко човека. Нормално е, случва се.

Смятам че реално нямате абсолютно никаква почва за започване на отношения освен ако гледам на информацията, която си споделил. Не е нормално и да имате връзка от разстояние за която само ти знаеш...

Не дълбай толкова, а дай шанс да се виждате на живо. Личното ми мнение е, че след няколко по-дълги чата нямам какво повече да чатя и директно споделям, че предпочитам комуникацията на живо. Оттам - нататък спирам да пиша. Ако човека отсреща предприеме нещо - предприеме. А, това също не е гаранция за нищо.

Смятам, че това, което можеш да направиш е да започнеш да излизаш реално с тази жена и да видиш какво ще се получи. Останалото са безсмислици в моите очи.

Такива мъже, които са само на думи, но не и на действия не ме впечатляват.

"В интернет:
- Хайде да правим виртуален секс!?
- Ох, аз съм виртуално импотентен.... "

Ж28

16.   Ташак си прави, не те има за нищо повече освен развлечение като и е скучно. Ползва те за изтривалка и да си вдига самочувствието и да се прави на оборотна.
Много сме били в тая позиция през годините. Не се занимавай изобщо с тая. Сигурно я оправят 2-3 регулярно докато не ти пише. От тия чатове файда няма никаква.

17.   Гаджето ми беше от няколко години в такава виртуална връзка, когато се запознах с него. Едва се отървах от “бившата” му, а така и не разбрах дали изобщо беше жена. Не съм съгласна, че само 15-годишните имат такива истории. Това е масова епидемия в днешно време.