Мазохизъм?
От 3 години (2008-ма започна всичко) обичам един човек. Разделихме се преди година и нещо, опитвам да съм с други... всеки път той се появява и започва да обърква всичко в главата ми. 3 месеца след като се бяхме разделили успях да преглътна поне малко чувствата и емоциите си към и започнах да се виждам с друг, започнах да се чувствам не обременена да мисля само за него... почти забравях за него на моменти.

Естествено не след дълго той се появи пак и започна да ме увещава да се разделя с новият човек, защото искал да живеем заедно, че много ме обичал и т.н.
Провалих новата връзка и се върнах при него... в началото всичко беше добре. След което започнахме да се виждаме 1 път на седмица, горе долу нещата станаха приятели с преимущества. Нито живяхме заедно, нито нищо.

Разделихме се, защото той започна да излиза с друга и ми каза, че не знае какво иска. След два месеца аз започнах връзка пак с нов човек, той пак се появи... и този път ме умоляваше да съм с него. Каза че иска наистина сериозна връзка, спомена много сериозни неща за семейство и т.н.

От страх да не се получи като първия път му казах, че ми трябва време... разигравах го, той беше упорит и изчака. Разделих се и с този нов човек... и съответно пак останах с пръст в уста. Започна да ми говори, че съм се подигравала, да съм си ходела при новия и че нищо няма да се получи.

3 години ходя след този човек, мисълта да го изгубя въпреки всичко което ми причинява ме плаши адски много. И въпреки всичко, което ми е наговорил с яд и прочие, аз все се надявам че ще се получат нещата. Мазохист ли съм?

Коментари

1.   Не, не си - ти си просто човек, който не знае, какво иска. Мазохистите много добре знаят какво искат - сексуално доминиращ ги физически и психически партньор - садист, които да им достави сексуално удоволствие чрез болка.

2.   Теб не те съжалявам. Съжалявам момчетата, които са си губили времето с теб!

Разигравай я, унижавай я, прави си каквото искаш - тя е вярно куче. Това си ти. И понеже сама си го правиш, те съветвам да не си позволяваш да занимаваш други хора, с тези глупости.

bile

3.   Момиче, стегни се! Бягай... правила си една и съща грешка няколко пъти и трябва вече да си осъзнала, че нещата с въпросния мъж няма да се получат. Преживей го и продължавай напред с човек, който ще се интересува как се чувстваш ти, а не с егоист като този. Та на него грам не му пука ти какво изпитваш след всеки път, в който те зарязва. Тегли чертата, колкото и да е трудно. Преживява се. Хайде успех и умната!

Doriana

4.   Мазохист си.