Идеалната жена за един скорпион
Аз съм мъж зодия скорпион. Всички астролози казват идеалната жена за вас е или риби, или рак. И сякаш наистина има нещо вярно в това, защото често попадам на такива жени. В живота ми има няколко риби. Майка ми, баба ми, бившата ми жена, една приятелка, и една позната. Всички те могат да изтърпят жилещия ми характер, обаче аз ги чувствам слаби и мрънкащи жени, които обичат да се налагат и се мислят за нещо повече от другите. Не искам да обиждам представителките на тази зодия, знам че всеки човек е различен. Аз също съм откачен, даже повече от другите хаха. В интимен и житейски план с бившата ми жена мога да кажа, че страстта беше на ниво и се разбирахме само с поглед. Но с времето се изгубихме и всичко приключи.
Имам и две бивши гаджета зодия рак, с които съм бил интимен и сме имали не много дълга връзка. Мога да кажа, че пак не е моята зодия. Не ги усещам и това е. Една дева имах, но не я харесваш визуално и бързо приключихме. Водолейка също имах за кратко, но тя беше малка и съжителство нямаше.
Имам чувството, че точно тези зодии, с които уж трябва да имам съвместимост по-скоро не бихме били щастливи заедно, но пък някакси се търпим и бутаме напред.
Какво мислите? Коя е идеалната жена за един скорпион?

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Моят мъж е скорпион и да ви кажа че сте големи егоисти. За вас мрънкаща жена е, точно когато тя си пойска своето. Така че не е до зодия скъпи, а това че не приемате че и другите хора дишат и имат чувства. Това което ти описваш тук, вкл и за майка ти, съм го чувала от мъжът ми (да не си моят мъж).
Поздрави от една Дева!!!

2.   Може би жена с противоположната на теб зодия Телец или пък с жена, имаща повече планети и/ или асцендент в Телец, ще се получат нещата. При жените, с които си бил, имат значение тези планети, асцендент, аспекти и така нататък, както и твоите. Не е само до зодията. Затова има и хора, които не отговарят на зодиите си. С жена зодия/ асцендент Овен или Скорпион и с повече планети в Овен/ Скорпион, може би също ще си паснеш. Овенът е другата зодия, която подхожда на Скорпиона, както и други Скорпиони

Black Sabbath

3.   Идеална жена за скорпион НЯМА
Виж Alain Delon и Leonardo DiCaprio по колко са сменили...
Дори Bill Gates, Ryan Reynolds, Vincent Cassel са разведени.
И не е защото са известни.
Опитай се да се сетиш в твоето обкръжение за мъж Скорпион, който не е разведен или поне е от много дълго време с жена си и е щастлив с нея. Едва ли имаш такъв пример :)

4.   Лъвиците са ви на вас скорпионите - криптонита :)))
Адреналина ще ти е в повечко, но ще ти хареса.

5.   Козирог. Познавам много такива двойки.

6.   Не си пробвал с жена зодия Скорпион? Може би не е лошо да опиташ, има голям шанс да е идеалната партия за теб!

7.   Спри да вярваш в тези глупости за зодиите и може да ти потръгне с жените.

8.   Аз съм телец, а жена ми е стрелец и повече се разбираме отколкото с тия от същия елемент. Що не вземеш друг скорпион? Като цяло обаче бих казал да не се занимаваш със зодии докато търсиш половинката. Или се харесвате, или не, всичко друго е измислица.

9.   Някоя огнена стрелец, лъв, овен

10.   Пич, единственият начин да имаш жена е да изгладиш една брутална физика, да си направиш татуировки, да засечеш брада и да гледаш лошо. За какви зодии и врели-некипели говориш.

13.   Номер 4, един такъв скорпион ми се беше завъртял в орбитата преди 10-ина години. Беше ми предизвикателство до някакъв момент и само заради това търпях отвратителния характер. После му намазах ските. Лъвиците не обичаме да си усложняваме живота с такива вечно недоволни и кисели мрънкала.

14.   Black Sabbath, ти си Рак, така че може пък с теб да си отиде най-добре автора. И двамата сте вода все пак. Чувствителни, уязвими и лесно се засягате от най-малкото нещо.

15.   Защо не си зададете въпроса "За коя жена съм идеалния мъж? " Иначе, за вашата зодия е изписано, че сте обсебващи, ревниви и отмъстителни, като отрицателни страни, тоест, жената трябва да е... каква? Най - малкото с травми и ниско самочувствие, за да я действате.

16.   13 не съм казала че ще има Лъвицата за цял живот, а че ще има адреналин и ще му хареса... Скорпионите на практика се обсебват от тези, които са с имунитет срещу жилото им. Лъвицате обича да си играе с храната... и това докато вади блясък на лъвската корона.
Докато той надигане жило, веднага му се подава огънче :))) нали сме си огнени.

17.   Ето ти пример, който няма да ти се върже изобщо ако си стоиш само на зодии.
Аз съм буквално обкръжена от скорпоиони: баща ми, брат ми, мъжът ми са все скорпоини, шефката ми - скорпоион, колежката, с която трябва да работим най-много заедно: скорпоион, близък приятел от детството - скорпион.
А аз съм близнак. Асцедента ми е рак, луната ми е в овен. Нито един скорпоион от обкръжението ми не си позволява да се държи кофти или отровно с мен. Разбираме се чудесно и аз съм много щастлива с всички скорпиони в живота си.
Номер 3: баща ми е женен за майка ми вече повече от 40 години, карат се люто понякога, обаче недай си боже да кажеш нещо лошо за мама, ще ти откъсне главата. Така че, да има скорпоини, които са щастливи с дългата си връзка.

Извод: няма общо със зодията, има обаче много общо с човека.

18.   Аз съм автора. Благодаря за коментарите, много ми харесаха. Ще опитам да привлека зодиите, които предлагате. Асцендента ми е Лъв. Никога не съм изневерявал. С бившата ми жена бяхме заедно почти десетилетие. Никога не съм нападал когото и да е било първи. Винаги съм отмъщавал на тези, които са ми направили лошо. Ценя семейство си и приятелите си, но няма как да ми се качват на главата. Това е.

19.   4 и 16 - лъвиците сте най-големите простакеси из целия зодиак, така че изобщо не ми се прави на интересна. Прости, нагли, злобни, агресивни, с мания за власт и контрол над всички. Мислите се за велики и че всички ви завиждат и ги е страх от вас, но истината е, че сте едни жалки, дълбоко компелексирани нищожества, отчаяно нуждаещи се от чуждо внимание и валидация, за да се почувстват значими. А пък за Скорпион или която и да е друга водна зодия сте крайно НЕподходящи. Всички огньове сте простаци, егоисти и агресивни ненормалници и на водните това НЕ ни харесва, набийте си го в тъпите кратуни! Водните сме спокойни, лежерни същества, ценящи мирът, спокойствието и хармонията в отношенията и изобщо не понасяме агресивни простаци и скандалджии около нас, които внасят излишно напрежение и нерви в ежедневието ни. Стойте си там с другите огнени простаци и с нас, Водата не се занимавайте, защото и ние можем да бъдем опасни, ако прекалиш с търпението ни. Най-подходяща за автора ще е друг Скорпион, но може и Рак или Риби.

20.   19, аааууу а защо толкова злоба и завист към Лъвовете?
Не понася скандалджии, а коментарът ти е на баш скандалджия хаххахха Внимавай, че пори теб водата явно е отнесла всичко от главата. Малкото останало си го пази, ще ти трябва.

21.   19 сякаш описва скорпионите, везните, и по-лошите представители на телците, девите и овните.
А най-свестните в зодиака са зодия риби.

22.   И не е важна само тази зодия, а и зодията по китайския зодиак.

23.   До №11:
Позволи да добавя - да се научи да ходи с около 2 метра разкрач и ръцете в положение "простор на дрехи".
А забравих още нещо - плюене на всеки 10 минути.

24.   19, гроздето било кисело, казват някои хаха

25.   Това за лъвовете не е баш така. Лъвът или е звяр, или котенце (казано ми лично от Силва Дончева). Най- изтънченият мъж, когото познавам, е зодия лъв и цялостното му поведение е много на ниво. Изчел е доста книги, което си личи по високият му начин на изказ, художник е и работи в Столична библиотека.
А понякога на водните зодии ни бушуват водите и сякаш рибите са най- спокойни, но тези водни зодии с Асцендент/ Луна/ Марс в Рак и Марс в Скорпион сме по- раздразнителни.

Black Sabbath

26.   Аз съм жена дева и мога да напиша монография на тема мъж скорпион, по простата причина, че от около 20 години съм във връзки само с мъже от тази зодия. Не съм ги търсила целенасочена по зодия, просто така се е случило. С първият скорпион ходихме 1 година, с втория беше за кратко, с третия пак около година и с мъжът ми сме вече 14 г. заедно. Това което съм чела, пък и чувала от хора, които имат познания за това е че противоположните елементи в зодиака си пасват. Земните зодия, каквато съм аз си пасват с водни, като скорпиона, защото земята има нужда от вода за да се подхранва и зарежда, а водата има нужда от стабилна основа, за да приеме форма и да успокои стихиите, които бушуват. Явно има нещо вярно щом по някаква причина се надушвам все със скорпита. Отделно аз съм и с асцедент скорпион. Всичко все пак си зависи от конкретния човек, защото колкото и за някои неща да са имали прилика, за други са се различавали, а и зависи на какъв етап от живота си срещаш някого.

28.   Съпругът ми е скорпион, а също. За мен скорпион и скорпион е най-идеалната комбинация