Споделена история от Секс и интимност

Какво да направя
Здравейте на всички четящи в този сайт. От доста време насам чета историите ви с интерес и мисля, че е време и аз да споделя нещо като бих искал да получа и сериозни отговори. Ще започна оттам, че съм млад мъж от малък град. Наскоро навърших 22 години и да си призная... от край време мисля, че съм така. Работата е там, че адски много си падам по по-зрели жени. Сега ще кажете, че може би е нормално, но като казвам "по-зрели" имам на предвид жени максимум до 60 години, ако не и малко повече, стига да изглеждат запазени визуално. Всичко това го казвам от сексуална гледна точка. Не, че не ми допадат момичета на моите години, но като че ли в пъти повече ме възбуждат именно много по-зрели дами. А и като че ли заглеждам и се интересувам много повече от именно такива. Девствен съм, ако това е от значение. Срамежлив съм също, доста бих казал даже. Почти не излизам, защото нямам почти никакви познати, камо ли приятели. Често си мисля дали многото гледане на порно не е причина за това мое мислене и фантазии. Не знам и аз. Имам две запитвания към вас, уважаеми читатели и хора, нормално ли е всичко това и ако да/до по-опитните/ има ли някакъв начин как бих могъл да подходя към някоя такава жена? Моля, без критики. Ясно ми е, че съм един загорял пикльо и имам още много да се уча от живота, но имам нужда от сериозен коментар.

Благодаря Ви за отделеното време,
Младеж на 22

Коментари

1.   За нормално - никой не може да каже.
Това, което не е нормално е, че си девствен, особено след като си падаш по лели - те са лесно достъпни, особено за младежи като теб.

2.   Той жена не е докосвал още, а вече знае какви го били привличали.. Да, от порното е, не е нормално да харесваш 60 годишни бабки. Намали го щото тва порно тотално ви изпържи мозъците..

4.   Не е нормално. Явно имаш пропуски в майчиното здравословно присъствие докато си расъл.

5.   Авторе виж какви глупости си напписал; дали многото гледане на порно не е причината за твоето мислене и фантазии. Първо в порното такива дърти баби няма, там всичко е млади красиви момичета и много сексуални. Аз само като ги гледам започвам да се дървя и ми се иска направо да ги изям. А теб какви дърти баби те възбуждат, с увиснали и набръчкани гърди ли и вероятно с пресъхналли п*т*и. Твоите фантазии са направо налудничави.

6.   От автора до коментар 5: Не, случая не е чак такъв. Не бих казал, че съм чак другата крайност. Ако говорим за привличане, по-скоро бих дал за пример, да кажем... актрисата Албена Павлова... примерно.

7.   Авторке, всеки човек си има своите предпочитания. Аз до 23 години си падах по връстнички. После дойде една 40 годишна асистентка в университета, която започна да ме преследва и в крайна сметка се предадох. Паднах в лапите й. Много ми хареса с нея. След университета попаднах на работа с 50 годишни колежки. И нормално. Ако си културен възпитан и образован човек. Нещата стават с големи те колежки. Говориш си нормално с колежките, правите си услуги и постепенното се снижавате с времето нещата.
Харесва ми сексът с по-големи жени и имам гадже. Една от 50 годишните ми колежки. Наслаждава ме се на живота и на секса и не мислим за далечно бъдеще. Не трябва да ти пука за мнението на другите. Аз го пазя в тайна това, че спя с 50 годишна. Защо разни хора от родата да ми развалят настроението. Наслаждавам се на живота с колежката. На 50 години е ама ми носи удоволствие в леглото и се наслаждавам добре с нея.

8.   Ти си отгледан от баба си, нали? Излез от черупката и си намери среда, приятели, прави неща с колектив от много хора. Остави бабите да си гледат старините и турските сериалчета.

9.   Разбирам те, аз съм на 26г. И от тийнейджър се заглеждам по по-възрастни от 40-45 и нагоре, а от 3 -4 години не съм бил с жена по-малка от 45. Как ги намирам ли? В сайтовете за запознанства съм намирал, на работа също и от други ежедневни дейности. Жените след 40 често са незадоволени сексуално от мъжете си или вече са разведени и започват да обръщат внимание на по-млади мъже. Ако си от голям град ще ти е по-лесно да намериш. Ако ще пробваш в сайт за запознанства можеш и директно да кажеш какво искаш и какво търсиш, но на живо внимавай! Първо създай приятелски отношения, предразположи я, спечели и доверието, че ще бъдеш дискретен и че ще пазиш тайната и наистина бъди дискретен, това е много важно и е за доброто и на двама ви!! Все пак, имайки предвид нейните години тя най-вероятно има мъж или син, дъщеря и т. н, Направи някое леко комплиментче, но не нахалствай, след някакво време и втори комплимент, или лек намек двузначен не директно за секс и тогава ще стане ясно ще стане ли работата, но трябва и да умееш да разчиташ знаците на жената, не винаги приятелство или чести разговори между мъж и жена е равно на секс, ако не си сигурен че и тя иска това което и ти по-добре не рискувай, че може и в беля да се вкараш! Успех!

11.   Моя съвет е да търсиш вдовици, разведени и стари моми! Те са най-добрия вариант, защото живеят сами и няма от какво да се криете!