Според вас взаимни ли са ни чувствата, ако въобще има такива?
Здравейте!
Жена съм.
Имам един приятел познаваме се от деца винаги сме били заедно още от детската градина та до университета.
Имам предвид, че за това време сме били в чисто приятелски отношения и по отделно сме си имали гаджета.
По едно време заживяхме заедно от гледна точка да ни е хубава квартирата, да ни е близо до работното място и на двамата и да си делим наема всичко чудесно, ама до скоро, защото в мен започва да се заражда ревност, което е абсурдно той започна да си води момичета у нас и на мен вече започва да ми става неприятно и аз не мога да си го обясня.... За това си намерих друга квартира и го излъгах, че имам нова работа и сегашната локацията на квартирата не ме устройва.
Така е от 2 месеца в които той постоянно е при мен не съм го молила той сам идва уж да ме види, липсвала съм му. Идва през деня остава до вечерта и след това се оправдава, че е късно за прибиране не му се занимава с таксита ще спи тук.
Да си призная, честно ми е приятна компанията му, но се чудя дали и в двамата ни се пораждат чувства по различни от просто приятелски.
Доста дълго е това съмнение и невидение, за това ви моля за разяснение според вас взаимни ли са чувствата?
Въобще има ли чувства или това е просто привръзване?

Коментари

1.   Напълно възможно е и определено не означава, че не е хубаво.
В момента според мен изпитва силна привързаност, очевидно и ти, привързаност, която за нищожно време може да се превърне в истинска любов.
Ако има искрици давайте.

М33

2.   За мен има чувства.

3.   Има чувство, че иска да те бодне. Двама хетеро мъж и жена да живеят заедно, но не са двойка, значи че някой от двамата иска с привилегии, обикновенно мъжът. Жената си втълпява романтики, а той просто иска аут от френдзоната.
Пусни му на човекът и виж как ще спре да идва.

4.   Нямам представа как си избутала средното образование, пък камо ли университет, като си не грамотна. Нивото е под нулата, буквално.

5.   Питай, друг начин няма.

6.   Защо питаш нас? Ние как да знаем? Питай него.

7.   И аз така имах една приятелка от училище с която решихме да си наемем квартира за да не ходим на общежитие, понбеже записахме в един университет, обаче различни специалности. Е на втората седмица правихме секс и се сгаджосахме. Тъй че най-добре го питай.

8.   Прецени какво искаш и действай. Той, че няма да те върне това е ясно, ама отношенията ви няма да са същите след секс затова прецени ти какво търсиш от него и действай.

9.   Кажи му, че си сменила квартирата за да не си развалят приятелството. Започнала си да се дразниш от присъствието на други момичета, каквото си е, де. Но наблегни на това, че ако е заради диният секс, предпочиташ да си останете приятели.
И виж какво ще каже, как ще реагира.