Колегата...
Здравейте, пиша тук защото няма с кого да поговоря. Ситуацията е деликатна и неприятна. На 26 години съм от 1 година работя мечтаната си работа за която и учих, за да избегна разпознаване ще сменя имената и институцията в която работя. Ние сме няколко отдела, повече жени, но щъкаме напред назад и се срещаме редовно всички. Като започнах работа всичко беше ок запознах се с всички паснахме си харесахме се и си работкаме. Често ми се налага да пътувам по конференции и срещи. Най - често това се случва с един определен колега ( за който и искам да разкажа).
Иван (условно ще го наречем така) е 30 години по голям от мен, женен с 2 големи деца. Иван изпълнява една длъжност, но помага на всички с всичко, а и на мен професионално ми се налага да бъда с него често. В началото на запознанството ни между нас нямаше нищо аз от години го познавам и даже в началото ми се струваше неприятен.
Последното ни пътуване макар и еднодневно обче беше различно. Аз по друг начин го погледнах. Уж случайните му докосвания не ме смущаваха. Често търсих очен контакт. Забавлявах се много с него макар, че обикаляхме гробища и не беше от най - романтичните занимания.
Сега се шегуваме, че пак ще ходим на романтични срещи по гробища и подобни, но той си е такъв с всички колежки се закача, занимава има слухове, че има любовна връзка с едната ( аз лично не съм ги виждала и не мога да потвърдя).
Не знам дори какво искам от него реално, предполагам ми липсва баща ми тъй като с него сме в доста лоши отношения и винаги така е било. Което е едновременно гадно и за Иван и за мен. Не знам дал изпитвам силно сексуално привличане към него, не съм мислила за това. Приятна ми е компанията му, търся повод да се виждаме възможно най - често. Интересувам се от лияния му живот, хобитата и интересите му. Мисля, че въпреки, че е похотлив и не му пречи да ми прави пошли коментари и да ми пуска ръчичка тук там (по гърба, кръста и ръцете) все пак ме приема за някво дете и не гледа на мен по никакъв начин. Не искам да напуска жена си или някви такива. Наясно съм, че е доста по голям от мен вече се е разписал има кариера, семейство и всичко.
Не знам какво искам от него? Харесвам го доста, като мъж, като човек, като професионалист. Обичам интелекта му и вечните му засмяни очи. Харесва ми, че е много мил и същевременно похотлив. От време на време го обезсмъртявам в някоя публикация или стих и това ми стига.
Благодаря, че изчетохте историята ми.

Коментари

1.   Искаш секс от него, не друго!

2.   На мен ми се повдигна от този Иван докато четях описанието за него, поведението му. Ти явно имаш някакви сбъркан нужди дедо Иван да те гледа и опипва похотливо, та чак стихове за него писала...

3.   Ей сега ще ти кажа какво мисля. Само че не знам дали ще ми публикуват коментара. В държава, която ЗАГИВА буквално, изобщо не ме интересуват на Мара, която е решила да се побара и там подобни.

Вие сте резил за НАЦИЯТА ни, уж работите в държавни институции, за да представлявате държавата, и вместо реално да вършите някакви ПОЛЕЗНИ неща, това е абсолютното доказателство, че администрацията е РАЗДУТА, и се назначава сульо и пульо, за да флиртуват 20-годишни момиченца с 60-годишни чичковци!!! Пълен Отврат, момиче, пълна катастрофа! Дотам я докара България, на дъното сме, никакви нормални разбирания за нещата от живота, никаква етика.

Все пак още имаш време да влезеш в час и да смениш приоритетите си. Ето ти един жокер - какво ще кажеш да помислиш за обществото, в което живееш, и щом работиш в държавна институция, да видиш как да се реализираш (не веднага, а като процес, перспектива, смяна на институцията ако трябва и тн), така че да оправиш ПОНЕ един проблем, който има България????

ТИ си бъдещето на България, не този ДЯДКА. Престанете да сте патки, които се впечатляват от авторитет и се представляват като ЛЕКИ жени. Отврат!

Пс, моля модератора да публикува коментара ми, понякога по-грубият изказ може да вразуми някого, и в случая е градивна критика, авторката няма да се обиди, гарантирам. Такива хора не се обиждат. Благодаря.

4.   Виж сега, авторке, НЕ СИ ИГРАЙ С ОГЪНЯ!

Защото ще пламне пожар и всички ще изгорите!

Затова бъди разумна и мъдра - и се отдръпни от този човек и се дръж на дистанция!

5.   Баналното офис романче. Във всички фирми, където работех имаше такива мераклии, даваха материал за клюки и разнообразяваха скучния работен ден. По правило завършваха с напускане на някой от участниците.
Захапала си въдицата като ученичка, щом и поезии пишеш. Само недей излиза с бащинства, интелекти и т. н., не гледа бащински на теб, а като на жена, каквато си. Щом ти пуска ръце и приказва цинизми, а ти му се хилиш, даваш сигнали, че нямаш нищо против. И много добре знаеш какво ти се иска - да то го сложи. На 56 обикновено мерака е повече от възможностите, едва ли ще има креватни чудеса. По-добре си хвани един млад мъж и не се занимавай с чичаци.

7.   Виж сега.. като ти е паднало, действай... не като повечето хора, да живеем в рамки, и да се държим цивилизовано, цял живот. А това за годините... няма как да знаем, дали ще е добър, или не в леглото.. Има мъже, който въпреки годините, ще сложат в малкия си джоб някой 20 годишен хлапак.

8.   Не се правя на моралист, защото не съм такъв и не мога да бъда. Не виждам нищо скандално в отношенията между хората, все пак теса възрастни хора. Мога сходна случка да разкажа от моят живот. Само, че аз тогава бях на годините на авторката. Бяха ме взели запас, въпреки всичките ми маневри да е измъкна. Запаса беше недалеч от Самоков, като взводен командир в лагерна НВО. Стандартно първият ден мина в установяване и разни битовизми, както и опознаването с другите офицери. На другият ден започнаха да пристигат автобусите с учениците и разпределението на офицерският състав. Разбира се комендант на лагера, беше пенсиониран подполковник, ама кой ли пък от нас му обръщаше внимание, та той е просто организатор. Та както върви разпределението, чувам моето име и звание и изведнъж разбирам, че съм командир на взвод от тридесет момичета. В първият момент бях като ударен с чук, как да е с тяхна учителка ги заведох до определеното им спално помещение-и им дадох час за установяване и разни битовизми, а след това строяване. Разбира се часът за строяване е леко относително понятие. Строих момичета, от елитна, столична гимназия, симпатични и умни момиче. Те строени, аз притеснен, даже не ги виждам като момичета, а като тридесет- глава ламя готова да ме схруска. Те са на 17 години, а аз на 26 години, в НШЗО, слабо сме изучавали психология на войника, а не не на девойката. Стоят лъчезарно усмихнати, забавно им е, а аз се потя от притеснение, като не смея да се погледна надолу, да видя дали клина не ми е разкопчан, че тогава ще стана за кашмер.. Иначе стегнат, лъснат, хубава тоалетна вода/майка ми беше главен счетоводител във външно търговска организация, та от нея/. Как да е денят мина, аз кротко се прибрах в стаичката си, облякох се по цивилно му с джинси "Super Rifle", опънах се и кротко си чета. По едно време на врата се чука и с нещо като лека ругатня казвам да влезне, защото смятах, че е един друг юнак. Да де, ама врата се отваря и в коридорчето само момичешки лица. Аз съм сащисан, по джинси, тениска и чехли-красота. От глъчката се разбира, че съм едва ли не безотговорна гад, защото върви дискотека, че всички взводни са там, а те сирачета. Тръшвам, врата, обличам се уставно и под конвой тръгвам, като слушам коментари зад гърбът ми, колко добре ми стоят джинсите и колко добре ще е да съм с тях и тогава започна моят кошмар. Онази гад дисководещият, само блус след блус пуска, а момичетата едно през друго ме канят. Абе те нямат ли свои съученици, а се заели с мен, та аз съм девет години по-възрастен от тях, когато те са били във втори клас, аз съм завършвал гимназия-чувствах се стар за тях. Гледах да се залепя за една учителка, че да ми е нещо като щит, а тя умна жена се шегува, нещо сорта-"Вие май се притеснявате от тях", което си беше и истината. Тя ми обяснява, да не ги третирам като деца, защо физичеки са жени е това пък съвсем не ме успокои, "освен това ти си им интересен, десантчик, инженер", -абе от къде имат тези сведения.. Така започна моят запас, а още колко дни ме чакаха, направо кошмар. Най-малкото беше, че сутрин ставах поне половин час по-рано за сутрешен тоалет. Веднъж гол само по спортни гащета, кубинки и хавлия преметната през рамо, излизам от умивалнята, а няколко от моите насреща. Та те още трябваше да са в леглата си, като тореадор държа хавлията пред мен, а те се смеят, , чуват е подмятания нещо от сорта " Какви ли натоварвания има в десантните части, че такива тела правят", а още колко глава, имаше да пати. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

9.   Гнусно, гнусно до няма накъде... с чий ум ти, 26 годишно момиче позволяваш на един дъртак да те опипва и да ти прави пошли намеци? Всичко в историята ти е супер отвратително-ходите по гробища??? -не знам естеството на работата ви, там ли се опипвате, там ли си правите намеци? Прав е №3, много е прав...

10.   Няма как да не дам 5 звезди на коментара на дядо Десантчик. Винаги има много жени около него, ако не са колежки от института, то пък са от елитна столична гимназия. Пропусна само да опишеш телата и гърдите им. Едни и същи приказки сглобени в различни сценарии. Поздравления, искрено се забавлявам.