Въпрос към мъжете
Мъже, пишете ли всеки ден на жена, към която нямате сексуален интерес? Има ли такова нещо като ежедневно писане само защото искате да си говорите и ви е приятна за приятел само или това са измислици?
Благодаря.

Коментари

1.   Ще извиняваш, ама сексуален интерес се доказва само ебане. С писане може и на егоцентрик - пълен евнух да си попаднала.

2.   Измислици са.

3.   Не пиша често с жени, към които нямам сексуален интерес, освен ако не са колежки и обсъждаме нещо по работа.

4.   Да възможно е.

5.   Да.

6.   Като мъж ти казвам, че няма такова нещо като "пиша ѝ само за да си говорим", тя може да си говори с приятелките, с мене друго ще прави (ако я видя, че има интерес). Никой мъж (освен ако не е гей) не пише на жена за да си говори с нея и да клюкарстват.

7.   Аз бих задал контра въпроса. Също но към теб. Ако си способна, значи има и такива мъже. Ако не си... е ясно защо подозираш противоположния пол.

Разбери! Хората сме многопластови. Има хиляди вариации видими-невидими.

8.   Да, имам най-добра приятелка. Мъж след 30те съм. Просто нямам сексуално влечение към нея.

9.   Аз пък съм жена. От време на време си пиша с мъже/колеги, пизнати/, към които няма никакъв сексуален интерес.

10.   Мъжете ВИНАГИ имаме сексуален интерес. Дори подсъзнателно пак имаме.. Просто някои мъже умеят да държат границата. След като са вкарани във зоната с приятели спират да пишат/да се интересуват от теб. Осен ако нещо друго не ви свързва - колеги, общи приятели.

Тези които са вкарани във зоната с приятели и продължават да си пишат, без изобщо ти да им даваш никакви сигнали са :
1. Безнадеждни романтици
2. Психопати, които искат да си върнат вниманието което са инвестирали в теб. Ако евентуално си легнат с теб, ще се те зарежат веднага. Просто да ти е гадно..

Няма безплатен обяд. Всяко мъжко внимание се заплаща по един или друг начин.

11.   Ако една жена ми е сродна душа, колкото и да е красива външно това се губи, защото това да общувам с нея ми е далеч по-приятно от секса, за която просто забравям, че съществува в такъв случай. Друг е въпросът че такива жени са единици.

12.   10 номер е най -близко до 99% от мъжете. Ако мъж няма интерес сексуален към жена няма да си губи времето, ще общува приятелски с други мъже, а не с жени

14.   Аз си пиша постоянно с красиви жени, към които нямам сексуални мераци (най-вече защото са щастливо обвързани). С една даже редовно ходим да пием кафе. Мъжа и ми е приятел и няма нищо против.
Жените могат да са много приятни събеседници, ако изключите сексуалното влечение от взаимоотношенията си.