Принц ли намерих?
Изключително съм объркана. На 22 съм и от няколко месеца имам връзка с мъж на 23. Аз съм имала доста връзки, той нито една, всъщност му бях и първата жена.

Познавахме се от доста време, но просто го смятах за симпатично и добро момче, нищо повече, защото рядко излиза в големи компании особено пък и с жени. Аз бях инициаторката на нашата връзка, бях разочарована от един мъж и просто той се оказа най-близко до мен в тежкия момент. Чиста случайност.
От там насетне нещата се развиха бурно.

Колкото и да съм умувала аз на този човек не мога да му открия нито един недостатък. Да пуши-не пуши, да пие-не пие, всичките му приятели го уважават, не съм чула лоша дума за него. То няма и какво лошо да се кажа за него, завърши си, работи си. От както сме заедно следя постъпките му, примерно някой го помоли за помощ-не е отказвал никога и колкото и да му е трудно помага.

Мога да говоря с него на всякакви теми, а е супер мил, гальовен, дори тон не ми е повишил. Родителите ми го обичат като роден син, даже ми се струва, че го харесват повече от мен, не спират да говорят за него. И какво? Принц ли намерих?

С всеки изминал ден се влюбвах повече и повече в него, до полуда. Започнах да си мечтая да сме семейство. Но, ето го но-то. На фона на моя нарастващ ентусиазъм той си остава същия като в началото. Аз съм инициатора за всичко-целувки, секс, срещи. Той се съгласява винаги, но на мене това не ми е приятно. Като, че ли е прекалено ангажиран с работата си ли, не знам.

Чувствата ми стават все по-силни, никога не са били такива, а той... Понякога като съм сама плача, не знам защо, но плача. Не знам кое предизвиква сълзите ми-това, че го обичам много и сме заедно и ме е страх да не се случи нещо с връзката ни, или това, че той не проявява и капка ентусиазъм и инициатива в тази връзка и дори нито веднъж не ми е казал, че ме обича. Какво бихте ми дали като съвет, имали ли сте среща с подобен мъж?

Коментари

51-61 от 61

51.   Намерила си златно момче, дръж го и не го изпускай. Но ако това, че ти си инициаторката във вашата връзка, те притеснява, нищо не ти пречи да седнеш и да поговориш с него, да го попиташ защо е толкова пасивен. Да му обясниш как се чувстваш от това и да го накараш да е по- активен в отношенията ви от тук нататък. Успех и много любов! :)

Doriana

52.   "Аз съм имала доста връзки, ... " / "Колкото и да съм умувала аз на този човек не мога да му открия нито един недостатък.... От както сме заедно следя постъпките му... "

Женската солидарност е голямо нещо. Аз пък не видях причина за недоволство от мъжа (поне от написаното, понеже не го познавам лично), но пък имам усещането, че авторката има трески за дялане. Извинявайте, но цитираното по-горе може да значи, че инициаторката на тази тема има страх от обвързване. Имала е много връзки, защото никой не е достатъчно съвършен за нея. Дори да е на нивото й, тя му намира недостатък, за да не даде шанс на връзката да се задълбочи. А вие пък с охота й давате идеи за какво да се закачи - зодията. Аз съм зодия Близнаци и се чудя, когато чуят да ни описват като пушачи и любители на чашката. Не гарантирам за другите, но аз например нито пия, нито пуша. Може и този Стрелец да не си пада любовчия. Астрологията не е точна наука, мили дами! Тя само ви дава общи насоки, но нищо повече.
Авторке, ако наистина искаш връзка, тогава се радвай, че той не е инициативен. Добре ме чу! Ако нямаше проблем да покани някоя жена на среща или да си поиска с*кс, то той вече щеше да си има не приятелка, а жена. Умните жени не изпускат подобни партии. А ти прави каквото искаш - животът си е твой. Пък и виждам, че отначало си решила да му намериш недостатък и знам, че ти ще намериш, защото разглеждаш нещата негативно. Това може да е за негово добро, защото ще има шанс да намери друга, която да е по-подходяща за него. :)

53.   Лоша ти чуваш ли се изобщо?

54.   номер 52.. ти си близнак.. но жена.. познавам жени близнаци толкова са захлупени горките че няма накъде.. познавам и мъже близнаци.. от маси и пиене с дни не се прибират по домовете си.. бохемски живот.. хайде сега да не спорим на тема която съвсем не ти е ясна много много!

55.   №53, остави я - момичето е наводнено и с бели петна по тялото. Има основания да изкрейзи!

56.   От номер 26 ( Death_Blade ^ ) - Малко с закъснение но поне ме поразвеселиха нападките..

Към 29 - Характеризацията ти е направо нелепа. Никога не съм казвал че *ба и бягам, нито нищо, и практически твоя жалък опит да ме обидиш е безгранично забавен. Радвам се че приятеля ти може да убие някакво куче без да му мигне окото. Ако се спираме на опит по ужаси, аз съм виждал и преживявал и чувствал такива ужасни неща, че дори 1 % от това, през което съм минал, ти няма да имаш и капка шанс за оцеляване.
И далеч не е по-силен от мен защото ( найстина си нямам и на идея от къде го взе това ) аз не си "свялам гащите" пред всяко моме, което видя. Точно обратното, от 5 години се опитвам да си намеря свестно момиче, което ще обичам и защитавам, и ще правя всичко възможно да е щастлива. Когато аз седя пред момиче, което ми е интересно, аз й се възхищавам. Възхищавам й се на очите, на усмивката, на гласа й, на ума й, и тн..
Когато казвам мъже с опит, имам предвид някой, който ще помага на нея, а не обратното. Духовно е силен, но само към себе си, като да се амбицира да направи нещо, и това е. Но е до там, защото е пасивен, и всеки лесно може да го пренадмогне.
И никога не бих си позволил да изневеря на гадже или жена, когато имам такава.

Та накратко, вместо да ми се правиш на инересна тука, замисли се първо какви нереални простотии бълваш, и тогава пиши.
И на твое място бих престанал да се мисля за толкова велико същество, защото си направо жалка.

-Death_Blade ^

57.   29 отговаря на г-н Опитния мъж-практически моя жалък опит да те обидя доведе до там да напишеш цял пасквил пълен с нелепици, които направо могат да накарат всяка мислеща жена да се пръсне от смях! Например мъже с опит, които да помагат на нея, а не обратното. Мило момченце(не мъж), ако прочетеш качествата на онзи, когото наричаше слаб ще видиш, че той не просто помага, а практически върши всичко, на уважаемата авторка-късметлийка дори не й се налага да прави каквото и да е. Къде си тръгнал ти с твоя "опит" да се съревноваваш с него? Видял си ужаси? Виж какво, престани да се перчиш и да се опитваш да се смесваш с мъжете, такъв, какъвто е гороя на историята. С перченето си можеш и си бил вървежен около 18-22-23 годиншните момичета. В момента в който узрее женското мислене, тоест след като усетят няколко "опитни" мъже какво представляват нещата се променят. Мъже като героя от историята излизат на преден план, а такива като тебе уважаемо момченце започват по 5 години(както сам казваш) да търсят свястната жена:)))). Знаеш ли защо търсиш и не намираш? Защото всяка жена с акъл виждайки тебе и виждайки някой като него веднага се насочва към него, защото ти не си нищо особено, нищо което да не е виждала. Просто вече не си вървежен. Вие от този тип опитни мъже имате една приказка по адрес на жените "става за еб*не", затова и аз сега чистосърдечно ти казвам-да, ставаш за еб*не. Може да си любовник на някоя жена с мъж като този от историята, може, но точно когато поискаш повече ще получиш един здрав шут отзад, защото никоя няма да изпусне мъж като него, а теб ще си те прекара и то до време, после и за това няма да ставаш. Междувпрочем, ако мъжът й заподозре да не се учудиш как с река от сълзи и сополи ще избяга пак при него, а ти, е, за еб*не може и да ставаш, отивай си при следващата. Опитът ти с който толкова се периш върви пред ученички, пред студентки(може би), но после си дълбоката резерва появяваща се само в отсъствието на истинския мъж и заминаваща като сенчица щом той се появи отново. Така ще си търсиш вечно с опита си, великия си опит, и ще се окажеш бързичко от тези смешници на по над 30 ходещи с 18-19 годишни, единствените представителки на нашия пол на които ще можеш да си пробутваш "опита". Надявам се да съм ти била полезна г-н Опитен, търсещ от 5 години свястна жена, нагледал се на ужаси където аз и 1% шанс нямам да оцеля. Аз нямам нужда да минавам през каквито и да е ужаси, за да видя, че ужаса е в такива като тебе, да, опитните мъжаги изпаднали в конфузната ситуация 5 години да хващат жена след жена и всяка до една да им я отнемат стабилни мъже като нашия герой, които преди това не са блестели с голяма уста и измислено самочувствие.

58.   Към 57 от 26- Не ти прочетох целия коментар защото още от началото видях че ти въобще не си ми прочела моят.
Въобще не съм тръгнал да се сравнявам с мъжа на авторката, а чисто и просто ти отговорих че далеч не ме познаваш, и че това че твоя приятел е убил куче без да му мигне окото мен не ме впечатлява. Виждал съм смърт, усещал съм смърт, три пъти съм бил на прага от смъртта, знам какво е да загубиш това, което ти обичаш най-много ( и съм го изпитвал неведнъж), когато бях в 4-ти клас разбрах че баща ми, (човек, който не съм виждал от години)е умрял от напиване ( докато бях скрит под прозореца на село и подслушвах наще. Сърцето ми е било разбивано толкова много пъти че вече съм почти сигурен че съм твърде непоправим за да мога да изпитам щастие някога повече.

Аз не съм от "опитните мъже", които чукат всичко, което видят наляво и надясно. Точно обратното, както споменах, аз се възхищавам на жените, особено на тези от които се интересувам. Аз помагам на хората, когато мога, и защитавам слабите. Факта че не съм успял да си намеря момиче, което да направя щастлива е поради нелепият ми късмет винаги нещо да се пре*бава. И когато казвам че не съм си намерил свестно момиче, не значи че съм преминавал през всички. Напротив, сам съм бил през тези 5 години, и сам е трябвало да се справям с почти всичко.

Найстина не мога да разбера от къде успя да си втълпиш толкова много глупости, които аз никога дори не съм споменавал.

Твоята неспособност да разбираш какво четеш те поставя в ужасно нелепа лъжа, в която дълбоко се залъгваш че си имаш И НА ИДЕЯ аз какъв съм. За това те моля да спреш да се излагаш повече по такъв трагичен начин, и да се научиш да четеш постовете правилно.

-Death_Blade

59.   Хей, номер 29; 57, голЕмата жена, виждам, че си доста настоятелна в опита си да извъртиш коментара на Death_Blade ^, но не се получава. Използвай цялата тази злоба да направиш нещо полезно, например да бягаш навън или във фитнеса, а не тук пред монитора! Вижда се ти колко си узряла с твоите коментари, когато дори сама не можеш да разбереш какво искат да кажат другите. Death_Blade, ясно пояснява, че не се перчи, но ти явно си знаеш само твоето и въобще не те интересува какво наистина имаше впредвид, защото гледаш повърхностно на нещата без капка мисъл в мозъка ти!

60.   Номер 54, ако и с астрологията си като с гадателските умения, значи нищо не знаеш. Аз съм мъж, а не жена. Също така "мили дами" показва уважение към дамите, а не доказва, че съм жена. Да си чувал за асцендента? Знаеш ли, че той определя вътрешния ни свят - неща, които само близките ни знаят, защото ни познават по-добре от останалите? Зодиакалният знак се отнася само до държанието ни с другите, но не той ни прави женкари. Може би знаеш и колко често се сменя асцедента? На всеки два часа. В рамките на един ден могат да се родят толкова различни по характер хора с обща зодия, че няма как да ги определиш само по зодията им. Сега бъди така добър да отидеш и да почетеш още по въпроса, защото не съм безплатна енциклопедия. Бих ти казал същото, с което завършваш обръщението си към мен, но аз нямам нужда да се изтъквам пред останалите заради ниско самочувствие. Пък и написаното от мен е достатъчно.

62.   Така, както го описваш с толкова достойнства и напълно пасивен - е по-скоро принцеса :))

51-61 от 61