Къде са нормалните мъже...
От три месеца някъде в главата ми започна да се върти един въпрос - КЪДЕ СА НОРМАЛНИТЕ МЪЖЕ? Когато се запозная с някой НОРМАЛЕН, той или е обвързан или женен! Наистина ли живота толкова се е променил и такива мъже няма?

Аз просто искам човек до себе си, който да ми отваря вратата като излизам/влизам. Да се сеща да ми подари цвете от време на време без повод. Да .задоволява емоционално моите нужди. Мъж, които да ИСКА СЕМЕЙСТВО! Мъж, който да се сеща да благодари на половинката си за вечерята, която е приготвила и за всички грижи, които полага за него!

Каква е тази вълна от боклуци, която е завладяла живота на свестните жени?
Честно да ви кажа мили дами - отчаяна съм! Жалко само и единствено, че нашето законодателство не позволява само един родител да осинови дете... Ужасссс!!! Надявам се да съм единствената такава отчаяна от тези наши БОКЛУЦИ!
Поли

Коментари

51-62 от 62

56.   Нормалните мъже са заети с нормалните си жени и любовници, и нямат време за такива като теб!

57.   Свестните мъже са навсякъде. Аз познавам много. Мъжът ми е такъв. Неговите приятели също. Бившия ми приятел с който бяхме 7 години заедно и неговите приятели също бяха такива. Всички те са образовани, интелигентни и да всички в момента са обвързани без един. Този един ще си намери приятелка след месеци или години и на определена възраст вече всички ще са обвързани с деца. За това ако търсиш сво оден и свестен мъж над 35 ти е малък шанса. Ако е по млад има все още сво одни.
Само да ти кажа, аз преди да се задомя съм излизала с определен брой гаджета, и всичките са били свестни. Друг е въпроса да си паснете и да останете по дълго време. И разбира се и двамата да сте на възраст в която искате семейство.
Имам приятелки които попадат все на мъже които ги тормозят. Особено едната която и бой яде и то не само от сегашния, но и от бившите е яла. Все си избира простаци и после се оплаква от тях. И тя казва че няма свестни. Няма около нея да, защото и тя има един вкус, че не оценява финния вкус на един свестен мъж а избира все разни отворени селяни. За това не мога да съчувствам на такива жени че са попаднали на такива мъже, защото това си е техен избор и не е вярно че е до късмет. Може би е до привличане, подобното привлича подобно.

59.   Аааа - 57!!! Е как така все ги избираш свестни... Я си помисли! Има ли въобще свестни? Нали причината не е в жената, а в боклука Ганю, дето не може да я разбере, предразположи, да я накара да се почувства Жена/с главно Ж/, не отваря вратата, не подарява цветя, не благодари за вечерята и т. н. Но най-вече сподели, ако обичаш, как тия твоите, "задоволяват емоционално твоите нужди"?

60.   Според мен, грешката, която младите момичета правят, е че напълно пренебрегват потенциала на мъжа. Гледат само това, което той е в момента. До този извод стигам, четейки историите в този форум. Е, как може един 25-годишен мъж, например, да е "преуспял"? Ами той тепърва има да се дообразова и да се доказва в професията. Мнооого път има този човек да извърви докато стигне до извънградската къща с басейна и почивките на Малдивите - мокрият сън на госпожиците в България. Да, ама девойките не искат това, те искат някак директно да скочат в края на приказката. А в края на приказката мъжете вече са обвързани за онези жени, които са проявили достатъчно разум да оценят навреме качествата им.
Същевременно много млади, способни и разбрани момчета (отново прочетените тук истории) се чувстват неоценени и изолирани, защото "нямат какво да предложат". А те всъщност предлагат цялото си бъдеще, което е огромно богатство, ако една жена има очи да го види.

61.   60 е много прав, но не смятам, че масата жени искат почивки на Малдивите и тем подобни, а просто мъжът да има някакъв план за живота, да иска да се труди и живее самостоятелно.
У нас мъжете масово живеят при мама и тати. Как да тръгне човек с такъв, когато като жена си се изнесла на 19 г. и се оправяш от тогава самостоятелно? Как да тръгнеш с някой, който на първата стреща почва да ти се оплаква от това и онова и после си е забравил бил протмонето, за да го и почерпиш?
Не, мерси
Така малкото качествени мъже у нас и любовница имат, а едни 10% кукуват без приятелка дори и ще си умрат девствени. Да не отварям пък и темата за техните очаквания към жените - да си манекенка едва ли не...

62.   61, да се чуди човек с какви прошляци си излизала :)
Доста рядко срещано явление е мъж да си е "забравил" портфейла на среща.
Мисля, че търсенето на мъж с интелект решава всичко - няма да си е "забравил" парите.
Избирайте човек на вашия акъл или с по-висок и няма нито да са боклуци, нито ще си "забравят" портфейла, но и не искайте да притежава всичко от филмите, защото няма такива хора, а всеки си има някакви недостатъци в очите на другите

63.   Аз не съм излизала с „прошляци“, номер 62, а само с един мъж - моят съприг и той не е българин. За съжаление у нас не можах да намеря свободен мъж, който да ми е над нивото

65.   Така се е случило просто, което не значи, че всички са такива. Излиза, че просто така си пишеш след като не си излизала с нито един такъв. На база на опит е друго.
Иначе у нас простотията е повсеместна, но пък у чужденците липсват роматиката и чувствата, които един българин е способен да даде, стига да попадне човек на такъв. Казвам го от опит. Чужденецът е в повечето случаи егоист и краен индивидуалист, който няма да ти навреди, но и се вълнува предимно от себе си. Особено западняците. В повечето случаи.

66.   Нормалните мъже са в нормалните държави!

67.   А така 63! Дойдохме си пак на думата - скандинавец ли е? И как така без да излизаш с някого, пишеш за него? Май става съмнително и това, дали съпруга ти е небългарин... Разбра ли сега авторке, къде са нормалните мъже? Където са и нормалните жени!

68.   Аз бях влюбен много влюбен знаете ли момчето не е просто човек тя е като аромата на розата силно постояно и несравнимо тя е като сланцето което сутрин става с нас и ни угрява с усмивката си аз обичаш толко че дори жените които ме обикаляха не ги виждах просто тя беше като водопат така чуствах косите и а учите като звездите които гледах все едно за първи път виждам истинската любов не свършва верни сме до смърта си но тя се подигра и избра парите вместо любовта забравих я за което благодаря не ми пука че пиша неграмотно ето това са думи за любовта а не за колите парите вилите сиромах го пише 18 години колкото за момичетата потърсете и ще намерите но верния не е принц на бял кон тои е нещо по добро от това а за момчетата гледаите не по красота а по разум после да не си патите пак!

69.   Аз пък мисля същото за жените.. Не желая да влизам в подробности, но от нежния пол, само разочарование

51-62 от 62