Той се върна при бившата му...
Глупаво е да споделям проблем, като много хора го имат, но неиздържам вече. Когато най -накрая реших, че съм срещнала мъжа на живота си съдбата пак ми се изсмя като го върна при бившата му. Не съм някоя луда правех всичко за него, но не и да ми се качва на главата, но явно мъжете ценят нещо друго.

Не съм малка видяла съм много от живота не ми е първият, но се надявах искрено да е последен. Казват че времето лекува, но при мен всеки изминал ден става все по тежък... образованието ми, работата ми всичко се срива под краката ми, а даже не мога да го спра.
Хора помогнете ми, кажете ми нещо хубаво току виж нещо ме е накарало да се почувствам по-добре.

Коментари

1.   не се притеснявай, миличка. Личи си, че си човек със страхотен характер, но ти нищо не губиш.. губещият е той.. оставиго, щом не те е оценил, значи не е за теб.. ще си намериш друг, който да те обича истински и цял живот да е със теб! Успех Миличка! :)

2.   Искаш ли нещо хубаво да знаеш от един мъж на 22? Ето ти го - ако е бил този за когото ти го мислиш никога е нямало да те напусне. Тегли му 1... и продължавай да търсиш! :)

3.   Не знам до колко хубавите и сладки приказки, които всеки би могъл да ти каже ще ти помогнат, по-скоро аз бих те посъветвала да вдигнеш глава и да не съжаляваш за този мъж. Приеми, че не си загубила нищо. Да, предполагам, че е трудно след като си го смятала за точния човек, а той така да постъпи, но опитай се да го надживееш. Погледни от друга гледна точка - отървала си се от един нещастник. И пак си минала сравнително леко.. ами ако бяхте женени, ако имахте деца и ти беше погодил тоя номер при други обстоятелства? !
Всеки ще ти каже, да не си хабиш нервите и здравето по този мъж и ще е прав. Обърни внимание на образованието и работата си, не пропилявай времето и живота си заради някакъв безхарактерен тип. И просто философски приеми, че не това е бил твоя човек. Има време да срещнеш някой, който ще те направи толкова щастлива, че след време дори няма да се сещаш за този етап от живота си, в който си сега!
Искрено ти пожелавам успех, и бъди много силна :)

4.   Окей, казваш не ти е първия, но си се надявала да е последния. Виж сега, колкото и банално би ти прозвучало - спомни си времето, когато си страдала за същото или за каквото и да е свързано с мъж, просто си спомни времето, когато ти е било толкова кофти, колкото се чувстваш сега. Спомни си как ти мина мъката тогава? Времето те излекува нали? И този път времето ще излекува болното ти сърце, спокойно. Отлично знам колко ти е трудно да преглътнеш такава голяма бучка в гърлото. Надявала си се той да е последния, това е много хубаво. Обичала си го, но мила той не заслужава чистата ти любов, остави времето да си свърши работата, и изсипи цялата си любов на някой, който да я заслужава! Успех ти желая миличка!

5.   Хора благодаря за страхотните коментари наистина се почувствах по-добре. Благодаря!